18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Bezdomny żyd chce spać
CrazyEdek • 2013-11-17, 17:21
filmik nawiązuje do fotki która była niedawno na sadolu ( początek filmiku)

a Ty jak by się zachował? ( trollowanie poziom ekspert)

Zgłoś
Avatar
Belthezer 2013-11-17, 17:31 15
Ja bym go gazrurką w pejsa. To by się oduczył menel jebany.
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2013-11-17, 19:36
Ta jasne, żyduch pewnie do portfela się dobierał
Zgłoś
Avatar
oeming 2013-11-17, 22:34
ed2kk napisał/a:

a Ty jak by się zachował?

nie no kurwa serio?
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-11-17, 23:35
Modli się zeby go nie okradł czy jaki hoy?

Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-11-18, 4:05
Bezdomny żyd? Jeśli taki by istniał, to już dawno by komuś podjebał wyremontowana chatę.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-11-19, 1:29 2
Jak bym go gazem psiknela

i powiedziala, ze kiedys pomagalo
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2013-11-19, 2:37 1
ja tam tez bym nie chail zeby czupryną nbie tykał
Zgłoś
Avatar
Suub 2013-11-19, 2:45 25
Jaki hejt w komentarzach co by to każdy nie zrobił i jak go nie zgnębił. Jest chujowo na świecie, a może i nawet wykracza ta sytuacja, którą mamy, poza określenie "chujowo". Bo jest bardziej niż chujowo w chuj. I ja to cieszę się, że są takie inicjatywy organizowane oddolnie i lubię widzieć, że są jeszcze tacy pozytywni ludzie poza podziałami. Bo nie robi tego rząd czy tam jakieś kurwa karitasy czy inne orkiestry, ale zwykli ludzie się ogarniają i fajnie pokazują, że w sumie to można do życia podchodzić z jajem, a nie kurwa z zawiścią i obojętnością. Propsy za taką postawę i chuj w to, że kolo wygląda jak chasyd .
Zgłoś
Avatar
soulkai 2013-11-19, 3:59
Jebać, to jest sadistic, a nie "forum-przyjaciół-kochających-świat"
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-19, 4:38 2
Jebać żydów. Lenin, Trocki, Luxemberg i cała reszta. Pamiętamy i nigdy nie zapomnimy. Also, chuj wam w dupę z waszym "holokaustem" i 6 miliardami zabitych, bo Rosjan zginięło 15 milionów, ale zamiast wrzeszczeć jacy to oni pokrzywdzeni oni wzięli i tak najebali niemcom, że do dziś mają multi-kulti zamiast wyścigu zbrojeń. A żydy tylko żądać odszkodowań potrafią.

Swoją drogą żydy bardzo sobie nagrabili swoim zachowaniem w czasie 20lecia międzywojennego i patrząc z perspektywy polaków to nie ma co się dziwić, że był antysemityzm.
Zgłoś
Avatar
monczao 2013-11-19, 6:00
Takie sadystyczne, że aż odkręciłem gaz w kuchni.
Zgłoś
Avatar
brorze 2013-11-19, 6:22 1
DUST DEVIL napisał/a:

Jebać żydów. Lenin, Trocki, Luxemberg i cała reszta. Pamiętamy i nigdy nie zapomnimy. Also, chuj wam w dupę z waszym "holokaustem" i 6 miliardami zabitych, bo Rosjan zginięło 15 milionów, ale zamiast wrzeszczeć jacy to oni pokrzywdzeni oni wzięli i tak najebali niemcom, że do dziś mają multi-kulti zamiast wyścigu zbrojeń. A żydy tylko żądać odszkodowań potrafią.

Swoją drogą żydy bardzo sobie nagrabili swoim zachowaniem w czasie 20lecia międzywojennego i patrząc z perspektywy polaków to nie ma co się dziwić, że był antysemityzm.



ok.
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-11-19, 8:03
Nie wiem czemu ale jakoś kurwa nienawidzę filmików które okazują ludzką dobroć naprawdę kurwa aż mnie skręca od tego.

Oczywiście opierając się o filmik nie w każdym z przypadków ludzką.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-11-19, 8:39
Powinien ktoś zapytać czy nie potrzeba mu gazu usypiającego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie