18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-08-30, 11:38 10
gówniak stopniowo ale skutecznie musiał budować ciśnienie...
Zgłoś
Avatar
h................o 2020-08-30, 11:42 41
I bardzo kurwa dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny chuj mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane kurwiszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze pizdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-08-30, 11:55 12
Polecam:


Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-08-30, 12:20 25
hoszo napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny chuj mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane kurwiszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze pizdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



zapomniał wół jak cielęciem był
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-30, 13:02 18
Szmata nie matka
Młody ma już zjebano psyche
Albo zamknie się w sobie i będzie porażką życiową
Albo będzie na innych wyładowywać agresję i na starość zajebie starą
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-08-30, 13:30 31
Pralpunkt napisał/a:

Szmata nie matka
Młody ma już zj***no psyche
Albo zamknie się w sobie i będzie porażką życiową
Albo będzie na innych wyładowywać agresję i na starość zajebie starą



Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego kurwika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpierdol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pierdolnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2020-08-30, 13:41 4
TO jest właśnie stresowe wychowanie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-30, 13:45 1
Ale to jest dobre, jeszcze mu dała buziaka z języczkiem. Kurwa, jak mnie kręcą taki szalone mamuśki.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-30, 13:51 2
jak gówniak wsadził widelec w oko kolegi to nic dziwnego, że dostał wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-08-30, 14:15
To mi wyglada trochę na korytarz szkolny i pewnie jakaś nauczycielka do smarkacza.

N:Za łożysz skurwysynu, sakramencki, tą maseczkę czy ci kurwa pomóc?!

D:Ale psze pani to i tak nic nie daje...

N:O! Ty kurwa gówniarzu jeden!...Zakładaj i nie marudź.
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-08-30, 14:45 3
Durna pizda znęca się nad chłopakiem bo kest sfrustrowaną, bezmózgą babą. Tak to widzę. Co innego ścierą przez łeb a co innego tak napierdalać po łbie. Mam nadzieję że ją obleje kiedyś kwasem. Durnym pozdom to już we łbach się przewraca od tej, tfu, kurwa, równości.
Zgłoś
Avatar
blokern 2020-08-30, 15:58 9
hoszo napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny chuj mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane kurwiszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze pizdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



hahahaha, nie bać czego?
stulejarzu rozumiem, ze jak na ulicy jakis sebix albo inny cham drze ryja to podchodzisz i go bijesz?
zrozumcie wreszcie młoty, że przemoc to nie jedyne rozwiaznie
Zgłoś
Avatar
busku92 2020-08-30, 16:32
I po kozaku haha
Zgłoś
Avatar
Mrocznyzniwiarz 2020-08-30, 16:59 22
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego kurwika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpierdol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pierdolnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



To co widać na tym filmiku to nie jest edukacyjny wpierdol tylko zwykłe znęcanie się. W ramach edukacyjnego wpierdolu możesz dać dziecku kilka klapsów w dupę i trochę pokrzyczeć. To zdecydowanie wystarczy, żeby wywrzeć presję. Targanie za włosy, bicie po twarzy, kopanie, bicie po twarzy dziecka, które wywróciłeś szarpiąc je za włosy nie ma nic wspólnego z dawaniem nauczki. To zwykłe wyładowywanie frustracji na słabszym przez zakompleksioną pizdę.

Chujowy z Ciebie ojciec jak tego nie potrafisz odróżnić. Współczuję Twoim dzieciom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie