18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Bija romów
HaSz23 • 2013-08-25, 7:50
Do antyromskich wystąpień doszło w kilku miastach Czech. Jak poinformowały władze, najwięcej prawicowych ekstremistów demonstrowało w Ostrawie. Podczas starć z policją zatrzymano tam około 60 demonstrantów.

W Ostrawie, na północnym wschodzie kraju, demonstrowało około tysiąca prawicowych radykałów.

Demonstranci zeszli z wyznaczonej przez władze trasy. Zachowywali się agresywnie, atakując werbalnie Romów, którzy z dachów i okien swych mieszkań obserwowali marsz. Gdy ekstremiści zaczęli niszczyć mienie publiczne oraz rzucać w policjantów kamieniami, cegłami i butelkami, demonstrację rozpędziły specjalne jednostki czeskiej policji, używając m.in. gazu łzawiącego i pałek.

Do antyromskich demonstracji, choć znacznie mniejszych i spokojniejszych niż w Ostrawie, doszło także w kilku innych miastach, m.in. w Czeskich Budziejowicach, Brnie, Pilznie, Varnsdorfie, Jiczinie i Duchcowie.

W Czechach mieszka ponad 200 tysięcy Romów. W latach 2008-2012 Europejskie Centrum Praw Romów odnotowało 47 rasistowskich ataków na mniejszość romską. Zginęło 5 osób a 22 zostały ranne.
Czesi juz poszli po rozum do głowy teraz czekamy na Poaków.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-08-25, 12:06 3
Kurwa, jakby nie mogli zorganizować się w nocy, szybko napierdolić Cyganom i czekać, czy się wyniosą, czy nie. Jak się nie wyniosą, to za miesiąc powtórzyć akcje i tak do skutku. Bo co daje im napierdalanka z policją, która po prostu wykonuje co do niej należy?
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-08-25, 12:20 5
Spalić w pizdu! WSZYSTKO!
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-08-25, 12:24 6
Chory jest ten świat. Żeby rdzenna ludność nie mogła wyprosić ze swojego kraju nieproszonych gości? Nosz kfa!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-25, 12:31
Nazistą, faszystą, pseudonarodowcem nie jestem. Jestem patriotą i stwierdzam, że cygaństwo jest tak samo potrzebne jak gówno pod butem.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-08-25, 12:34
Myślę że gliniarze też chcieliby wyjebać cygaństwo w pizdu ale blokuje ich tolerancyjny rząd. Eh... i tak źle i tak niedobrze.
Zgłoś
Avatar
w................n 2013-08-25, 12:36
no popatrzcie, kto by pomyślał,że Czesi to takie wojowniki w '39 jakoś nikt nie fikał i się pochowali po domkach,a tutaj proszę,fiu fiu,waleczni Czesi

z drugiej strony jest mi k***a wstyd,że nawet Czesi protestują na ulicach a my k***a co? W INTERNECIE!
Donek i Bronek Nas ruch**ą na lewo i na prawo a my się przyglądamy,ehh
świat w krzywym zwierciadle...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-25, 12:37 3
Cytat:

szybko napierdolić Cyganom i czekać, czy się wyniosą, czy nie



Po co ryzykowac kose w plecy albo to ze sie nie wyniosa...

Ja proponuje inne rozwiazanie:

Zgłoś
Avatar
pawel8814 2013-08-25, 12:42
Smierć cyganom!!!!!!!!!!1
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2013-08-25, 12:45 4
Brawo Czesi! Powinni uczyć się od was Anglicy, Francuzi, Holendrzy etc.

Zgłoś
Avatar
InnyName 2013-08-25, 12:49
o mój boże, kibole !!
Najgorsze jest to, że pewnie duża ilośc tych policjantów chciała by byc po drugiej stronie :/
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-25, 12:50 1
Skrajna prawica demokratyczna... Hahahahahahahahahahahahaha. To ci dopiero oksymoron. Ekstrema zawsze chce dojść do władzy demokratycznymi metodami aby później wprowadzić totalitaryzm.
Zgłoś
Avatar
alkofather 2013-08-25, 12:52 3
zamiast atakować policje powinni wjechać wszyscy na baraki gdzie osiedlili sie brudasy i tam ich napierdalać
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-25, 12:53 3
Na szczęście to oni mają większy problem z Cyganami niż my, bo jest ich tam ponad pół miliona - czyli 10% populacji

Policji kazali interweniować, bo gdyby demonstracja nie spotkała się z reakcją władz pół świata potępiło by "bezczynność władz, nihilizm, ksenofobię oraz narodziny faszyzmu".

Wszyscy myślą to samo, nikt nic nie mówi
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-08-25, 12:55
musiał być niezły zonk, jak odkryli, który koleś w tłumie jest podstawionym policjantem
Zgłoś
Avatar
SuperMarioBros 2013-08-25, 12:59
"Jak se wam to kurwa widzi" - tak krzyczy ten gosciu na trzecim filmiku?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie