18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
djpyza 2020-12-26, 20:09 2
Nie potrafić nawet otworzyć poprawnie karton jprdl porażka.....tylko rozrywać jak małpa ale co się po czarnych spodziewać.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-12-26, 20:18 1
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Trzeba być po prostu czarnym... Oni tak mają.
Zgłoś
Avatar
Mozej 2020-12-26, 20:23
Myślałem, że w pudełku będą banany...
Jednak pudło skądś ma, więc albo wygrzebał że śmietnika, albo faktycznie dzieciakom kupił konsole - przy okazji zrobił im "pranka".
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-12-26, 20:54 7
Nawet prezenty jak małpy otwierają
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-12-26, 20:54 1
0:04 Prawie na dildo...
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2020-12-26, 20:58 3
Przecież wiadomo, że to dla jaj... Kupili konsole, a dla żartu wstawili co innego...
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-12-26, 21:34 3
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Racja. To czarnuchy i chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2020-12-26, 21:42
No ok a skąd mają pudełko?
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-12-26, 21:42
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Może ona jemu odwaliła podobny numer 5-7 lat temu. Pamiętaj, że mało jest czarnuchów znających swojego rodzonego ojca. Może brodaty dindus robi za wujka i żywi nieswoje bachory?
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2020-12-26, 22:02 3
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



a czy widzisz taką możliwość żeby wyjął wszystko z pudełka i wrzucił tam te śmieci dla żartu? w końcu ma pudełko od ps5 i to raczej legitne. Chyba że takie pudełka dają w każdym sklepie z pudełkami do pleja to wtedy sorry masz rację.
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2020-12-26, 22:39 1
Pewnie dostali tą konsolę. Filmik zrobiony dla oglądalności.
Zgłoś
Avatar
kowammat 2020-12-26, 22:44 1
uczcie się małe czarnuchy, nic w życiu nie dostaniecie i to wina białych
Zgłoś
Avatar
DecimusMaximus 2020-12-26, 22:51
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Aj tam pierdolisz. Czarny czy nie, rozpuszczony dzieciak w balona zrobiony. "Za moich czasów dzieci kamieniami się bawiły!"

banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Aj tam pierdolisz. Czarny czy nie, rozpuszczony dzieciak w balona zrobiony. "Za moich czasów dzieci kamieniami się bawiły!"
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2020-12-26, 22:58
a ja widze to jako kara !
ukradlem mu to ! yeah ja mu ukradelem
a tam huj pizda i badziewie
pewnie wiekszosc czarnuchow ma taka mine jak zajebie torebke
Zgłoś
Avatar
siwy142490 2020-12-27, 1:32
A później starzy zdziwieni ze na starość dostają wpierdol albo nikt im nie pomaga jak srają pod siebie.
Szacunek to najdroższa rzecz na świecie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie