18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Bialy kamien
focusek • 2012-01-05, 21:23
Bo pic to trzeba umiec!

[/u]



Zgłoś
Avatar
kucharek 2012-01-06, 12:59
Są ludzie którzy sobie są winni i są ludzie których zmusiło do tego życie, miejsce zamieszkania, brak pracy itd. tej drugiej grupy szkoda. Dzisiaj piątek, wypijmy zdrowie Pana Darka.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2012-01-06, 13:07
Film z Darkiem już tu był kiedyś, ale mniejsza z tym. Piwko bezalkoholowe za pierwsze dwa .
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-01-06, 13:12
Czemu on wpierdala pieniądze?
Zgłoś
Avatar
VcBv 2012-01-06, 13:42
Taki jest Wałbrzych, przemysł upadł i tak niektórzy ludzie skończyli właśnie.
Zgłoś
Avatar
Metzeger 2012-01-06, 13:45
Może mi wyjaśnić sens połykania tych 50-groszówek?
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-01-06, 13:50 2
Piwo dla Dareczka za jedno stwierdzenie...550 zł - chuj im w srake kurwom...niech sami kurwa spróbują przeżyć za te 550 zł kacaby jebane...mi się nie udaje a nie chleje, nie pale i nie przepierdalam na byle co. Mam kochaną żonę i wspaniałą córeczkę niespełna 2 letnią. I pierdole tę politykę i pierdole ten kraj. Jak tylko dziecko mi trochę dorośnie to zabieram rodzinę w pizdu z tego burdelu żeby nie patrzeć jak wegetują razem ze mną w każdy dzień. Przy okazji może uchronię siebie przed losem jaki spotkał tych panów z powyższych filmików.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-01-06, 13:53
w liceum piłem szybciej.
Zgłoś
Avatar
klema 2012-01-06, 14:03 1
wojas30 napisał/a:

Piwo dla Dareczka za jedno stwierdzenie...550 zł - chuj im w srake kurwom...niech sami kurwa spróbują przeżyć za te 550 zł kacaby jebane...mi się nie udaje a nie chleje, nie pale i nie przepierdalam na byle co. Mam kochaną żonę i wspaniałą córeczkę niespełna 2 letnią. I pierdole tę politykę i pierdole ten kraj. Jak tylko dziecko mi trochę dorośnie to zabieram rodzinę w pizdu z tego burdelu żeby nie patrzeć jak wegetują razem ze mną w każdy dzień. Przy okazji może uchronię siebie przed losem jaki spotkał tych panów z powyższych filmików.


A za co on ma niby dostać więcej? Kurwa robić, nie robi. Jeden dzień w pośredniaku i już chlać idą z powrotem.
Jedno od zawsze było pewne, uczciwa praca, uczciwa płaca. Nie upolowałeś, nie jesz.
Zgłoś
Avatar
blakot 2012-01-06, 14:11 2
@klema
"uczciwa praca,uczciwa płaca"?
skąd ty się urwałeś kolego?
do Polski lepiej pasuje "módl się i pracuj, a garb ci sam wyrośnie"
Zgłoś
Avatar
Ethernis 2012-01-06, 14:14
Zimny chirurg wypił wino w 10 sekund nie 6. Musi jeszcze potrenować i powinien trafić magiczną 6-tkę
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-06, 14:21
Za 550zł to się na zasiłku żyje... chcesz więcej to znajdź sobie robotę- proste. Na budowach często szukają pomocy. Ponosisz sobie worki z cementem i inne cholerstwa, zmęczysz się jak skurwysyn, opalisz, poprawisz kondycję i dostaniesz ze 2000 zł, często szybciej niż po miesiącu. Ale nie... bez wykształcenia to się chce stanowisko kierownicze, za biurkiem, z pensją powyżej 8 tys zł i żeby nic się nie musiało robić. Godzina w tygodniu w biurze i służbowy samochód... Na zachodzie by ci to dali. Tia.
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-01-06, 14:36
Przykre, za takie rzeczy u nas jeszcze się dzieją. Po prostu przykre.
Zgłoś
Avatar
sard 2012-01-06, 15:38
najgorsze w tym wszystkim, że takich ludzi są tysiące i tak naprawdę jedynie jednostki mają naprawdę chęć i ochotę coś z tym zmienić - reszcie to odpowiada. Takie ofiary wiary w poprzedni ustrój, gdzie zawsze i każdym się "zaopiekowano", każdemu się kasa należała. A dziś tacy nie wiedzą co ze sobą zrobić, a że już nie pamiętają jak to jest inaczej żyć to w tym siedzą.

Tak naprawdę w pewnym momencie to jest tylko i wyłącznie ich wybór, więc trudno... jak sami nic z tym nie robią.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-01-06, 15:57 1
@Klema

Wali mnie ile on dostaje. Chodzi o to że czy chlejesz czy żyjesz normalnie to jak ci się noga powinie to i tak kończysz tak samo. 5 stów na odpierdol z MOPSu i żyj albo zdychaj. Dlatego pierdole tę nowoczesną Polskę. W sumie to moja ojczyzna, ale zgnojona do reszty przez kolejne kadencje "demokratycznych" rządów. Wypierdalam stąd jak najszybciej z rodziną.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-06, 16:27 2
Nie marudź. Zasiłków Ci się zachciało? Człowieku, jesteśmy biednym krajem, nie ma kasy na zasiłki dla nierobów/powiniętonogów. Dasz większe zasiłki to zlecą Ci się imigranci - łowcy zasiłków. Ciesz się, że w ogóle jakieś zasiłki są. Kiedyś to by Cię wypierdolili na ulicę i zdychałbyś z głodu. I tak powinno być w sumie.

Swoją drogą, wszyscy narzekają, że państwo im tyle kasy zabiera, że podatki wysokie, że VAT, że akcyza itp itd. a zarazem część chce aby były wyższe zasiłki... no kurwa, ale z czego te zasiłki będą? Z Twojej pensji... i będziesz jeszcze bardziej się żalił, płakał i jęczał, że Cię okradają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie