18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bezpieczeństwo dziecka "Przejażdżka"
o................n • 2012-11-20, 23:52
Klasyka polskiej kinematografii, film kultowy wśród rocznika 90-92'. Epicki fresk pomagający odróżnić pedofila od złodzieja.

Na dodatek jest to najprawdopodobniej pierwszy film w historii światowej kinematografii, który jest edukacyjny, dla dzieci, a główny bohater ginie z powodu zakrztuszenia w trakcie robienia głębokiego gardła



Film polecany przez wstawiającego

PS: przyznać się, kto ma mitsubishi z silnikiem trzy tysiące, 240 kilometrów

Jak to nie trafi na główną to wam tego nie wybaczę!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-21, 18:00
ale czapke ma zajebistą
Zgłoś
Avatar
pudel89 2012-11-21, 18:04
Ma ktoś soundtrack? Nagram sobie do miczubiszi.
Zgłoś
Avatar
t................l 2012-11-21, 18:04
motywy sprawcy są dla mnie dość niejasne
Zgłoś
Avatar
n1troo 2012-11-21, 22:47
co do niekrytegokrytyka to myśle ze teraz coraz wieksze gówno produkuje, kiedyś można było sie posmiac chociaz troche a teraz to jakies wszystko mdłe
Zgłoś
Avatar
megabass111 2012-11-22, 0:04
Kuurwa, pamiętam jak nam to w podstawówce puszczali. Ale sieczka
Zgłoś
Avatar
eitan 2012-11-22, 21:55
Do autora, ktory reprezentuje poziom gimbazy: sprawdz znaczenie slowa "epicki" jelopie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-22, 23:42
eitan napisał/a:

Do autora, ktory reprezentuje poziom gimbazy: sprawdz znaczenie slowa "epicki" jelopie.



Każdy zna znaczenie tego słowa szmato, a to co tu napisałem to nic innego jak cytat z Szpuli Filmwebu (Wielkanocna bodajże).

Suck on my chocolate salty balls... nygusie

PS: tata znów kazał ci ssać?
Zgłoś
Avatar
eitan 2012-11-23, 3:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
o................n 2012-11-23, 6:12
eitan napisał/a:

Zatem wychodzi na to, ze nie dosyc, ze jestes jelopem to w dodatku bezmyslnie kopiujesz. Mozg gimbazy jednym slowem.
Do tego prostak i cham.
Nie wysilaj sie chlopcze, odsubskrybowalem ten temat. LOL
UCZ SIE DEBILU:
poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10510



O kurwa, rozgryzłeś mnie! Tak, kopiuję wszystko co tylko usłyszę i nie zastanawiam się co poszczególne słowa i zdania znaczą.

A tak na serio: jesteś zidiociałym kawałkiem kretyna, który chce udowodnić, że wie coś, co od dawna cała polska wiedziała.

Na dodatek jesteś cwelem, który bardzo chce przekonać kogoś do swojej racji, mimo, że dostał konkretną odpowiedź, którą tym razem podkreślę, bo najwidoczniej czytania ze zrozumieniem jeszcze nie opanowałeś: wiem co oznacza słowo "epika" i wykorzystałem je umyślnie.

Gdybyś uważał na w szkole to zaznajomiłbyś się ze słowem: ironia, która aż wypływa z wypowiedzi w której użyłem słowo i znaczenia którego rzekomo nie znam.

Na koniec mogę tylko powiedzieć, że jesteś nędzną szmatą i oskarżanie mnie o prostactwo i chamstwo jest po prostu nie na miejscu. Nie ja pierwszy zacząłem obrażać i jeśli nie podobają ci się określenia jakich użyłem w odpowiedzi na twoje wypociny to naucz się formułować zdania, które nie zawierają obraźliwych wyrazów.

Czyli reasumując:

jesteś idiotą nie czytającym ze zrozumieniem, nie potrafisz przyjąć krytyki i nie rozumiesz kiedy tekst jest ironią.

Wiadomość wyślę również na PW, żebyś nie myślał, że to między nami koniec ty kupo gówna. Twoje wycofywanie się z dyskusji w czasie jej trwania tylko potwierdza, że jesteś jebaną ciotą, która nie jest w stanie bronić swoich racji.

Zgłoś