18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
homorek 2020-12-06, 20:20 2
Noside napisał/a:

Niby fajnie, ale teraz sobie pomyślcie, że jest to kraj, w którym będąc oskarżonym przez idiotę i jego kolegów jest się automatycznie winnym.



Skończ pierdolić to nie kwejk
Zgłoś
Avatar
damian_damian 2020-12-06, 22:04
No dobra, teraz dajcie filmik z tego jak go napierdalają
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-06, 22:25
homorek napisał/a:

Skończ pierdolić to nie kwejk



No to się tobie chyba coś pojebało, jak myślisz, że na sadolu jest banda idiotów brandzlująca się bezmyślnie nad każdym rodzajem przemocy. Wracaj na tego kwejka znawco.
Zgłoś
Avatar
fidel007 2020-12-06, 23:40 1
Myślę, że w tych krajach odbywa sie to trochę inaczej. Twój ojciec naprawia buty, na tej samej ulicy jest konkurencja. Rozpuszczasz plotkę że konkurencja to pedofil, społeczeństwo go butuje na śmierć i problem z głowy a lokalna policja ma na tyle dużo problemów z gangusami, że przymyka na to oko i umarza śledztwo. Tak postrzegam takie osądy.
Zgłoś
Avatar
aronio 2020-12-07, 23:23
"to że on zgrzeszył, no zgrzeszył .no a kto kto nie ma pokus? "
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-28, 14:11 1
phrontch napisał/a:

Bijący krzyczy, że zakrwawiony osobnik zgwałcił dziecko



Od dzikusów z Brazylii już tyle jest takich filmików, że zaczynam się zastanawiać, czy "pedofil" to nie jest już zwykły slogan bez najmniejszego znaczenia.
ukryta treść
Po prostu wystarczy krzyknąć na kogoś "pedofil" i można go bezkarnie napierdalać, jak się jest patusem
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-06, 4:18
marvel321 napisał/a:

Myślę, że to nie wystarczy. Kiedyś tutaj widzialem taki filmik z pedofilem i z pitbullem w roli głównej. Nie jestem sadystą, ale to jest odpowiednia kara dla każdego pedofila na świecie. Ten z filmu jest w takim stanie, że nic nie czuje pewnie.



Ale do pedofilów w sutannach i ich kolegóg, którzy ich ukrywają łasisz się na kolanach?
Zgłoś