18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Mietek7567 2020-04-17, 19:39 2
Widelecc napisał/a:

Szkoda że wam chuje nie przeszkadza że publiczne pieniądze z podatków idą na ochronę tej kurwy, a policja jest delegowana do takich zadań zamiast zajmować się swoimi statutowymi zadaniamj. Tyle że co ma wam przeszkadzać jak na zasiłkach zjeby siedzicie albo matka was utrzymuje.



Tak przeszkadza ale nagrywający to jeszcze więksi debile.
Zgłoś
Avatar
ptwardowski2 2020-04-17, 19:42 1
Mam nadzieję że za kilkanaście lat uda się utworzyć w Polsce klasę średnią na odpowiednim poziomie intelektualnym/finansowym jak w Austrii czy Szwajcarii.

Życzyłbym sobie, żeby zmieniono system finansowania uczelni. Powinny powrócić egzaminy po to aby eliminować jednostki, które nigdy nie powinny studiować. Później takie justynki, madki czy janusze roszczą sobie prawo do bycia nazywanym człowiekiem wykształconym, co mnie bardzo boli. Może mają wiedzę ale do bycia człowiekiem bardzo im daleko. Zabierają głos w debacie publicznej kiedy powinni milczeć.

Podsumowanie tej powyższej dyskusji w temacie jest bardzo proste. Gdyby ludzie nie chodzili temu człowiekowi pod dom z niecnymi zamiarami to na pewno policji tam nie byłoby, wystarczyłby monitoring. Powszechnie znanym faktem jest to że ten człowiek wynajmuje również prywatną ochronę i to najlepszą na jaką go stać, byłych żołnierzy jednostki specjalnej grom. Cóż więcej dodać?? Wniosek jest jeden: Plebs niech zamilknie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 20:06
ptwardowski2 napisał/a:

Mam nadzieję że za kilkanaście lat uda się utworzyć w Polsce klasę średnią na odpowiednim poziomie intelektualnym/finansowym jak w Austrii czy Szwajcarii.
Życzyłbym sobie, żeby zmieniono system finansowania uczelni. Powinny powrócić egzaminy po to aby eliminować jednostki, które nigdy nie powinny studiować. Później takie justynki, madki czy janusze roszczą sobie prawo do bycia nazywanym człowiekiem wykształconym, co mnie bardzo boli. Może mają wiedzę ale do bycia człowiekiem bardzo im daleko. Zabierają głos w debacie publicznej kiedy powinni milczeć.
Podsumowanie tej powyższej dyskusji w temacie jest bardzo proste. Gdyby ludzie nie chodzili temu człowiekowi pod dom z niecnymi zamiarami to na pewno policji tam nie byłoby, wystarczyłby monitoring. Powszechnie znanym faktem jest to że ten człowiek wynajmuje również prywatną ochronę i to najlepszą na jaką go stać, byłych żołnierzy jednostki specjalnej grom. Cóż więcej dodać?? Wniosek jest jeden: Plebs niech zamilknie.



Amen. Hough!
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 20:08 1
poligon6 napisał/a:

przestań pierdolić komunaly tu jest konkretny kontekst polityczny, kaczor nie jest zwykłym obyatelem. Ochrone policji udziela się dodatkowo np ofiarom stalkowania, czy tym gdzie istnieje ryzyko że małzonek chce się zemścić, i jest to ochrona całodobowa. Jest multum takich sytuacji gdzie istnieje ryzyko popełnienia przestepstwa. Wiec jeszcze raz przestań pierdolić amebo bo tylko się pograżasz.
Rozumiem ze ten bezzebny kawaler siadł ci na mózg, ale z prawnego punktu widzenia nie masz racji. Ochłoń, strzel sobie z palca i będzie lepiej.



Wcześniej ekspert z dziedziny seksuologii twierdzący, że naukowcy się nie znają, a teraz i prawnik Człowiek renesansu
Ponownie. Jest zwykłym posłem - ochrona mu nie przysługuje. To, komu przysługuje ochrona ściśle definiuje ustawa. Przez wiele lat w polityce jakiekolwiek zamieszanie pod jego domem i to w dodatku bardzo pokojowe miało miejsce tylko raz.

Znajdź mi w jakiejkolwiek ustawie zapis mówiący o tym, że szefowie organizacji przestępczych mają prawa do ochrony. Udowodnij tę wiedzę prawną
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-17, 21:03
Justynka99 napisał/a:

Wcześniej ekspert z dziedziny seksuologii twierdzący, że naukowcy się nie znają, a teraz i prawnik Człowiek renesansu
Ponownie. Jest zwykłym posłem - ochrona mu nie przysługuje. To, komu przysługuje ochrona ściśle definiuje ustawa. Przez wiele lat w polityce jakiekolwiek zamieszanie pod jego domem i to w dodatku bardzo pokojowe miało miejsce tylko raz.
Znajdź mi w jakiejkolwiek ustawie zapis mówiący o tym, że szefowie organizacji przestępczych mają prawa do ochrony. Udowodnij tę wiedzę prawną



Przestań bełkotać wszytsko co było do powiedzenia jest post wyżej. A teraz strzel sobie z palca i nie zawracaj mi gitary justynko99 o takim ilorazie albo roku urodzenia.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-17, 21:38
poligon6 napisał/a:

Przestań bełkotać wszytsko co było do powiedzenia jest post wyżej. A teraz strzel sobie z palca i nie zawracaj mi gitary justynko99 o takim ilorazie albo roku urodzenia.



Twój iloraz zamieszczony w nicku to w sumie pewnie i tak jeden z lepszych wyników wśród wyznawców Kaczyńskiego i dlatego się szczycisz?
Zgłoś
Avatar
modoc 2020-04-17, 23:02 1
Kodomici to banda byłych ubeków więc podwójnie jebal.ich pies. Dodatkowo kaczki nie lubię ale to własnie kodomici zaczęli tą całą nagonkę więc trzeba ich tępić za wszelka cenę.
Zgłoś
Avatar
support3 2020-04-18, 0:22 3
poligon6 napisał/a:

nadzwyczajna kasta sedziowska


Kurwa jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opierdolić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"
Zgłoś
Avatar
sporto85 2020-04-18, 1:39
Je aby UJ nie ma co robić grubas jebany sieje propagandę pedały dwa jebane. Wpierdol im
Zgłoś
Avatar
GNOME 2020-04-18, 3:38
Odpowiedź mówi sama za siebie :/ Ownage :/
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-18, 9:44
support3 napisał/a:

Kurwa jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opierdolić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"



Kolejny spierdolony leming się udziela, ogarnij jakie wyroki dostawali kodomici za blokowanie legalnych marszy czy niszczenie elewacji. Dostawali pochwały od sędziego, wiec mi tu nie pierdol lachociągu!
Zgłoś
Avatar
support3 2020-04-18, 12:24 2
poligon6 napisał/a:

Kolejny spierdolony leming się udziela, ogarnij jakie wyroki dostawali kodomici za blokowanie legalnych marszy czy niszczenie elewacji. Dostawali pochwały od sędziego, wiec mi tu nie pierdol lachociągu!



Te PISowieści to chyba z TVPis posiadasz, śmiesz nazywać innych lemingami ślepo wierząc w brednie z TVP co za kurwa hipokryzja (przeczytaj w słownik co to znaczy). Ja rozumiem że idioci potrzebują być pod butem ale wyobraź sobie chłopku z podlasia czy podkarpacia nie każdemu marzy się powrót komuny więc chyba lepiej być lachociągiem niż Pisowskim krypto-lewakiem marzący o powrocie komuny.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-18, 12:56 1
support3 napisał/a:

Kurwa jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opierdolić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"



Zgłoś
Avatar
support3 2020-04-18, 21:10 3
@McQurwa

Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-18, 23:35 1
@up
śmieszne ,że dostajesz w łeb argumentem i odpowiadasz rysunkiem swojej rodziny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie