18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O strajku w białoruskiej telewizji państwowej poinformowały w poniedziałek rano niezależne media. Portal TUT.by podał, że strajkuje też zakład Bielaruskalij w Salihorsku. Prezydent Alaksandr Łukaszenka przyleciał na rozmowy do zakładów ciągników kołowych w Mińsku (MZKT).
W tv emitują tylko archiwalne materiały.
A na ulicach pokojowe manifestacje. Ponad 100 tysięcy ludzi zebrało się w niedzielę pod pomnikiem Miasta Bohatera w centrum Mińska. Uczestnicy marszu wolności domagają się uczciwych wyborów prezydenckich i zmiany władzy na Białorusi.

Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-17, 10:48 1
gdzie ten strajk, bo nic się nie dzieje ?
Zgłoś
Avatar
N................X 2020-08-17, 11:01 6
Chcą do eurokołchozu? To się zdziwią
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-08-17, 11:04 1
Szacunek, ze wrzucasz czesto zacne materialy, ale z tym to pojechales....Pomylka czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-08-17, 11:05 4
Dalej polaczki wspierajcie ich będziecie tam zdychać na froncie nie za waszą sprawę niczego się w tym ciemnogrodzie nie nauczyliście żyjecie jak w średniowieczu a bynajmniej taki poziom macie umysłowy
Zgłoś
Avatar
Dymson30 2020-08-17, 11:06
Po chuj takie coś dodawać kurwa
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-17, 11:15 1
0_rafiks_0 napisał/a:

Szacunek, ze wrzucasz czesto zacne materialy, ale z tym to pojechales....Pomylka czy jaki chuj?



Jest tu taki dział jak Polityka i Religia.
Zgłoś
Avatar
Godlesl 2020-08-17, 11:30
***** białorusinów
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-17, 11:30
Łukaszenka władzy nie odda. A te protesty komu są na rękę? Putinowi. To Rosja za tym stoi.
Putin za pozostawienie Łukaszenki przy władzy dostanie potulnego figuranta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-08-17, 13:38 2
NorbiX napisał/a:

Chcą do eurokołchozu? To się zdziwią



Że w Polsce dalej są takie kurwy jak ty co wzdychają za układem warszawskim.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-08-17, 14:39 1
Coś mi się zdaje, że niedługo Białoruś, odwiedzą krewni z Rosji, od Wujka Władka. Tak jak było to na Krymie.
Zgłoś
Avatar
N................X 2020-08-17, 15:33 2
Wiewór napisał/a:

Że w Polsce dalej są takie kurwy jak ty co wzdychają za układem warszawskim.



Nie! Takie kurwy jak ja, już dawno opuściły ten burdel.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-08-17, 16:37 1
Może Onet.de,TVN i TVP solidarnie dołączy do strajku i przestaną pierdolić bzdury,chodź przez dobę
Zgłoś
Avatar
doopa 2020-08-17, 17:07
Teraz tylko czekać na zielone ludizki
Zgłoś
Avatar
kossa69 2020-08-17, 19:42 1
krisman1981 napisał/a:

Dalej polaczki wspierajcie ich będziecie tam zdychać na froncie nie za waszą sprawę niczego się w tym ciemnogrodzie nie nauczyliście żyjecie jak w średniowieczu a bynajmniej taki poziom macie umysłowy



Ty jesteś na poziomie jaskiniowców i nie ogarniasz takich rzeczy że twoje życie nie zależy tylko od tego co dzieje się w Polsce. Skoro Rosja weźmie sobie ukranie, Białoruś później przyjdzie kolej na inne państwa w tym Polskę.
Tak wiem w twojej pustej główce nic takiego nie może się wydarzyć po przecież 1 i 2 wojna światowa są dowdem że to nie możliwe.
Ja wiem że ci pasuje byc czyjac suka i mieć kutas w dupie i ustach i masz wyjebane na to jak wygląda twoje życie. Ale są na świecie ludzie którzy używają mózgu i są na poziomie umysłowym większym niż ty i nie chcą być dymani.
Zapamiętaj to że sąsiad patus z klatki obok napierdala tylko innych nie znaczy że tobie kiedyś nie wyjebie
Zgłoś