18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bezdomny w ramach "eksperymentu socjalnego" dostaje od youtubowego dobroczyńcy pizze i 100 dolców. Jednak ten zauważa, że jest nagrywany i mówi kilka słów prawdy o ich "pomocy".

dailymotion.com/video/x2gum8t_experience-sociale-se-deroule-mal-pizza-sdf_news


Dla umiejących angielski inaczej:
-Nagrywasz mnie białasie
-(Zesrałem się i nic nie mówię)
-Widzę mikrofon, robisz to dlatego, żeby zarobić hajs. Jak się będziesz czuć kiedy wrócisz do domu, a ja nadal tu będę. Nie obchodzi cię to bo zarobisz na tym hajs. Chcesz mi pomóc ?! Pomożesz mi znaleźć prace ?! Nie bo masz na mnie wyjebane !
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-02-12, 16:10
OjciecSyna napisał/a:

Chuj z tym, że ustawka. Właśnie tak postrzegam te wszystkie mało śmieszne filmiki. Dobrze, że ktoś pokazał, jak to naprawdę wygląda. Ale idioci dalej będą uważać tych biednych jewtuberków, co to zaczepiają i wkurwiają ludzi za dobroczyńców. Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.



Grzegorz.C napisał/a:

Nawet jeśli fake to tłumaczy co prawda łopatologicznie mechanizm z którego mało która emocjonalna owieczka zdaje sobie sprawę. Autorze paradoksalnie bardzo dobrym krokiem jest przetłumaczenie dialogu. Im więcej osób zrozumie tym lepiej. Może nic to nie zmieni ale chociaż pizdeczki będą miały zdziwko



+ podobni dopierdalacze

Kogoś tu chyba dupka piecze bo ktoś sobie wymyślił w miarę łatwy sposób na zarabianie fajnego hajsu

Chuj komu do tego, że facet "wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej". Kradnie? Nie. Wymusza z użyciem noża trzymanego na czyichś jajach? Nie. To polecam się odpierdolić
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2015-02-12, 16:13
paradoks... koleś nagrywa ustawioną scene o zarabianiu na bezdomnych, a sam zgarnie hajs za ten film
Zgłoś
Avatar
k................m 2015-02-12, 16:16
OjciecSyna napisał/a:

Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.


Znasz takich czy też może raz komuś stówkę dałeś, żeby zarobić 10 tysięcy na YT jednym filmikiem? Bo może mity powielasz? To ten z polimatów by się pchał do reklamy w TV? Toż to żyć, nie umierać.
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2015-02-12, 16:20 2
JanuszQ napisał/a:


Prawdziwa pomoc charytatywna nie potrzebuje rozgłosu. Więc nie pierdolcie, że lepszy jest taki sposób pomagania niż żaden. (...)


Aha. Czyli lepiej żeby np. bezdomny umarł z głodu niż żeby ktoś mu dał bułkę przed kamerą?

No i dlaczego Cię to aż tak obchodzi, że ktoś komuś pomoże i przy okazji zarobi? Aż tak Cię to boli?
Zgłoś
Avatar
anka666 2015-02-12, 16:25
Skąd bezdomny miał kasę i pizzę?
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2015-02-12, 16:33 2
To nie jest pomoc tylko biznes Jakby ktoś mi obiecał 2 stówy za to, że dam stówę bezdomnemu to bym się nawet nie zastanawiał. Problem w tym, że za chuja nie chodziłoby mi o pomoc temu biedniejszemu tylko o wzbogacenie się o łatwą stówę
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-02-12, 16:37 1
Czy ja dobrze widziałem ? Zjebali pizze na ziemię ? Co za chuje
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2015-02-12, 16:48 1
zaden bezdomny tak nie spi, zaden bezdomny nie lezy w bluzie bez koszulki, nie ma wygolonej klaty, bialych zebow. fake fake. ale to slabe.
Zgłoś
Avatar
KaktusekPustynny 2015-02-12, 16:51 1
MahoRR napisał/a:

To nie jest pomoc tylko biznes Jakby ktoś mi obiecał 2 stówy za to, że dam stówę bezdomnemu to bym się nawet nie zastanawiał. Problem w tym, że za chuja nie chodziłoby mi o pomoc temu biedniejszemu tylko o wzbogacenie się o łatwą stówę



To widzę jesteś królem biznesu
Zgłoś
Avatar
Vendal 2015-02-12, 17:11
Fake
Gdyby faktycznie bezdomny go tak zjechał to ten by tego nie wystawiał na sieć.
Zgłoś
Avatar
DonGruby1 2015-02-12, 18:58
no co wy gadacie ze to fejk?
Zgłoś
Avatar
kondziaaa12 2015-02-12, 19:03
fake jak chuj, skąd bezdomny, bez domu, neta, komputera wiedziałby o takich akcjach? i tem murzyn nie wygląda na bezdomnego, biednego, wytyranego chodnikiem, lepiej zbudowany ode mnie ;d
Zgłoś
Avatar
Kondra 2015-02-12, 19:28
Fej jak wszystkie te spierdolone "sołszal eksperymenty" i filmiki typu "prank gone wrong"
Zgłoś
Avatar
szwarceneger 2015-02-12, 21:44
tam bezdomny ma lepiej niż polak co pracuje na produkcji
Zgłoś
Avatar
Eftar 2015-02-12, 22:28
rjinswand napisał/a:


Aha. Czyli lepiej żeby np. bezdomny umarł z głodu niż żeby ktoś mu dał bułkę przed kamerą?

No i dlaczego Cię to aż tak obchodzi, że ktoś komuś pomoże i przy okazji zarobi? Aż tak Cię to boli?


Teraz dojebałeś. Idź do podstawówki, niech nauczą Cię czytania ze zrozumieniem. Napiętnowałem zachowanie, a nie dawanie żarcia przed kamerą. Do obłudników i hipokrytów czują tylko odrazę. On nie pomaga, tylko inwestuje, więc niech nie nazywa się dobroczyńcą. Fejk, czy nie fejk, to ostatnie wypowiedziane przez czarnego idealnie podsumowuje takich ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie