18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Smutas 2014-06-01, 13:52 3
Pitolenie dla naiwnych. Usuwanie martwego paznokcia w tym stanie, gdy nowy już się odradza wcale nie boli. Wiem z autopsji.
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-06-02, 10:20 8
Kurwa mogę oglądać potrącenia,sekcje zwłok,pororozrywane truchła ale nic tak bardzo mnie nie rusza jak wyrywanie paznockia
Zgłoś
Avatar
Pomponi 2014-06-02, 21:52
ten ,,Big Daddy" to czasem nie jest angielska nazwa dużego palca u nogi? W sensie paznokcia
Zgłoś
Avatar
TypowyPolak 2014-06-02, 21:54 17
Kurwa to jest to ! Sadistic pełną gębą ! jaka poczekalnia dziś piękna ! Kwejkowcy tacy zmiażdżeni ! Petycja pomogła
Zgłoś
Avatar
stricker10 2014-06-02, 22:07
ale koles cipa, jak pisal @smutas. w tym stadium to nic nie boli, chyba ze oderwanie kawalka skorki po ktorym mu poszla farba.
Zgłoś
Avatar
ma1orq 2014-06-02, 22:08
@Pomponi

Jeśli chodzi o tego, to jest on Big Daddy aka Pat Laughlin czyli amerykański rider BMX
Zgłoś
Avatar
kinos 2014-06-02, 22:13
drze tą mordę jak jak by go skórowali.
Zgłoś
Avatar
Kluposz 2014-06-02, 22:18
Reginald911 napisał/a:

Kurwa mogę oglądać potrącenia,sekcje zwłok,pororozrywane truchła ale nic tak bardzo mnie nie rusza jak wyrywanie paznockia



To samo piszą ludzie przy innych filmikach. O mój bożę mogę oglądać ciapatych i inne gówna na hardzie, ale umierających piesków nie daję rady. Nie wiem jakim cudem ten paznokieć mógł Cię ruszyć. Jedyny materiał który naprawdę mocno mi wszedł w głowę, był filmik wklejony jako odpowiedź do jakiegoś tematu, w którym chłopak stał przy rzece i bodajże odpalał jakiś ładunek z karbidu gdzie wyjebało mu całą rekę. Jak ktoś może to niech zapoda.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2014-06-02, 22:31
niby Big Daddy a wrzeszczy jak 8mio latka...
Zgłoś
Avatar
Arkil 2014-06-02, 22:42
Sory, ale to nie jest jakiś kurwa zbytni masochizm? Nie lepiej jakby szarpnął(ew. ktoś inny) raz i porządnie?
Poza tym twarz myślą nieskalana.
Zgłoś
Avatar
mati7575 2014-06-02, 22:45
ja pierdole co za pizda. Bo to raz paznokieć schodził.... jakoś tak japy nie darłem
Zgłoś
Avatar
Yoshka 2014-06-02, 22:57 1
Trzeba było nosić klapki na basen.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2014-06-02, 23:34
ze 2 lata temu poszedłem pierwszy raz w życiu w kapciach poćwiczyć (mam małą siłownię na strychu) i ledwo wszedłem, wziąłem hantelek 8kg do ręki (sztangielka 2kg i 2x3kg po bokach) i pierwszy raz w życiu mi się ciężarek w nim odkręcił... spadł na dużego palca i złamał mi paznokcia z prawej do lewej strony na pół, męczyłem się ze 3 dni z nim bo cholernie bolało (ciągły pulsujący ból) każde dotknięcie to jednak wyskubałem sobie go po kawałku cążkami. Najlepsze, że rósł mi on dalej i od razu nowy pod spodem stary był jeszcze raz pęknięty (wyszło to po ok 2 miechach) a dopiero po kwartale palec był w pełni sprawny.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-06-03, 2:42
Smutas napisał/a:

Pitolenie dla naiwnych. Usuwanie martwego paznokcia w tym stanie, gdy nowy już się odradza wcale nie boli. Wiem z autopsji.



Spróbuj z pół martwym u ręki (środkowy palec), nie dałem rady, to teraz rośnie mi pokemon zamiast paznokcia, przynajmniej przez pół roku będę miał bardziej wymowny gest środkowym palcem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie