18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
forest1600 2020-08-31, 3:13
Dziecku trzeba czasami jebnąć pasem po dupie, żeby go ustawić do pionu, ale to jest przesada, zwykłe znęcanie się. Sam wiele razy dostałem wpierdol od starego, ale nie tak.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-08-31, 4:22
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

To co widać na tym filmiku to nie jest edukacyjny wpie**ol tylko zwykłe znęcanie się. W ramach edukacyjnego wpie**olu możesz dać dziecku kilka klapsów w dupę i trochę pokrzyczeć. To zdecydowanie wystarczy, żeby wywrzeć presję. Targanie za włosy, bicie po twarzy, kopanie, bicie po twarzy dziecka, które wywróciłeś szarpiąc je za włosy nie ma nic wspólnego z dawaniem nauczki. To zwykłe wyładowywanie frustracji na słabszym przez zakompleksioną p*zdę.
ch*jowy z Ciebie ojciec jak tego nie potrafisz odróżnić. Współczuję Twoim dzieciom.



A teraz wróć do mojego komentarza, albo nawet jeszcze wcześniej.. Do szkoły i naucz się czytać. Potem pierdolnij się w durny łeb. A łączenie krzyku z "laniem" to masz na tym filmie. Zresztą co ja będę się produkować i tak nie pojmiesz..
Zgłoś
Avatar
Rait 2020-08-31, 9:02 1
hoszo napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny chuj mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane kurwiszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze pizdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



Jeżeli jesteś dorosły i nie potrafisz wytłumaczyć czegoś dziecku inaczej niż za pomocą przemocy. To jesteś na poziomie czarnucha z antify, który nie potrafi bronić swoich racji inaczej niż bijąc ludzi i drąc jape.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2020-08-31, 9:19
dyhayne napisał/a:

moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło

nie pomogło.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-08-31, 10:40
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego kurwika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpierdol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pierdolnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Matka prała za bycie debilem i pomogło? Jesteś pewien?
Zgłoś
Avatar
Mrocznyzniwiarz 2020-08-31, 11:13
dyhayne napisał/a:

A teraz wróć do mojego komentarza, albo nawet jeszcze wcześniej.. Do szkoły i naucz się czytać. Potem pierdolnij się w durny łeb. A łączenie krzyku z "laniem" to masz na tym filmie. Zresztą co ja będę się produkować i tak nie pojmiesz..



Wróciłem do Twojego komentarza - nazwałeś bananem kogoś, kto skrytykował sytuację z filmu, a potem poparłeś przemoc wobec dzieci z nonszalanckim tonem wypowiedzi. Teraz znów to co piszesz wskazuje, że popierasz sytuację z tego filmiku. Jesteś zwykłym patusem i nie powinieneś mieć dzieci.
Zgłoś
Avatar
bzyk_bzyku 2020-08-31, 11:27
hoszo napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny chuj mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane kurwiszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze pizdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



Jak w końcu zamiast w skarpetę albo w gacie, sprzedasz swoje genetyczne spierdolenie jakiejś durnej cipie, to napierdalaj swojego ile wlezie. Jak wyrośnie na pojeba takiego jak ty, wiedz kogo za to winić.
Zgłoś
Avatar
mazoke 2020-08-31, 13:42 1
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Mam nadzieje, ze na starosc jak sie nie wysrasz w pampersa, a na podloge to tez ci wpierdola te twoje dzieci. Chociaz mysle, ze ci to nie grozi bo przez brak szacunku jaki masz do nich to oddadza cie do domu starcow.
jestes zwykla pizda bijac dzieci bo na slabszym kazdy potrafi. Stara cie pewnie klapkiem napierdala wiec dajesz upust na dzieciach. zgnij
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2020-08-31, 17:22
Każdy z was ma trochę racji.Pamiętać trzeba że sytuacja w życiu się może odwrócić jak np będziecie przykuci do łóżka po wylewie albo inny gównie a będziecie mieszkać wtedy u swojego dziecka.
Zgłoś
Avatar
godtest294 2020-09-03, 15:09
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego kurwika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpierdol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pierdolnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Jesteś debilem nie ojcem. Wpierdol który dostałeś od matki nic nie dał.
Dzieciaki jak dorosną spuszczą ci wpierdol. I bardzo kurwa dobrze
Zgłoś