18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:53
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
🔥 Znalazł się kij na brodaty ryj - teraz popularne
Bezogródkowy Romantyk
Nasac • 2013-11-25, 22:00
Joł Sadole! Specjalnie założyłem konto, żeby się z Wami tym podzielić. Nie było, bo własne:
Kumpel wpadł do mnie i żali się, że panna mu na smsa nie odpisuje. Okazało się, żę zaprosił ją na chatę. Wstał rano i chciał ogarnąć kwadrat (powierzchnie płaskie bezdywanowe, zamiatane), ale nie wiedział czy ona przyjdzie i czy, w związku z tym, jest sens. Żeby rozwiać wątpliwości napisał jej smsa następującej treści:
"Hej, spotkanie aktualne? Bo chciałem za szczotę złapać"
Gdy parsknąłem śmiechem, nawet nie wiedział czemu. A panna już się do niego nie odezwała... Dopóki nie wysłał kolejnej wiadomości z wyjaśnieniami, że mógł zostać źle odebrany
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-26, 20:45
powinni podniesc wymagane piwa na glowna do conajmniej 50 albo zatwierdzenia przez jakas komisje wąsaczy w krawatach^^
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-11-26, 21:11
Drogi @Nasac jeśli wydawało Ci się, że to gówno wrzucone przez cb jest śmieszne to rozwiewam oficjalnie twoje wątpliwości. Tak w chuj słaba wrzuta, że aż sobie zadaje pytanie, które z was trojga (kolega, ty i debilka) jest głupsze.
Zgłoś
Avatar
natuskax33 2013-11-26, 21:26
Nie pomyliłeś stron? Z dzieciństwa pamiętam, że w gazetach typu "13", "Bravo" opisywało się równie fascynujące historie. Może udaj się tam, a nuż Ci się uda zgarnąć jakąś nagrodę
Zgłoś
Avatar
Xeardo 2013-11-26, 21:34 1
Joł sadole ?
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-11-27, 23:37
Zgłoś