18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Biegacz.
de_Sade • 2019-06-14, 19:45
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie... czy jakoś tak. Rosja, Moskwa.


x2
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2019-06-14, 19:48 1
Zabójcze było przyśpieszenie jakiego nabrał.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-14, 19:50 8
ile obstawiacie że dostawca karmy dla kotów zapierdalał?
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-14, 20:27 1
up 60 m/s
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-06-14, 21:20 3
Czy tam się potoczyła głowa przechodnia?
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-06-14, 21:22 12
Czasami, rzadko, najdzie mnie taka myśl "może bym sobie kupił motocykl". Wchodzę wtedy na yt, przeglądam jakieś recenzje, orientuję się w cenach. Męczy mnie to troszkę więc wchodzę na sadistica pooglądać jakieś głupoty. No i chuj. Już znowu mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-06-14, 21:25 1
Raz w życiu widziałem wypadek motocyklisty, jeszcze w latach 90-tych, widok głowy leżącej kilkadziesiąt metrów dalej pamiętam do dzisiaj
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-06-14, 22:19 2
Budrys2000 napisał/a:

Raz w życiu widziałem wypadek motocyklisty, jeszcze w latach 90-tych, widok głowy leżącej kilkadziesiąt metrów dalej pamiętam do dzisiaj



Puszczała oczko do ciebie?
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-14, 22:46 1
Odebrał Kamilowi rekord w przelocie
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-06-14, 22:48 2
kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
kurwa pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zajebał ze sklepu

pierdole te bieganie

kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
kurwa pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zajebał ze sklepu

pierdole te bieganie
biegniesz jesteś winny ja pierdole polaczki kurwa
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-06-14, 23:02 3
Jebać ich obu, tacy sami debile.
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2019-06-15, 0:33 2
Byku35 napisał/a:

kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
kurwa pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zajebał ze sklepu
pierdole te bieganie
kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
kurwa pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zajebał ze sklepu
pierdole te bieganie
biegniesz jesteś winny ja pierdole polaczki kurwa



Ile razy musisz popełnić błąd, żeby się nauczyć?
Zgłoś
Avatar
igorzasty18 2019-06-15, 3:09 2
Jaka jest jedna z różnic, dnia codziennego pomiędzy osobą żyjąca w Rosji, a taką co żyje w Polsce? Otóż taka, że w Rosji po ciężkim dniu w pracy, człowiek stojąc w korku dla relaksu włącza sobie strony z filmami typu funny video, a nie jak u nas Sadistic i najlepiej jeszcze dział Hard. A wiecie kurwa dla czego tak jest? Bo Rusek, na powrocie z roboty, jak stoi kilka godzin w korku, przez jakiegoś chuja co się zabił z własnej głupoty czy to na motorze, czy też w samochodzie ma to w dupie. A powód jest prosty. Otwórz ma on tą świadomość, że pod koniec, przez dobre 15min przejeżdżać będzie obok smugi krwi, gdzie obok będzie leżeć sobie jakaś dłoń, tam gdzieś noga a na poboczu kask..... Ach nie po chwili dostrzega, że kask ma oczy. Czyli jest to głowa w kasku, po czym jedzie dalej. W dodatku wszystko to jest oddzielone tylko pachołkami albo nawet nie. Dzięki czemu ma lepszą jakość niż full HD a taki Sadistic by go tylko wkurwił filmami z chujową jakością. A w Polsce po wypadku, od razu blokada drogi, korek, że w chuj godzin stania i czekania, bo muszą drogę pozamiatać, umyć i jeszcze tylko kurwa pastowania brakuje. (Bo o ustawianiu w celu zasłonięcia najciekawszych rzeczy, jakiś namiotów jakby na Woodstocku byli, to nie wspomnę.) A ty stojąc w korku i chcąc zobaczyć coś, nie mającego nic wspólnego z PiSem i PO, a zarazem ciekawego i rzadko spotykanego, dla zabicia nudy i nerwów, wręcz jesteś zmuszony przeglądać filmy na sadistic mimo tego, że autorzy w 80% przypadków do ich nagrywania, używali chyba kalkulatora.
Zgłoś
Avatar
W................k 2019-06-15, 7:39
pewnie brał narkotyki i go wzięło zmiotło z planszy
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-06-15, 8:00
Nie patrz w luaterka.... tylko jedz jak czlowiek a nie jezdza jak wariaty i maja pretensje. Jednego mniej tak trzymac. Niech jezdza jak ludzie i zostanie garstka ktora nie bedzie stwarzac zagorozenia na drodze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie