18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Bezdomny Rosjanin
Musashi_Miyamoto • 2019-04-18, 22:00
Bezdomne dziecko jakich pełno w Rosji nie ma lekko. Tym razem nie udało się ukryć przed ciutkę bardziej zamożnymi Rosjanami.

Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-04-18, 22:05 23
Kiedyś dorośnie... Wtedy ich zapierdoli lub zostanie patolem.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-18, 22:12 2
Bym coś napisał ale nie napiszę, za dużo popierdoleńców na sadolu...
Ale, żeby coś napisać, to napiszę, że "nie ma" pisze się osobno... chyba, że o niemowę chodzi. Ale wtedy bez sensu trochę.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-04-18, 22:15 31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bym coś napisał ale nie napiszę, za dużo poierdoleńców na sadolu...
Ale, żeby coś napisać, to napiszę, że "nie ma" pisze się osobno... chyba, że o niemowę chodzi. Ale wtedy bez sensu trochę.



To ja już wiem gdzie siedzą strajkujacy nauczyciele... Na sadolu... Uwaga była słuszna, ale do roboty wynocha
Zgłoś
Avatar
iShaman 2019-04-18, 22:27
Dokladnie jak papierz franek....
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2019-04-18, 22:44 2
Ten film jest starszy od internetu. Oni zdaje się trafili do ruskiego poprawczaka (czyli pozamiatane).
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2019-04-19, 0:37 12
Bezdomne dziecko? W żadnym cywilizowanym kraju nic takiego nie może mieć miejsca. Od tego są domy dziecka.

A no tak, zapomniałem. Rosja to nie jest cywilizowany kraj.
Zgłoś
Avatar
KingKurwaKong 2019-04-19, 2:03 8
Mam nadzieję że kiedyś zdechną w męczarniach...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-19, 7:54
C0C0JUMBO napisał/a:

.... do roboty wynocha



Nie jestem nauczycielem. Ale uwaga była słuszna, nauczyciele do roboty...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-19, 8:02 2
Ruska mentalność w pigułce, dlaczego my do kurwy nędzy nie mamy kilku rakiet nuklearnych wycelowanych prewencyjnie w Moskwę (i Berlin na wszelki) to ja kurwa nie pojmuję...
Zgłoś
Avatar
Gags 2019-04-19, 8:20 10
Tia, bo w Polsce coś takiego nie ma miejsca. To jest najbardziej cywilizowany kraj, żadne dziecko nie jest prześladowane w szkole, nie ma przemocy domowej, meneli wszędzie i bezdomnych.
A dzieciakowi współczuję, nie dość, że życie zjebane i walczysz o coś do jedzenia, to jeszcze cię skopią. Bo to pewnie wina rodziców, że się tam znalazł. Starszych mam gdzieś, bo w większości sami się znaleźli w takiej sytuacji przez swoje niedojebanie życiowe, ale takich dzieciaków to mi szkoda.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-04-19, 9:30 2
Wkurwia mnie takie coś!!!
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2019-04-19, 10:19 2
Ruskie ścierwa cwane tylko w grupie, najgorszy sort ludzi dla mnie na równi z psychopatycznymi gwałcicielami i mordercami. Wszyscy siedzą w tym samym gównie po same uszy, ale niektórzy mają jak widać tak nasrane pod kopułą, że takim poniżaniem rekompensują sobie swoje gófniane jestestwo.
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2019-04-19, 10:23 4
kiedyś napisałem żeby takich gnoi tępić to mnie prokuraturą straszyli.... jeszcze raz powiem , że jak taką kurwę dorwię co człowiekowi lub zwierzęciu krzywdę robi to go zajebie!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-04-19, 11:45
Gags napisał/a:

Tia, bo w Polsce coś takiego nie ma miejsca. To jest najbardziej cywilizowany kraj, żadne dziecko nie jest prześladowane w szkole, nie ma przemocy domowej, meneli wszędzie i bezdomnych.



W Polsce za taka imbe bezdomny dostaje przynajmniej bełta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie