18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Biedrońka
wu...........py • 2019-04-18, 07:37
Ciekawe czy to ogólnie prawda czy znowu jakiś gównofejk, bo ta Gazeta Warszawska nie wydaje mi się jakoś super wiarygodnym źródłem.



2019-04-18, 07:52
ja pie**olę niech ten strajk się skończy, bo dzieci sadola już nawet odkryły :homer:

2019-04-18, 07:55
Tak tak. Legitne info. Prokurator Stanisław "Pisowska k***a" Piotrowicz to mąż stanu godzien najwyższej formy zaufania. W PRLu dzielnie udawał że służy reżimowi a teraz dzielnie tropi wrogów Narodu i nie rozumiem jak można poddawać w wątpliwość jego słowa. O ile to jego słowa.

wu...........py
2019-04-18, 07:58
nowynick napisał/a:

ja pie**olę niech ten strajk się skończy, bo dzieci sadola już nawet odkryły



No widzisz, odkryłem go dobrych pare lat temu, dziecko drogie.

dupakaczora napisał/a:

Tak tak. Legitne info. Prokurator Stanisław "Pisowska k***a" Piotrowicz to mąż stanu godzien najwyższej formy zaufania. W PRLu dzielnie udawał że służy reżimowi a teraz dzielnie tropi wrogów Narodu i nie rozumiem jak można poddawać w wątpliwość jego słowa. O ile to jego słowa.



To akurat fakt, ale mamy tutaj wielu politycznych ekspertów i jestem ciekaw ich zdania. :P

2019-04-18, 08:02
Piotrowicz? Ten co zamykał w kryminale opozycjonistów a w sejmie krzyczał "precz z komuną"?
Ten co bronił księdza pedofila? Nawet sąd nie wiedział WTF bo to była pierwsza w historii świata sytuacja, że oskarżonego bronił prokurator....

No k***a rzeczywiście wiarygodny człowiek.


W ogóle to śmierdzi pisowskim trollingiem.

2019-04-18, 08:03
Taka prawda że jakby petru miał 10%, w sondażu to maiłbyś tu zdjęcie Petru...Nie wiem cz\y to jest dobre miejsce na walki polityczne,żeby było zaj***ne gównem.Odpowiedzcie sobie sami

wu...........py
2019-04-18, 08:16
Ciekawe czy moderacja tak szybko i chętnie swoje gównotematy przenosi do sucharów, a no tak przecież jak mod coś wrzuci to to zawsze jest super materiał godny głównej bez 20 piwek ;) sadol upadł.

2019-04-18, 09:11
Abraxus napisał/a:

Piotrowicz? Ten co zamykał w kryminale opozycjonistów a w sejmie krzyczał "precz z komuną"?





Zawsze jak widzę tego komucha, to mi się przypomina ten absrd :amused:

2019-04-18, 14:49
Afera to fakt że Biedronia finansuje niemieckie MSW, poprzez różne fundacje i ma poparcie europejskich kurew typu Timmermans. To juz wystarczy by pograzyć w oczach normalnego myslacego człowieka tą polityczna wydmuszke pompowaną przez polskojezyczne media. Juz pomijam fakt jakie gówno promuje.

A oskarżenia typu, akta były ale sie zmyły, to pachnie na kilometr polityczna prowokacją. Zwlaszcza w wykonaniu starego komucha.

P.S. Co do tej sprawy to rzeczywiście było takie zgłoszenie. Złozyła go matka. Ogólnie to była rodzina alkoholików i mamusce odbiło, nie dziwne ze Robert jest jaki jest.

Ni...........ny
2019-04-19, 21:21
Abraxus napisał/a:

Piotrowicz? Ten co zamykał w kryminale opozycjonistów a w sejmie krzyczał "precz z komuną"?
Ten co bronił księdza pedofila?


Tego to trzeba posłuchać


A tu przykład za jakich idiotów ma wyborców, chyba słusznie