18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Tafariel 2017-07-13, 20:55 17
Pomógł mu przejść "na drugą stronę"
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-07-13, 22:00 3
To się nazywa ustąpić pieszemu... drogi do nieba. Kurwa, kiedyś jeden idiota zahamował na prawym pasie, chcąc przepuścić pieszego, choć my mieliśmy zielone, a piesi czerwone. Ja jechałem lewym... durne zachowanie debila na prawej zmusiło mnie do refleksji i dałem hamulce do dechy. Wiecie co było potem? Debil do mnie wyskoczył, że nie ustąpiłem pieszemu pierwszeństwa. Usiadł, jak wysiadłem.
Zgłoś
Avatar
maragulon 2017-07-13, 23:01
przecież miał kask
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-07-13, 23:48 1
Jak się tak przyjrzeć, to gdyby zamiast tamtego czarnego suva (nie ta cr-v tylko ten dalej), jechała sobie jakaś zwykła łada czy cokolwiek niższego, to prawdopodobnie chłop by zauważył nadjeżdżające białe auto i przeżył.
Czyli jakby nie patrzyć, wina kierowcy czarnego suva, że sobie kupił takie bydlę, zamiast skody favorit.
Nie, a tak serio, to rozjebał mnie ten filmik. Gość na początku rozgląda się w lewo i w prawo, jakby te pierwsze pasy były dwukierunkowe, a potem sru jebudu jeden sie zatrzymał to chuj biegnę, przecież tam już nie ma pasa.
No mega kumulacja jakiejś ślepoty, głupoty i pecha.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-14, 8:31
Ruski Frogger. Niestety miał jedno życie i przegrał.
Zgłoś
Avatar
gad44 2017-07-14, 9:16
maragulon napisał/a:

przecież miał kask



Dzięki Bogu, że miał.
Zgłoś
Avatar
westice 2017-07-14, 18:50
Czapki z głów
Zgłoś