18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Bezdomny Jasiu - finał
Mkazik1 • 2012-11-12, 20:53
,,Równy gość"
,,Gdybym tylko był jakimś milionerem pomógłbym takiemu Panu Jasiowi ''
,,takim ludziom warto pomagać !!!''

Komentarze spod pierwszego filmiku z bezdomnym Panem Jackiem.
Co tu można powiedzieć...? Ja się wstrzymuje od komentarza. Może coś się jeszcze wydarzy.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-11-12, 21:01 3
nigdy nie ufaj akloholikowi, zreszta pisalem wczesniej.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-12, 21:20 3
Czekajcie, bo kurwa nie rozumiem - przecież babka przez telefon powiedziała, że go wypieprzyli za to, że śmierdział i ten gość mu "podziękował" (czyt. szef). Otrzymał zwrot i tak dalej. To czemu zarzucają mu, że kłamie i, że sam odszedł? No, albo ja czegoś nie zrozumiałem z filmiku, albo ktoś tu coś kręci.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-11-12, 21:23
Grillowany czego nie rozumiesz, kase przepierdolil, co to 1. noclegownia jest?
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-12, 21:25
No, ale patrz - wychodzi na to, że sam nie odszedł, bo go wyjebali. Dostał siano, no i głupi nie pomyślał co dalej zrobić ... w sumie już nie wiem co o tym myśleć, no bo tak jak napisałeś - są inne noclegownie, więc to akurat nie jest problem. Wkurwia mnie tylko fakt, że ta babka (matka tego typa mniemam) mówi "No bo pan sam odszedł" - no kurwa nie odszedł, bo go wyjebali...

A co do rozjebania pieniędzy - chłopaczek na końcu pyta "co chcą zrobić z tymi pieniędzmi, bo to pieniądze widzów", więc chyba te pieniążki są ... no nie wiem, przynajmniej w moim rozumowaniu to tak działa.
Zgłoś
Avatar
sfx 2012-11-12, 21:27
Nie pomagaj ludzią tego nie wartym a szczególnię pijącym. Na sam pierw trzeba mu pomoc zucic alkochol dopiero potem starac sie mu pomoc zyciowo.

Up sorry ale byki zrobiłem alkohol i rzucić
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-11-12, 21:33 5
Mowi nie wie ile dostal, nie wie kiedy go wyjebali, pare dni a okazuje sie ze 1 dnien.
Smierdzial to mogl sie wykapac, ubrania za darmo tez sie znajdzieje jak sie chce... ehh szkoda gadac.

Ja juz kiedys mialem podobna sytuacje. Ten sam schemat, tylko inny koles.

Jesli bardzo chcecie pomóc, zrobcie zakupy jakiejs starszej pani. A ona poczestuje was herbatka, opowie o starych czasach.
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2012-11-12, 21:45 1
@Grillowany pieniążki są, bo ściepe na Jaśka zrobiło chyba z kilka tysięcy ludzi. To kupa forsy a główny bohater dostał tylko około 380 na nocleg.
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-11-12, 21:47
Ale Cię w huja zrobił
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-12, 21:49
Mkazik1 napisał/a:

@Grillowany pieniążki są, bo ściepe na Jaśka zrobiło chyba z kilka tysięcy ludzi. To kupa forsy a główny bohater dostał tylko około 380 na nocleg.



Aaaa, okej, faktycznie, nie pomyślałem, że to przecież poszło na taką skalę.
Zgłoś
Avatar
Josef Mengele 2012-11-13, 19:02
Fajna masz mame!
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2012-11-13, 21:09
@up kurwa kto Mam nadzieję że to nie do mnie bo to nie ja nagrałem ten filmik
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-11-14, 3:42 2
Ja się nie dokładałem bo wiadomo było że tak będzie. Proponuję oddać na schronisko dla psów.
Zgłoś
Avatar
aro89 2012-11-15, 11:04 6
Wielki szacunek dla tego chłopaka. Zupełnie bezinteresownie zaangażował się w pomoc bezdomnemu, a że ten postąpił jak postąpił to inna sprawa. Mam nadzieje że chłopak się nie zniechęcił.
Zgłoś
Avatar
ilovesatan 2012-11-15, 12:14
Może faktycznie oddajcie na jakieś schronisko dla psów. Zima idzie, będzie ciężko.

Że Janek Cię/Was wyrucha w dupsko, było oczywiste.
Podczas tych wywiadów z nim, gubił się, zastanawiał nad tym co ma powiedzieć...

W tym filmiku który przedstawiłeś teraz, widać że facet kłamie. Jakby mówił prawdę, to broniłby swojego zdania (tak robią ludzie uczciwi i chcący samemu sobie pomóc)...

Olać ciepłym moczem ... odrzucił pomoc, niech teraz cierpi ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie