18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bezdomny w ramach "eksperymentu socjalnego" dostaje od youtubowego dobroczyńcy pizze i 100 dolców. Jednak ten zauważa, że jest nagrywany i mówi kilka słów prawdy o ich "pomocy".

dailymotion.com/video/x2gum8t_experience-sociale-se-deroule-mal-pizza-sdf_news


Dla umiejących angielski inaczej:
-Nagrywasz mnie białasie
-(Zesrałem się i nic nie mówię)
-Widzę mikrofon, robisz to dlatego, żeby zarobić hajs. Jak się będziesz czuć kiedy wrócisz do domu, a ja nadal tu będę. Nie obchodzi cię to bo zarobisz na tym hajs. Chcesz mi pomóc ?! Pomożesz mi znaleźć prace ?! Nie bo masz na mnie wyjebane !
Zgłoś
Avatar
IzaSlodka 2015-02-12, 12:31 87
Na bezdomnego to on nie wygląda. Ustawka.
Zgłoś
Avatar
Snaku 2015-02-12, 12:31 3
a mógł wybrać białego
Zgłoś
Avatar
rzeszu7 2015-02-12, 12:55 9
Bezdomny a ma bialutkie ładniutkie zęby, stawiam że to FAKE!
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2015-02-12, 13:04 49
Chuj z tym, że ustawka. Właśnie tak postrzegam te wszystkie mało śmieszne filmiki. Dobrze, że ktoś pokazał, jak to naprawdę wygląda. Ale idioci dalej będą uważać tych biednych jewtuberków, co to zaczepiają i wkurwiają ludzi za dobroczyńców. Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-02-12, 13:05 5
fejk czy nie fejk, prawde głosi
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-12, 13:30 3
Nawet jeśli fake to tłumaczy co prawda łopatologicznie mechanizm z którego mało która emocjonalna owieczka zdaje sobie sprawę. Autorze paradoksalnie bardzo dobrym krokiem jest przetłumaczenie dialogu. Im więcej osób zrozumie tym lepiej. Może nic to nie zmieni ale chociaż pizdeczki będą miały zdziwko
Zgłoś
Avatar
hubi96 2015-02-12, 15:35 6
Czarny nie bierze kasy? Nie wcale nie jest to fake...
Zgłoś
Avatar
mordarca123 2015-02-12, 15:45 2
I to jest piekne
Czarny nie zjadł nie dostał kasy. A biały i tak zarobił na Video
Zgłoś
Avatar
yasuu 2015-02-12, 15:52
a gościu dzięki niemu zarobi jeszcze więcej na tym filmiku ; )
Zgłoś
Avatar
NWC 2015-02-12, 15:54 3
Ja pierdole, co za różnica czy zarobi, za darmo nic nigdy nie ma, Wardega też zarobił ale rozdał biednym ciuchy i jedzenie, lepiej jak tak dają niż w ogóle, oczywiście jeśli ktoś w ogóle jest potrzebujący, a nie że zaraz przepije. Ja dawałem ale już nie daję, jak podejdzie dziecko, to dam lub coś kupię, a taki `bezdomny` - nie zawsze jest bezdomny i jak nie bedzie pił to może iść gdzieś, gdzie mu pomogą. U mnie pod jedną z biedronek stoi takich 2 co się proszą, a z dotykowymi telefonami latają.
Zgłoś
Avatar
brudny 2015-02-12, 15:56
Nie wiem co gorsze ten bezdomny śmieć czy gość z pizzą
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2015-02-12, 15:59 4
A moim zdaniem gościu pierdoli jak potłuczony. Pomijając oczywiście to, że 95% takich akcji to fejki (łącznie z tą). Jak ktoś pomaga drugiej osobie, to chyba dobrze robi. A z jakiego powodu to zrobił, to niech on sam się o to martwi. Bambo powinien mieć wyjebane, czy gość robi to żeby lepiej się poczuć, nabić wyświetlenia, dostać lajki, dowartościować się, pójść do nieba, podładować pasek karmy czy z autentycznej dobroci serca. Dostaje coś za darmo i jeszcze z pyskiem wyskakuje...
Zgłoś
Avatar
Zieniu7 2015-02-12, 16:03
bardziej fejk niz ta reszta
Zgłoś
Avatar
Eftar 2015-02-12, 16:07 6
rjinswand napisał/a:

A moim zdaniem gościu pierdoli jak potłuczony. Pomijając oczywiście to, że 95% takich akcji to fejki (łącznie z tą). Jak ktoś pomaga drugiej osobie, to chyba dobrze robi. A z jakiego powodu to zrobił, to niech on sam się o to martwi. Bambo powinien mieć wyjebane, czy gość robi to żeby lepiej się poczuć, nabić wyświetlenia, dostać lajki, dowartościować się, pójść do nieba, podładować pasek karmy czy z autentycznej dobroci serca. Dostaje coś za darmo i jeszcze z pyskiem wyskakuje...


Prawdziwa pomoc charytatywna nie potrzebuje rozgłosu. Więc nie pierdolcie, że lepszy jest taki sposób pomagania niż żaden. On nie dostaje niczego za darmo... On dostaje to za swoją sytuacje, w której znalazł się z różnych powodów, by ten pseudo dobroczyńca mógł zarobić. Charytatywność jak i pomaganie nie polega na takim działaniu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie