18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lacrimal 2023-07-23, 8:19 2
wojsfoul napisał/a:

Kurwa ludzie są spierdoleni, chcesz psa to masz w pizdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapierdalać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są spierdole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



To tak samo jak z bronią, można kupić pistolet na wodę albo automat.
Albo z samochodami - moźna jeździć Tico ale też rozwalać innych f-150
Każdy taki chce mieć przedłużkę do kutasa.
Zgłoś
Avatar
Cezary666 2023-07-23, 8:30 2
wojsfoul napisał/a:

Kurwa ludzie są spierdoleni, chcesz psa to masz w pizdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapierdalać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są spierdole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



A jeśli na filmiku byłby owczarek niemiecki, kaukaz, owczarek środkowo-azjatycki, duży kundel, owczarek belgijski, labrador to co wtedy z tym gettem, tacy właściciele już nie mają wstępu?
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2023-07-23, 8:49
wojsfoul napisał/a:

Kurwa ludzie są spierdoleni, chcesz psa to masz w pizdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapierdalać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są spierdole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



Za każdym popierdolonym psem stoi popierdolony człowiek. Ja mam pitbulla i nigdy go na agresywnego nie robiłem i taki nie jest. Do obrony domu mam 5.56mm i nie muszę sobie przedłużać kutasa agresywnym psem. Ale niestety są ludzie którzy nawet zarabiali żeby ich psy się zabijały w klatkach.
Zgłoś
Avatar
nerwusadas 2023-07-23, 11:40
wojsfoul napisał/a:

Kurwa ludzie są spierdoleni, chcesz psa to masz w pizdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapierdalać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są spierdole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



nie strasz nie strasz bo sie zesrasz
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-07-23, 12:40 1
wojsfoul napisał/a:

Kurwa ludzie są spierdoleni, chcesz psa to masz w pizdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapierdalać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są spierdole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



Ale chuj tam, nawet jak kupi taką pojebaną rasę to wystarczy kaganiec założyć i może chodzić z tym przedłużeniem siurka normalnie po ulicy. Ale nie, oni go kurwa tresują, bo psa trzeba umieć ułożyć. Zjeby.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-07-23, 13:02 2
Nie lepiej było zostawić psa i koń sam by załatwił sprawę wdeptując kopytami psa w posadzkę? Bardzo lubię psy. Sam miałem w życiu dwa. Ale tych pojebanych agresywnych ras nie trawie. Pierwszym moim był wilczur Maksiu. Mieszanka owczarka niemieckiego z ..jakimś wilczurem pomieszanym xd. Ale do rany przyłóż pies. Nie lubił innych dużych psów. Kiedyś na solówce rozjebał takiego pitbulla to gość od tego ścierwa obraził się na mnie. Chyba jego dumą i honor ucierpiały, że jak przybiegł to Maksiu siedział na nim i tamten bez szans..i dobrze tak kurwie. Maksiu poniósł też kiedyś sromotną porażkę kiedy to z pobliskich zakładów mięsnych uciekł owczarek kaukaski, basior taki z 80kg.. to moim Maksiem około 45kg rzucał jak szmatą. Myślałem że po nim, ale po tygodniu jak nowy. Koniec historii. Milej niedzieli.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-23, 13:06
hitmeme napisał/a:

Miałem pitbula rednosa i takich akcji nie odpierdalał .Wychowywany z dziećmi . To nie kwestia rasy tylko wychowania .


Owszem, napewno wychowaniem ważne. Aczkolwiek typowy Seba kupuję z pseudo hodowli za pół ceny , często ten pies ma zaburzenia z natury. Tak czy siak taka rasa powinna być na pozwolenie, a nie że każdy debil może sobie takie coś kupić.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-07-24, 23:21 1
hitmeme napisał/a:

Miałem pitbula rednosa i takich akcji nie odpierdalał .Wychowywany z dziećmi . To nie kwestia rasy tylko wychowania .



Ten też mógł być wychowany z dziećmi, ale najwyraźniej nie z końmi.

AnalAcrobat napisał/a:

Za każdym popierdolonym psem stoi popierdolony człowiek. Ja mam pitbulla i nigdy go na agresywnego nie robiłem i taki nie jest. Do obrony domu mam 5.56mm i nie muszę sobie przedłużać kutasa agresywnym psem. Ale niestety są ludzie którzy nawet zarabiali żeby ich psy się zabijały w klatkach.



Skoro nie musisz, to po co go kupiłeś? Ty wiesz, że nie jest agresywny (albo ci się wydaje), ale.ludzie nie wiedzą, więc efekt przedłużenia siurka dokładnie ten sam.
Zgłoś