18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Bezczelna kelnerka
Grusiasiusia • 2013-04-02, 20:14
Z racji tego, że jestem kucharzem wkurwiają mnie strasznie akcje tego typu. Dziunia tipsy 10cm, rzęsy do czoła, bardziej martwi się własnym wyglądem niż klientem, warto dodać, że głównie bez doświadczenia, zapierdala z tym ola boga talerzem, wyjebie na ziemie i nie zwróci na kuchnie ( ze świadomością, iż otrzyma siarczysty opierdol i zapłaci za straty) tylko wetrze żarło w podłogę i poda na stół z jebanym uśmiechem na mordzie życząc smacznego!
No to smacznego drogi konsumencie!!

Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-04-03, 14:24
@up a Ty kurwa za przeproszeniem od czego kurwa panie łaskawy byłeś?! Chuj z tego jak sie gotuje, czy mrożone, czy kupione, czy inne takie, jeżeli knajpa ma obrót znaczy że klientowi to pasuje, tak? A jeżeli knajpa ma obrót, a szef chuj wypompowuje z kucharzy nawet amoniak w czystej postaci, to Twoim pierdolonym psim obowiązkiem jest ogarnięcie miejsca pracy, jeżeli inni pracownicy zapierdalają, a nie kurwa kelnerzy....co dwóch klientów na papieroska.
Zgłoś
Avatar
Tworas 2013-04-03, 14:44
Sam jestem kucharzem, więc się odniosę do posta kurczastego.

"A ja pracowałem jako kelner i takich wieśniaków jakich na kuchni spotkałem to nigdzie.
Później pracowałem w pubie w którym serwowano jakieś przekąski, tam już była spoko ekipa.
Więc nie ma co generalizować. "


Jak nie ma co generalizować, to po co te pierwsze zdanie?

"Prawda za to jest taka, że do 90% lokali gastronomicznych powinna wbić państwowa inspekcja pracy, sanepid i urząd skarbowy."

Sanepid to bardzo częsty gość w dobrych lokalach.

"Pracownicy zatrudnieni na huj wie co ale na pewno nie na odpowiednią umowę. Niepłacone nadgodziny"

Nawet mając umowę o pracę zapierdzielasz po 12-14 godzin, weekendy, święta, nadgodziny i to bez żadnych bonusów, hallo w tej branży nikt nie mówił, że jest łatwo.

"Kotlet z podłogi to naprawdę nie jest największy problem"

Jak ktoś takie rzeczy wydaje to jest gówno, a nie kucharz, a jak kelner widzi takie rzeczy i nie protestuje to jest gówno, a nie kelner.[/b]
Zgłoś
Avatar
Grusiasiusia 2013-04-03, 15:09
raistpol napisał/a:



jak najbardzie masz rację! Ale Twoja przygłupia płeć, żadna krwi innej niż tej która wydobywa się z targu rybnego co miesiac, w telewizji już napierdala marszałkini, poruczniczka....ja pierdole...
Co do kuchni? Sam byłem kucharzem w knajpach przez dobre 4-5 lat, i jedna jest tylko tak naprawdę zasada...tak prosciutka, a jednak tak zajebiscie trudna przez zjebane tępe dzidy obu płci....Przyżądzasz tak jak byś miał sam to jeść/podajesz i obsługujesz klienta tak jak sam byś chciał być obsłużony..;] otto


po tym poście od razu widać, że dawno nie moczyłeś
Zgłoś
Avatar
Hexe 2013-04-03, 15:27
idąc komentarzami dalej:
a ja pracowałam w LOT Catering i mówię Wam, nie jedzcie kanapek w samolotach
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-04-03, 15:34
Cytat:

po tym poście od razu widać, że dawno nie moczyłeś


a ty nigdy
Zgłoś
Avatar
Grusiasiusia 2013-04-03, 16:20 1
ngcoth napisał/a:


a ty nigdy


pewnie z racji tego, że jestem kobietą
Zgłoś
Avatar
dk2626 2013-04-03, 16:35
Co za szmata
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2013-04-04, 11:49
kurwa kucharze się oburzyli.

Prawda jest taka, że większość z was to ma umiejętności z maka a wydaje mu się, że z masterchefa by wygrał.

A to, że się zapierdala po 14h na dobę to racja, wiedziałem na co się piszę.
Jednak jakieś prawo istnieje, więc niech właściciel go przestrzega.

I się nie spinaj kucharzu bo zarabiałbyś 2 razy więcej gdyby to prawo było respektowane.
Nie raz nie dwa jest sytuacja, że kelnerzy dzielą się napiwakami z kucharzem.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-04-04, 17:38
Pozdrowienia dla wszystkich w gastronomii:D Robota ciężka, fakt ale ile zabawy. Przez cztery lata stania za barem nigdy nie udało mi się pożądnie wytrzeźwieć
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-04-05, 12:23
Grusiasiusia napisał/a:


pewnie z racji tego, że jestem kobietą



właśnie o to mi chodziło
Zgłoś