18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
z................m 2014-01-01, 22:52
Jesteś debilem. Ile razy jeszcze chcesz to udowodnić? Czy ty chuju tępy nie widzisz, że niczym się nie różnisz od tych, co do obozów koncentracyjnych ludzi wpędzali? Kim ty kurwa jesteś, ileś zapłacił podatków ciulu?

Spierdalaj, żeby w NFZ takiego chuja odnotowali. Żebyś chuju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. Chuj strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.
Zgłoś
Avatar
R................1 2014-01-02, 0:04
To nie żadni lewacy a polska prawica głosująca na PiS. Tak to już u nas jest. Na mordzie tekścik "precz z komuną" a w sercu socjał.

A ty ZINCUM tępaku, gdybyś zamiast smaru na mordzie miał olej w głowie to byś wiedział, że pieniądz się wypracowuje a nie dostaje.
Zgłoś
Avatar
F................m 2014-01-02, 8:40
zincum napisał/a:

Jesteś debilem. Ile razy jeszcze chcesz to udowodnić? Czy ty chuju tępy nie widzisz, że niczym się nie różnisz od tych, co do obozów koncentracyjnych ludzi wpędzali? Kim ty kurwa jesteś, ileś zapłacił podatków ciulu?

Spierdalaj, żeby w NFZ takiego chuja odnotowali. Żebyś chuju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. Chuj strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.



Czekam tylko aż cię moderator spuści w klopie. Tam będziesz na swoim miejscu z rodziną i znajomymi.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-01-02, 14:39
zincum napisał/a:

Spierdalaj, żeby w NFZ takiego chuja odnotowali. Żebyś chuju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. Chuj strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.



bo w Polsce wizyty u dentysty są darmowe, szczególnie te z bolącym zębem
jak nie masz kasy to nie wydajesz 3,6tys euro (wg twojej kwoty) na leczenie jednego zęba tylko go wyrywasz i koniec historii

i jeszcze co do twojego NFZ, poszedłem w listopadzie do przychodni po raz pierwszy od 3ch lat, mówię że chciałbym też badanie krwi i skierowanie do specjalisty, a ona mi że nie może mi dać bo oni już nie mają funduszy, zapytałem się grzecznie żeby mi w takim razie powiedziała na kogo wypisali moje gwarantowane świadczenia za które odprowadzam składki, widziała że zaraz zacznę robić awanturę więc z łaską wypisała mi skierowanie... i tak kurwa wygląda darmowa służba zdrowia...
Zgłoś