18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
poligon6 2019-03-12, 9:24 1
Troche kiepsko, jezioro zamarzniete, brak wora. Ale zawsze mozna przerebel wykuć, wtedy wór niepotrzebny.
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-03-12, 10:03 2
Co za czasy, nawet pies sra w biegu...
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2019-03-12, 11:50 16
poligon6 napisał/a:

Troche kiepsko, jezioro zamarzniete, brak wora. Ale zawsze mozna przerebel wykuć, wtedy wór niepotrzebny.



Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe cipy dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-12, 12:48 7
SQRW3L_ponury napisał/a:

Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe cipy dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.



Urzekła mnie twoja historia, zwłaszcza na portalu poswięconym czarnemu humorowi, sadyzmowi, wszelkim formom ludzkiego spierdolenia. Mówiąc ogólnie " nie o sraj sie".
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2019-03-12, 13:34 3
Dyskutując z tobą sam wpadam w schemat który opisałem (prezentując sadyzm wobec kalectwa - w tym wypadku intelektualnego) wiec po prostu pozgnam sie staropolskim
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-03-12, 15:08
mmmm, dobry smalec z pieska bym zjadł
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-03-12, 16:06 3
Chuj_WIELKI napisał/a:

mmmm, dobry smalec z pieska bym zjadł



Jesteś z Kłobucka? Bo tam po przetopieniu wszystkich bezdomnych psów, zaczęli kraść ludziom psy z podwórek. A poniektórzy takie chuje oszuści mieszali smalec psi ze świńskim a sprzedawali w cenie 100% psiego.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-03-12, 22:11
Wtopi się.
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-03-13, 0:19 2
SQRW3L_ponury napisał/a:

Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe cipy dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.


Smiesznie. Mi sie wypowiedz o braku wora skojarzyła z workiem na kupę - pies sie zesral to trzeba wykuć przerębel.
Aczkolwiek czytając dalsze wypowiedzi autora stwierdzam, ze jednak ma niedojebanie mózgowe i stary dręczył go siusiakiem za młodu.
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2019-03-13, 12:53
@up A to nie znasz takiego zwrotu:
Pies do wora, wór do jeziora?
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-03-27, 7:25
Nie, nie znam. Wychowałem sie w cywilizacji, idąc do kibla nie musiałem wychodzić z domu/mieszkania, a matka nie karmiła mnie szpadlem.
Zgłoś