18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Bija romów
HaSz23 • 2013-08-25, 7:50
Do antyromskich wystąpień doszło w kilku miastach Czech. Jak poinformowały władze, najwięcej prawicowych ekstremistów demonstrowało w Ostrawie. Podczas starć z policją zatrzymano tam około 60 demonstrantów.

W Ostrawie, na północnym wschodzie kraju, demonstrowało około tysiąca prawicowych radykałów.

Demonstranci zeszli z wyznaczonej przez władze trasy. Zachowywali się agresywnie, atakując werbalnie Romów, którzy z dachów i okien swych mieszkań obserwowali marsz. Gdy ekstremiści zaczęli niszczyć mienie publiczne oraz rzucać w policjantów kamieniami, cegłami i butelkami, demonstrację rozpędziły specjalne jednostki czeskiej policji, używając m.in. gazu łzawiącego i pałek.

Do antyromskich demonstracji, choć znacznie mniejszych i spokojniejszych niż w Ostrawie, doszło także w kilku innych miastach, m.in. w Czeskich Budziejowicach, Brnie, Pilznie, Varnsdorfie, Jiczinie i Duchcowie.

W Czechach mieszka ponad 200 tysięcy Romów. W latach 2008-2012 Europejskie Centrum Praw Romów odnotowało 47 rasistowskich ataków na mniejszość romską. Zginęło 5 osób a 22 zostały ranne.
Czesi juz poszli po rozum do głowy teraz czekamy na Poaków.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-08-25, 13:09
I sami widzicie kto inny ruszy dupe jak nie kibice. Mam nadzieję że kiedyś będzie jakiś pospolity ruch w polsce ale napewno nie zobaczymy tam pedałów w rurkach.
Zgłoś
Avatar
piter1372 2013-08-25, 13:24
Ore Ore ale draka ja pierdole
Zgłoś
Avatar
adekbossek 2013-08-25, 13:25
Cygan z dużej litery ?
dziwnie wygląda
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-25, 13:25
Wszystko zajebiście, ale przez ten ich język ostatni filmik jak komedia
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-08-25, 13:35 1
cyganie to zaraza. Mieszkam w Portugalii i tutaj stanowią takie samo zagrożenie, jak w Polsce czy każdym innym cywilizowanym kraju. Wczoraj budynek, który stoi 10 metrów od mojego bloku spłonął doszczętnie, bo stał pusty, więc "zaraza" się tam osiedliła i (sic!) rozpalili sobie ognisko w domu. Dom, jak to w starym centrum miasta, stary, na drewnianej konstrukcji, płonął jak zapałka. 4 zastępy straży dogaszały pożar przez kilka godzin, cyganie uciekli, a policja pomimo wielkiego oburzenia mieszkańców okolicy (w tym też mojego), zabezpieczyła teren taśmą i sobie pojechała. Nawet nie spisali zeznań świadków (sam widziałem tych, co to się tam osiedlili). Dach mojego bloku jak i innych pozostałych niemal spłonął, ale dzięki strażakom, którym należy się krata zimnego browara, zniszczeniu uległ tylko pustostan (swoją drogą ponadstuletni, pięknie zdobiony budynek) oraz moje pranie, które akurat suszyło się na tarasie. Mam film ze zdarzenia, jeśli lewactwo uważa historię za zmyśloną. Co prawda cyganie już uciekli, kiedy zacząłem kręcić, ale ratowanie auta przed pożarem było dla mnie ważniejsze niż kręcenie filmu od samego początku. Na nich nawet splunąć to zbyt wzniosłe traktowanie.

P.S. Wiem, wiem, zdania nie rozpoczyna się małą literą, ale tak ich nie szanuję, że nawet język polski jestem w stanie wykrzywić, żeby im tylko nie oddać cześci zarezerwowanej ludziom.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-25, 13:36
Właśnie. Tylko na kibiców możemy liczyć w kwestii rozkręcenia zadymy. Potrzebny im tylko pretekst lub nie broniona kordonem Policji stacja benzynowa
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-08-25, 13:47
"czekamy na Poaków" Więcej błędów się nie dało zrobić w jednym poście?
Zgłoś
Avatar
b................w 2013-08-25, 14:00 3
Wszystko ok, tylko po co powtarzasz za mediami tych poprawnych politycznie określeń: prawicowi ekstremiści, prawicowi radykałowie, rasistowskie ataki. To jest papka, którą karmią bandę lemingów. Te protesty są tylko głosem rozsądku "normalnego" społeczeństwa. I niczym więcej. Trzeba skończyć z polityką wspierania patalogii i pasożytów, ich bezkarności.
Zgłoś
Avatar
606 2013-08-25, 14:01 1
W Polsce też ich biją, tylko media mają ważniejsze sprawy na głowie niż te jebane brudasy.
O obitych cygańskich ryjach mówi się tylko jak ktoś zginie, albo nie ma innego tematu. To taki nieprzyjemny dla nosa wypełniacz miejsca.
Jak dla mnie to dobrze, jakby zaczęli nagłaśniać napierdalanie gruzów to jeszcze ktoś by się tym zainteresował, a tak, hulaj dusza panie, lej i zapomnij.
Zgłoś
Avatar
c................h 2013-08-25, 14:09 7
No liczę i liczę i wychodzi mi, że to o jakieś 199 953 ataki za mało
Zgłoś
Avatar
Dominuus 2013-08-25, 14:12 9
Zgłoś
Avatar
geralt666 2013-08-25, 14:12
@up Hrodgar cyganie nie mają i nigdy nie mieli swojego kraju co najwyżej Gruzowe stany zjednoczone
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2013-08-25, 14:17
Będzie kurwa tak, że w Czechach się obudzą i przepędzą tą cygańską hołotę a u nas, nasz wspaniało-myślny rząd przyjmie ich w swoje ramiona i potem u nas będą. Kurwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-25, 14:23
HaSz23 napisał/a:

teraz czekamy na Poaków

Nie rozumiem, co do tego mają ludzie z Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
Zgłoś
Avatar
mar.konw89 2013-08-25, 14:40
Wszystko ładnie pięknie, ale po kiego chuja zaczęli rozpierdalać mienie publiczne?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie