18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Avatar
kokos_123 2016-05-23, 22:48 7
Widziałem już tyle wybuchów na sadolu, że wiem, że nawet jak wykopiemy dół i zasypiemy się 1 metrem ziemi, to i tak jakiś odłamek poleci prosto w nas
Zgłoś
Avatar
S................y 2016-05-23, 22:54 4
@up
To będziesz kurwa martwy i chuj z odłamkami
Zgłoś
Avatar
C................r 2016-05-23, 23:45 91
@SzaraStronaMocy Ty serio musisz napierdalać swoje śmieci w każdym poście? Jebnięta jakaś jesteś, czy co?
Zgłoś
Avatar
pikaczju 2016-05-23, 23:57 12
@up
Nie karm trolla, zdechnie z głodu.
Zgłoś
Avatar
S................y 2016-05-24, 2:03 1
@Converter
Żebym cię zaraz na .midi nie przerobiła. Jak to było po amerykańsku? "Hejters gonna hejt"? także panowie zawijać stuleje i japa mi tu
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2016-05-24, 9:43 14
@Szara
Uspokój sie szlaufie, wolną nockę miałaś, że pyskujesz w komentarzach?
Zgłoś
Avatar
asnowerer 2016-05-24, 10:28 17
SzaraStronaMocy napisał/a:

@Converter
Żebym cię zaraz na .midi nie przerobiła. Jak to było po amerykańsku? "Hejters gonna hejt"? także panowie zawijać stuleje i japa mi tu



do garów kurwiszonie i żebym cię tu więcej nie widział! Po chuj wszędzie wypisujesz głupie komentarze? Dawno ktoś rury nie przepchał co?
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-05-24, 12:17
Wiecie gdzie taką bombę podłożyć.
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2016-05-24, 16:14 1
Hahaha, śmiesznie tak, jak ktoś się przypierdala do jednej konkretnej osoby Nie widzicie, że ją to bawi?
Zgłoś
Avatar
stefan-dro 2016-05-24, 19:00
Converter napisał/a:

@SzaraStronaMocy Ty serio musisz napierdalać swoje śmieci w każdym poście? Jebnięta jakaś jesteś, czy co?



kobieta bez bolca dostaje pierdolca..
Zgłoś
Avatar
Allin23 2016-05-24, 19:36 2
Dajecie się nabieać. Która kobieta pierdoliła by co post o "stulejach". To jest jakiś niedorozwinięty, nieporuchany młokos co się za dużo i za wcześnie naczytał forum i mu odjebało.

Widać to po poziomie odzywek i po tym co uważa za śmieszne.

A jeśli jakimś kurwa magicznym zrządzeniem losu to faktycznie jest samica w co szczerze wątpię (bo umysł to ma gimbusa)- to jest to ten pojebany gatunek "lol krejzolek" i powinna się po prostu naćpać jakichś prochów i skonczyć cierpiene. Zresztą to jest i tak najprawdopodobniejszy scenariusz - szczególnie biorąc pod uwagę że takiego pojeba nawet Helga, któlowa lezbijek nie ruszy, więc po co się męczyć.

Do tego i tak jeden warn od bana, więc długo już nie zagości.
Zgłoś