18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Szelma 2020-05-12, 18:54 11
Ladnie koleś gościa ścisnął na plecach
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-05-12, 18:57 7
Gdy widzę nagranie z murzynem/ami, widzę :

Chama co znienacka okradnie, zabije, pobije, przyjebie
Bandziora złodzieja, morderce, nieroba, pijawkę socjalu
Psychicznie zrypanego egoistę wszystko dla niego bo wielce pokrzywdzony bo w afryce sprzedali jego dziadów aby harowali na siebie i pana
Wielce obrażeni na historie niewolnictwa a to z Polaków różnego wyznania robiono lampy i mydła itp eksperymenty ....
Zgłoś
Avatar
beednarr 2020-05-12, 20:58
Typek z 1:38 wyjaśnił
Zgłoś
Avatar
tomtom19 2020-05-12, 21:01 3
Japończyk z krzesłem wygrał
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2020-05-12, 21:12 4
piwko za Street Fightera
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-05-12, 22:17 1
Szelma napisał/a:

Ladnie koleś gościa ścisnął na plecach



od początku miał jakąś taktyke ,sądze ze to coś ze sztuk walki bo nie wygląda na prowizorkę
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-05-12, 22:36
1:40 no kurwa dać się tak złapać hah...
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-05-13, 1:33 2
jbone napisał/a:

od początku miał jakąś taktyke ,sądze ze to coś ze sztuk walki bo nie wygląda na prowizorkę



Takiego grapplingu to mógł się nawet z WWE nauczyć. Mimo wszystko koleś z 2:30 jako jedyny tak naprawdę miał "no chance" jak mu murzyńskie ścierwo wjebało się z zaskoczenia z widowni. Pozostali po prostu wyjaśnili, kto był lepszy. No, ale dupa kopiąca drugą dupę na zakończenie to teżjebane ścierwo, już nawet czarnuchy z początku filmu lepiej się zachowali.
Zgłoś
Avatar
psycholll 2020-05-13, 15:28 1
moja ulubiona seria
Zgłoś
Avatar
PanPieczara 2020-05-13, 15:46
psycholll napisał/a:

moja ulubiona seria



Moja tez ale ta wstawka po każdym klipie wkurwia niesamowicie.
Zgłoś
Avatar
Salemfu 2020-05-14, 10:54
Szelma napisał/a:

Ladnie koleś gościa ścisnął na plecach



To CHIN-NA dzwignie wykręcanie stawów, wyrywanie mięśni i ścięgien techniki pierwotnie stworzone w Shao-lin wielokrotnie stosowane w San-Shou(sparingu shao-lin) lub w technikach milicyjnych i wojskowych San-da oprucz typowego full kontaktu znajomość chin-na jest nieodłącznym elementem technik ręcznych w kung-fu ( i kung-fu nie wygląda jak na filmach z Jackie Chanem, układy w kung-fu są do nauki technik ręcznych i nożnych, potem przekłada się je w praktykę czyli san-da i san-shou pełny full kontakt) Ale zwykłe i tępe walenie w ryj też spoko



Zgłoś