18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
T3RMINATOR 2018-08-17, 13:17 16
Dałbyś opis tutaj bo nie mam żydbuka...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-17, 13:20 87
moje psy też szczekały natomiast miałem kurwa normalne ogrodzenie a nie płotek, przez który taki pies może przeskoczyć i zagryźć dziecko. Może ten gaz wyłączy mu agresora na jakiś czas
Zgłoś
Avatar
Strugi 2018-08-17, 14:05 175
Bardzo dobrze ! mimo ze lubie psy. Czlowiek idąc publicznym chodnikiem nie powinien sie stresowac i bac jakiegos zjebanego psa
Zgłoś
Avatar
plnlbrt 2018-08-17, 14:23 2
gazem mu zajebal na ryj ?
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2018-08-17, 14:28 16
up pewnie tak, a skoro mial go od samego poczatku w rece nie szedl 1 raz ta droga i nie jest to przypadek. gdyby ktos za blisko podszedl do ogrodzenia mialby przejebane;d
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-08-17, 15:05 25
Ja na takie psy mam kiełbasę z gwoździami.
Zgłoś
Avatar
marna 2018-08-17, 15:55 5
coś te Chojnice aktywne ostatnio na portalu
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-08-17, 16:59 59
Piekny widok, jebac psiarzy. Warto przy sobie nosic gaz na takie scierwa. Jak mozna pozwolic na takie cos i miec potem jakiekolwiek pretensje? To nie rodzi sie samo z siebie, pies potrafi wkurwiac pare lat az wkoncu cos w tobie pęka. Najgorsze zjeby to własciciele tego gowna, jak to czytacie - Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego wszysstkich wkurwia do okoła szczekanie twojego psa a ciebie nie? Dlaczego istnieja ludzie ktorym nie przeszkadza całonocny odgłos szczekania tuz pod domem? Wy albo jestescie wszyscy uzaleznieni od lekow nasennych albo tak duzo pijecie ze to szczekanie zlewa wam sie w jeden szum i mozecie normalnie zasnąc. Nie wyobrazam sobie zeby jakis czlowiek mogl bezkarnie przez pare lat co noc wydzierac pizde. juz w pierwszy dzien zostałby usuniety ze społeczenstwa (wytrzezwialka, psychiatryk, kara finansowa uniemozliwiajaca jedzenie pokarmow)
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-08-17, 17:04 17
Jak idę z dzieciakiem na plac zabaw to w jednym miejscu też jest taki pojebany pies, który atakuje płot jak by się mu chuj wie co robiło i dzieciak się boi a właściciele najwidoczniej mają wyjebane, bo nigdy nie słyszałem, żeby próbowali go zawołać czy cokolwiek w takim wypadku jak pies tak i właściciele powinni dostać gazem po ryju.
Zgłoś
Avatar
bydarzigol 2018-08-17, 17:10
Gdzie to jest te Chojnice?
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-08-17, 17:27 9
kszan napisał/a:

Piekny widok, jebac psiarzy. Warto przy sobie nosic gaz na takie scierwa. Jak mozna pozwolic na takie cos i miec potem jakiekolwiek pretensje? To nie rodzi sie samo z siebie, pies potrafi wkurwiac pare lat az wkoncu cos w tobie pęka. Najgorsze zjeby to własciciele tego gowna, jak to czytacie - Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego wszysstkich wkurwia do okoła szczekanie twojego psa a ciebie nie? Dlaczego istnieja ludzie ktorym nie przeszkadza całonocny odgłos szczekania tuz pod domem? Wy albo jestescie wszyscy uzaleznieni od lekow nasennych albo tak duzo pijecie ze to szczekanie zlewa wam sie w jeden szum i mozecie normalnie zasnąc. Nie wyobrazam sobie zeby jakis czlowiek mogl bezkarnie przez pare lat co noc wydzierac pizde. juz w pierwszy dzien zostałby usuniety ze społeczenstwa (wytrzezwialka, psychiatryk, kara finansowa uniemozliwiajaca jedzenie pokarmow)

ty to naprawde jestes pierdolniety, kazdy pies szczeka, nie kazdy 24/7. wyglada na to ze to Ty jestes tym usunietym ze spoleczenstwa, skoro tutaj szczekasz. psie.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-08-17, 17:39 30
@up Nie, bezcelowo szczekają tylko psy niewychowane przez głupich właścicieli i takie psy wkurwiają normalnych ludzi częstym szczekaniem, a w przypadku nieustannego ujadania powodują naruszenie prawa (immisja).
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-08-17, 17:50 26
@wujekslepy akurat mieszkam przy domkach jednorodzinnych i jest tu od chuja kundlów które w nocy same siebie nakręcają, jeden szczeknie to szczekaja wszsytkie kurwy a patologiczni wlasciciele jak ty leza pijani na ganku albo maja chuja w uszach i sa gluchoniemi.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-08-17, 18:26 1
Szkoda że taki krótki film.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie