18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zaprzysiężony 2023-09-20, 12:17
Mój kolega z podstawówki zginął podobnie. Całkiem inteligentny był z niego gość. Rodzice bardzo bogaci, ale nigdy nie mieli dla niego czasu. Zawsze mógł sobie pozwolić na wszystko, bo starzy nie zwracali na niego większej uwagi. Firma rodziców zaczęła upadać, potem on zaczął się staczać, rozpoczął nową pracę jako kierowca tira i coś mu odjebało gdzieś w trasie (pewnie dragi) i wbiegł na autostradę.
Niech Ci ziemia lekką będzie przyjacielu.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-09-20, 13:25
a zauważyliście, że kobitka miała zabandażowaną prawą rękę?
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-09-20, 14:38
Jaki mąż? Jaka żona? Przecież to zwykła kurwa ucieka alfonsowi.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-20, 17:11
Przejrzała na ślepia, że to czarnuch?
Zgłoś
Avatar
golind 2023-09-20, 17:15
Nauczcie się kurwa konwertować te jebane filmy.
30 sekundowy film ładuje się pierdolone 10 minut
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2023-09-20, 18:24
ra0mir napisał/a:

Gowno byś zrobił pizdo. Kolejny internetowy bohater...



Jeszcze byś się zdziwił obsrańcu
Zgłoś
Avatar
modzelix 2023-09-20, 21:09
ra0mir napisał/a:

Gowno byś zrobił pizdo. Kolejny internetowy bohater...



nie mierz wszystkich swoja miarą, myślę że każdy normalny człowiek powinien mieć odruch przynajmniej sprawdzenia o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
MACUPL 2023-09-20, 23:40 2
Same bohatery.
Po pierwsze środkowym pasem jechałem bo kilkanaście sekund wcześniej tira wyprzedziłem.
Po drugie byłem sam i dwoje dzieci ( dziewczynki)
Po trzecie chłop o połowę większy, plus jeszcze te tiry z tyłu- kiepski pomysł.
A po czwarte, skąd wiadomo czy to nie kurwa która zajebała mu portfel, albo jakaś właśnie podpucha?
Zapamiętajcie debile, jak możesz komuś pomóc skoro nie zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Dziękuję za uwagi
Zgłoś
Avatar
101709 2023-09-21, 13:35
Typowy polak 60 konfident
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2023-09-21, 14:49
RobsoN napisał/a:


Po pierwsze primo, po czym wnosisz, że to był mąż ? Po drugie primo a może uratowałby dziewczynie życie… Najlepiej nic nie robić ewentualnie zadzwonić na policję a nim przyjadą dziewczyna zostanie zruchana i uduszona w rowie. Już pomijam, że napastnik może być najebany i w takim stanie prowadzi auto… a ja bym się zatrzymał, zapytał czy na poranny jogging, to troszkę nie za wcześnie, ocenił sytuacje i odpowiednio zareagował. Kamerkę w samochodzie miał, było słychać, że pasażer też był, wiec świadek jest… jest wiele możliwości a nie tylko 112 i odjazd zadowolony, że masz gębę całą.



A może dziewczyna ukradła gościowi telefon i dlatego ją goni? A może to kwestia długu za dragi? A może ta laska dźgnęła nożem jego żonę w samochodzie i teraz ucieka? Skąd ty mądralo możesz wiedzieć co się tam wydarzyło po 10 sekundach filmu? Scenariuszy może być milion i w wielu z nich to nie facet jest tu agresorem. Normalny człowiek widząc coś takiego najpierw oddala się i dzwoni na policję a dopiero potem obserwuje sytuację i zastanawia się czy jest w stanie coś zdziałać. Dla normalnego człowieka bezpieczeństwo własne oraz pasażerów/rodziny jest ważniejsze niż konflikty jakichś randomów spotkanych na autostradzie.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-09-21, 22:39
Jak baba daje szpary takiemu co ja napierdala , to ona jest dla mnie tak samo zjebana jak on , czyli się nie wpierdalam , nirmoama kobieta , odchodzi od takiego dna , i tyle a skoro z nim dalej jest ,to znaczy że jej się to podoba , tak kobiety celówo wkurwiają facetów żeby ten je sponiewierał ,celowo , nie wszystkie ale jest odsetek , a później robią z siebie ofiary , żeby dostać majątek , ot co
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-09-22, 11:14
RobsoN napisał/a:

Jeszcze byś się zdziwił obsrańcu



nie rozśmieszaj mnie
Ale trzymam cię za słowo.
Walcz, naprawiaj świat.

Przy 100kg wagi, 12 latach w sportach walki raczej średnio trafiłeś z tym obsrańcem, ale nieważne, tak jesteś najlepszy
Self Defence i możliwości jakie mogą cię spotkać porównałbym do efektu Dunninga-Krugera w moim przypadku.
Ale tak jak napisałem wyżej twoje życie jest mniej cenne od życia tej dziewczyny, walcz
Zgłoś