18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Itsoktobewhite 2020-12-27, 3:26
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Co ty w ogóle brudofilu pierdolisz? Zaraza to zaraza bez wzgledu na wiek!
Zgłoś
Avatar
ktosjestem 2020-12-27, 4:25
Ale to jest bardzo smutne.
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-12-27, 5:53 1
Zezwierzęcenie pełną gębą. Rozjebali to pudełko jak Sasin 70 baniek. Dobrze im tak.
Zgłoś
Avatar
Rozyk00 2020-12-27, 6:20
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



o kurwa ale spina, rozkmin tylko to ze skoro maja pudelko to maja i konsole tylko ich wkrecaja zeby zobaczyc jak zareguja a po calej akcji dostane pewnie ps5
Zgłoś
Avatar
garota 2020-12-27, 7:59
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



ALe ty starym debilem jesteś. Jak można zrobić dzieciom co? Żart? Przecież kurwa to pudełko jest od czegoś, chwila śmiechu a później wręczenie jednak tej konsoli. Serio, jesteście debilami aż boli...
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2020-12-27, 11:41
Dzieciaki mają AirPodsy w uszach, czy jak to się tam nazywa, więc pewnie PS5 jest gdzieś już schowane, a nagranie tak dla zgrywy w necie.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-27, 13:06 1
Itsoktobewhite napisał/a:

Co ty w ogóle brudofilu pierdolisz? Zaraza to zaraza bez wzgledu na wiek!



Nie pierdol czarnuchu.

garota napisał/a:

ALe ty starym debilem jesteś. Jak można zrobić dzieciom co? Żart? Przecież kurwa to pudełko jest od czegoś, chwila śmiechu a później wręczenie jednak tej konsoli. Serio, jesteście debilami aż boli...



Też miałeś chwilę śmiechu jak ci stary do wanny wchodził?
Zgłoś
Avatar
lm65 2020-12-27, 14:19
No i teraz te dwa małe murzyny zajebią rodziców i powieszą siostrę.
To tyko kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-12-27, 14:21
Pomysł na zemstę na starym:
Dać mu kopertę z logiem linii lotniczych. Stary podjarany że bilety na wycieczke a w środku wezwanie z pośredniaka do pracy.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2020-12-27, 23:14
- dzień dobry, poproszę sam karton od ps5
- wkrętka na gówniakach?
- ależ oczywiście milordzie
- Już sekunda, tylko środek wypierdolę.. *szast prast trach* proszę sam karton, należy się 2$
- ależ dziękuję .
- ależ nie ma za co, Hepi Świąt.

Jeżeli u kogoś w głowie powyższa rozmowa wydaje się prawdopodobna, dla dobra sadistica niech opuści ten portal. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2020-12-27, 23:17
O co wam chodzi, normalna czarna rodzina, za dużo netflixa oglądacie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-12-28, 18:37
I młody murzynek zrozumiał że jeśli chce konsole to musi ją ukraść.
Tak się rodzi czarna kultura.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-03-18, 8:30
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to czarnuchy i chuj z nimi. Jednak jaką kurwą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



I to zazdrosnego o to by dzieciaki nie miały przypadkiem lepiej od niego, chujka
Zgłoś