18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
poligon6 2020-04-17, 16:59
Widelecc napisał/a:

Nie kretynie, nie narusza. Naruszać będzie jak wlezie na posesję, a nie chodząc w miejscu publicznym. Policja nie jest od pilnowania prywatnych domów jakiejś kurwy.



Kretynie oczywiście ze mozę, jak np bezdomny rznie twoja stara że słychać na pół ulicy to też moze interweniować.
Zgłoś
Avatar
outsider_max 2020-04-17, 17:06
Nie na czasie...
...z gówna burzę..

Policjanci ochraniają dom Kaczyńskiego. 24 godziny na dobę
Data publikacji: 16.10.2017, 11:24 Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018, 20:45
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-17, 17:16 1
@up A maski durniu to czemu wtedy nisili? weź Ty sie puknij w pusty łeb
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-04-17, 17:16
Wiadomo kto do wiadomo czego
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-04-17, 17:18 1
bartosz011 napisał/a:

Data publikacji: 16.10.2017, 11:24 Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018, 20:45
Po co teraz to wstawiać?



Artykuł z niusłika może i jest stary ale państwowa ochrona kaczyńskiego nie chodziła wtedy w maseczkach
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 17:27 2
poligon6 napisał/a:

Jak ci się zbiera bydło pod domem to masz prawo do ochrony. narusza mir domowy.



Jakie bydło? Ja tam widzę 3 przechodniów i przynajmniej 10 policjantów. Jak jest jakaś demonstracja pod domem - spoko, zrozumiałabym, bo w tłumie zawsze może kogoś ponieść. Spisywanie każdego przechodnia to nadużycie władzy.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 17:35 4
Justynka99 napisał/a:

Jakie bydło? Ja tam widzę 3 przechodniów i przynajmniej 10 policjantów. Jak jest jakaś demonstracja pod domem - spoko, zrozumiałabym, bo w tłumie zawsze może kogoś ponieść. Spisywanie każdego przechodnia to nadużycie władzy.



Bydło czyli Grubas LBGT i Szczurek, KOD-omicke zadymiarze, oczy ci pizdą zarosły że nie widzisz kto to? Przestan pierdolić farmazony bo tu sa inteligentni ludzie i takie kity wciskaj debilom swojego pokroju. Przechodnie LOL!
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-17, 17:43
Bardzo cieszy mnie zażarta dyskusja
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 18:25 2
poligon6 napisał/a:

Bydło czyli Grubas LBGT i Szczurek, KOD-omicke zadymiarze, oczy ci pizdą zarosły że nie widzisz kto to? Przestan pierdolić farmazony bo tu sa inteligentni ludzie i takie kity wciskaj debilom swojego pokroju. Przechodnie LOL!



Nie ma absolutnie znaczenia kto. To nie jest prywatna ulica i każdy nią może przechodzić.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 18:34 4
Justynka99 napisał/a:

Nie ma absolutnie znaczenia kto. To nie jest prywatna ulica i każdy nią może przechodzić.



Najpierw wciskasz kit ze przechodnie, teraz przyznajesz ze to KOD-omickie zjeby, teraz pierdolisz że przechodzili jak tragarze w Misiu. Weż te pierdoły uskuteczniaj wsród tobie podobnych intelektualnie ameb.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-17, 18:37 1
lyga napisał/a:

Stulejarze zazdroszczą. Być zwykłym posłem, a nieoficjalnie rządzić krajem- genialna taktyka.



No dobra, ale co ma to wspólnego ze stuleją?
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 18:40 1
poligon6 napisał/a:

Najpierw wciskasz kit ze przechodnie, teraz przyznajesz ze to KOD-omickie zjeby, teraz pierdolisz że przechodzili jak tragarze w Misiu. Weż te pierdoły uskuteczniaj wsród tobie podobnych intelektualnie ameb.



No właśnie intelektualnej amebie tłumaczę, że to nie ma żadnego znaczenia. Meritum sprawy jest to, że Kaczyński zrobił sobie z policji prywatną ochronę, do której nie ma prawa, a nie to kto przechodzi pod jego domem. Mam w dupie czy to są ludzie z KODu, czy jakiejkolwiek innej organizacji. W przeciwieństwie do tej złodziejskiej kurwy żadnego prawa nie złamali. Przez to policja zamiast zająć się walką z przestępcami broni przestępcy.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 18:47 1
Justynka99 napisał/a:

No właśnie intelektualnej amebie tłumaczę, że to nie ma żadnego znaczenia. Meritum sprawy jest to, że Kaczyński zrobił sobie z policji prywatną ochronę, do której nie ma prawa, a nie to kto przechodzi pod jego domem. Mam w dupie czy to są ludzie z KODu, czy jakiejkolwiek innej organizacji. W przeciwieństwie do tej złodziejskiej kurwy żadnego prawa nie złamali. Przez to policja zamiast zająć się walką z przestępcami broni przestępcy.



Złamali np filmujac nielegalnie posesje amebo, a jeżeli uważasz za normalne ze ktos wystaje pod twoim domem godzinami, drze ryja, to sa obawy ze zagraża twojemu życiu. Mało jest swirow? Więc przestań pierdolić Justynko99 bo nie wiem czy to twój iloraz inteligencji czy rok urodzenia, co by tłumaczyło wrodzony debilizm.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 19:00 1
poligon6 napisał/a:

Złamali np filmujac nielegalnie posesje amebo, a jeżeli uważasz za normalne ze ktos wystaje pod twoim domem godzinami, drze ryja, to sa obawy ze zagraża twojemu życiu. Mało jest swirow? Więc przestań pierdolić Justynko99 bo nie wiem czy to twój iloraz inteligencji czy rok urodzenia, co by tłumaczyło wrodzony debilizm.



W takiej sytuacji, jeżeli dochodzi do jakichś krzyków (co oczywiście jest wyłącznie twoim urojeniem) można wezwać policję. Dość często w okolicach mojego domu ktoś krzyczy i jakoś wciąż nie mam prywatnej ochrony. A mam do niej dokładnie takie samo prawo jak ten złodziej. No ale po raz kolejny widzę, że po prostu wyznawca PiS-u jest zbyt głupi, żeby to ogarnąć. Idź sobie lepiej poszukaj tematów o psach, a politykę zostaw mądrzejszym.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 19:26 3
Justynka99 napisał/a:

W takiej sytuacji, jeżeli dochodzi do jakichś krzyków (co oczywiście jest wyłącznie twoim urojeniem) można wezwać policję. Dość często w okolicach mojego domu ktoś krzyczy i jakoś wciąż nie mam prywatnej ochrony. A mam do niej dokładnie takie samo prawo jak ten złodziej. No ale po raz kolejny widzę, że po prostu wyznawca PiS-u jest zbyt głupi, żeby to ogarnąć. Idź sobie lepiej poszukaj tematów o psach, a politykę zostaw mądrzejszym.



przestań pierdolić komunaly tu jest konkretny kontekst polityczny, kaczor nie jest zwykłym obyatelem. Ochrone policji udziela się dodatkowo np ofiarom stalkowania, czy tym gdzie istnieje ryzyko że małzonek chce się zemścić, i jest to ochrona całodobowa. Jest multum takich sytuacji gdzie istnieje ryzyko popełnienia przestepstwa. Wiec jeszcze raz przestań pierdolić amebo bo tylko się pograżasz.

Rozumiem ze ten bezzebny kawaler siadł ci na mózg, ale z prawnego punktu widzenia nie masz racji. Ochłoń, strzel sobie z palca i będzie lepiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie