18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52


Białoruś zaczyna aktywnie walczyć z sodomią. Jedną z przyczyn odrzucenia Alieksandra Łukaszenki przez „cywilizowanych” Europejczyków jest jego odrzucenie sodomii jako jednej z fundamentalnych „wartości” europejskich. A oto teraz, jak się wydaje, białoruski prezydent przeszedł od słów do czynów. Jak donosi, zarejestrowany w San Francisco, opozycyjny portal „Biełarusskij partizan”, Łukaszienko zamierza przywrócić, wcześniej uchylony, artykuł Kodeksu Karnego, przewidujący karę za sodomię. Według informacji tej internetowej gazety, białoruscy parlamentarzyści przygotowują projekt ustawy przewidującej powrót do odpowiedzialności karnej za sodomię. Proponuje się wprowadzenie poprawki do obowiązującego Kodeksu Karnego Republiki Białoruskiej, która orzekałaby karę w wymiarze 10 lat pozbawienia wolności za stosunki płciowe mężczyzny z mężczyzną i grzywnę albo pozbawienie wolności do lat 5 za propagowanie zboczeń homoseksualnych. Projekt tej ustawy może wejść w życie już jesienią bieżącego roku. Wcześniej Alieksandr Łukaszienko, już niejednokrotnie wywoływał oburzenie europejskiej „społeczności” swoimi „skandalicznymi” oświadczeniami o tym, że mężczyzna i kobieta powinni tworzyć rodzinę i zajmować się prokreacją dzieci. Brytyjska gazeta „The Independent” w ubiegłym roku, przykładowo, zacytowała takie „bluźniercze” dla Europejczyków oświadczenie białoruskiego przywódcy w stosunku do awangardy demokracji: „Ja nigdzie inicjatywnie nie omawiam i co więcej nie potępiam ich ponieważ jest to poza możliwościami mojego rozumienia. Co więcej, jeżeli nawet ja to pojmuję to zdecydowanie negatywnie, uważam to za absolutnie nienormalne”. Ale chyba najbardziej uderzającym w związku z tym była wymiana „uprzejmości” pomiędzy Alieksandrem Łukaszienko a ministrem spraw zagranicznych Niemiec, Guido Westerwelle, który to jak wiadomo, nie tylko nie ukrywa ale i arogancko chełpi się swoją „postępową” orientacją. Kiedy Niemiec nazwał prezydenta Białorusi „dyktatorem” to Łukaszienko odpowiedział, że lepiej być dyktatorem niż pederastą.

Źródło
Zgłoś
Avatar
krawacik3 2013-09-24, 20:45 6
@UP
Psycholog chętniej wysłucha twoich makabrycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy cie ojciec zapinał.
A może zapina?
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-09-24, 20:50 14
Co jak co, ale Łukaszenko poszedł trochę za daleko. Mi nie przeszkadza, że pedały się ruchają dopóty, dopóki nie wychodzą z tym na ulicę i do głosu publicznego. Zgadzam się z zakazaniem propagowania homoseksualizmu, ale z tym żeby karać za to, co robią w sypialni, już nie.
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-09-24, 20:54
No proszę, powolutku, pomalutku każdy zaczyna mieć pedałów w dupie.
Zgłoś
Avatar
stich69 2013-09-24, 20:54 3
majfon napisał/a:

Skoro wam się tak podoba to zapraszam do Białorusi, bądź Rosji - to są państwa, które za najwyższą wartość uznają demokrację i prawa człowieka. I tam na pewno bezkarni moglibyście pierdolić głupoty w internecie.

Nic nikomu do tego, kto, kogo i w jaką dziurę zapina, pod warunkiem pełnoletności i zgody obu stron.



I huj. Seksualizm to prywatna sprawa każdego. Ja bym karał i za pedo-propagandę i za każdą inną. Twoja orientacja twoja sprawa, nie wpychaj dzieciom, ani dorosłym do gardła swojej. Kiedyś był to temat tabu i miało to co najmniej więcej smaku. Taką cyrusową, czy inną ladacznicę również bym karał. A jak ktoś nie zgadza sie z tym, że nie ma prawa siać zgorszenia i demoralizować, niech się jebie.

Edit.
btw. w naszym kraju czujesz się wolnym człowiekiem? Ja sobie cenię bardziej wolność czynu niż wolność słowa. Spokojnie oddałbym kawałek wolności wypowiedzi, jeśli byłaby możliwość większej wolności czynu, której nasi umiłowani przywódcy nam nie dostarczają. Niech Twoja wolność słowa nie godzi w wartości choćby mojej rodziny. Wciskanie na siłę pedalstwa uważam za brak szacunku.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-09-24, 20:56 2
Może i zbyt ostro tępić to, co się dzieje w tzw. domowym zaciszu, gdzie nikt nie ma prawa się wpierdalać dopóki nikomu się krzywda nie dzieje. Jednak w obecnych czasach, gdy pedalstwo upierdala całe ramie gdy podaje się dłoń - to nie wystarczy. Bo i pedalstwu nie wystarczy, że mogą zapychać swoje dupska chujami pod pierzyną. Nie, oni chcą pokazywać jak się zapinają całemu światu, z resztą dobrze o tym wiecie i widzicie...
Dlatego na Białorusi przynajmniej się dwa razy zastanowią, zanim zaczną w ogóle chcieć być pedałami. A jak już ich będą tak dupska swędzieć że inaczej się nie da - to wyjadą do Holandii czy inne gejowskie zadupie.
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-09-24, 21:01 3
jinrey napisał/a:

JA PIERDOLE! Od zawsze wiedziałem, że to od Słowian będzie zależała walka z islamem i całą odmiennością tego świata! Tylko Polska kurwa jak zwykle próbuje być pomiędzy.



Nie no kurwa to pojechałeś teraz przepięknie. Szkoda tylko, że muzułmanie są wobec homoseksualistów jeszcze bardziej stanowczy od Łukaszenki i Putina razem wziętych, więc w tej "wojnie światów" jak na złość... muslimy stoją po Twojej stronie. Co Ty teraz biedny zrobisz?

A Słowianie chuja zrobią z inwazją islamu, bo ten już się do nas zakrada i nie planuje odwrotu, a sam wasz nowy ulubieniec Łukaszenko jest zdania, że zadzieranie z islamem to skazanie siebie na śmierć (opinię taką rzucił w rozmowie na temat inwazji w Libii).
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-09-24, 21:04 1
Dobra. To skoro wam sie to tak podoba to tam sie przeprowadzcie. Mi sie tez w polsce nie podobalo, wiec sie wynioslem tam, gdzie mi sie podoba. W czym problem?
Zgłoś
Avatar
stich69 2013-09-24, 21:05
@up Najpłytszy argument jaki możesz wyciągnąć w takiej dyskusji.
isotop napisał/a:


Nie no kurwa to pojechałeś teraz przepięknie. Szkoda tylko, że muzułmanie są wobec homoseksualistów jeszcze bardziej stanowczy od Łukaszenki i Putina razem wziętych, więc w tej "wojnie światów" jak na złość... muslimy stoją po Twojej stronie. Co Ty teraz biedny zrobisz?



To że są ciapatymi i jednym z głównych aspektów ich kultury jest brak kultury, to akurat w tej sprawie mają rację. Nie pozwalają rozpierdalać takich wartości jak rodzina. Dlatego pomimo, że (z reguły) nie walczą, to wygrywają wojnę z europą.
Wartości rodziny ciapatych > zdziczenie i demoralizacja Europy.
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-24, 21:23 1
@krawacik3
Kolejna niewyżyta histeryczka?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-24, 21:47 2
stich69 napisał/a:



I huj. Seksualizm to prywatna sprawa każdego. Ja bym karał i za pedo-propagandę i za każdą inną. Twoja orientacja twoja sprawa, nie wpychaj dzieciom, ani dorosłym do gardła swojej. Kiedyś był to temat tabu i miało to co najmniej więcej smaku. Taką cyrusową, czy inną ladacznicę również bym karał. A jak ktoś nie zgadza sie z tym, że nie ma prawa siać zgorszenia i demoralizować, niech się jebie.


Zamień seksualizm na wiarę i zobacz co wychodzi. Też byś karał za np. katolicką propagandę, w postaci noszenia krzyża? Już o robieniu prania mózgu dzieciom od żłobka zaczynając nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
stich69 2013-09-24, 21:51
ellsworth napisał/a:


Zamień seksualizm na wiarę i zobacz co wychodzi. Też byś karał za np. katolicką propagandę, w postaci noszenia krzyża? Już o robieniu prania mózgu dzieciom od żłobka zaczynając nie wspomnę.



Widzisz, dlatego się nie dogadamy. Ja nie zmieniam słowa seksualizm na żadne inne w tej wypowiedzi. Jeśli uważasz, że dostarczy Ci to argumentów w tej dyskusji - wolna ręka, możesz zamienić je na mercedes i odnieść się do reklam mercedesa. Zamień je na poduszkę i zrób z tego inny debilny argument. Jeśli napisałem zdanie w taki sposób, to taki miało mieć przekaz, a jak chcesz umówić się ze mną na rozmowy o czymkolwiek innym, napisz mi wiadomość, możemy iść na piwo.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-24, 21:56 3
Łukaszenka zawsze na propsach

"W kwestii stylu płyń z prądem, w kwestiach zasad trwaj niczym skała"

~B. Franklin

Polecam ten filmik:


Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-09-24, 22:18
helmanss napisał/a:

Chcecie debile jebane żeby sadzać ludzi za to co robią sobie w sypialni?! A może do waszych zajrzymy?.. Haha no tak - u was tylko żel i chusteczki przy wyrze



Sram na to,czy jakiś facet woli mieć kutasa w buzi, w dupie,chuj wie gdzie jeszcze,dopóki robią to w 4 ścianach to mnie to nie interesuje ale w XXI wieku pedały zaczęły wychodzić na ulicę i zaczęły propagować homoseksualizm jako coś naturalnego,a tych co się z tym nie zgadzają nagradzają nazwaniem go homofobem.Dlatego mimo iż ciut za daleko pojechał to w pełni popieram to,co Łukaszenko zrobił.Widać,że uczy się na błędach i nie pozwoli,by ten syf panoszył się u niego
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-09-24, 23:50 1
majfon napisał/a:

Skoro wam się tak podoba to zapraszam do Białorusi, bądź Rosji - to są państwa, które za najwyższą wartość uznają demokrację i prawa człowieka. I tam na pewno bezkarni moglibyście pierdolić głupoty w internecie.

Nic nikomu do tego, kto, kogo i w jaką dziurę zapina, pod warunkiem pełnoletności i zgody obu stron.


Marnujesz czas chlopie, to jest sadistic tu jak pokazesz nienawisc do gejow to jestes cool I bardziej meski. Oczywiscie to tylko siedzac przed kompem I u siebie na wsi bo w realu zaden nie smial by zwrocic uwagi gejowi.
Zgłoś
Avatar
natking 2013-09-25, 5:53
Jesteście idiotami. Łącznie z piszącym ten post. Sodomia to seks ze zwierzętami (sjp.pwn.pl), a nie homoseksualizm. Zanim zaczniecie głosić swoje (jakiekolwiek) poglądy uzupełnijcie braki w wykształceniu. Dzięki, cześć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie