18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
A................t 2009-06-10, 15:10 2
Cyganów w komunikacji publicznej też nie toleruję
Zgłoś
Avatar
ParaSiTe_89 2009-06-10, 18:46 1
kolega jak kanary wsiadają do autobusu a on nie ma biletu to przypierdala glonojada do szyby albo zaczyna się bujać w tą i z powrotem.
Ale zwykle glonojad wystarcza.
Zgłoś
Avatar
e................7 2009-06-10, 18:59
Agaliarept napisał/a:

Cyganów w komunikacji publicznej też nie toleruję



w Krakowie co kilka przystanków do tramwaju wpierdali się zawsze jakaś cyganka czy rumunka chuj wie co, na szczęście prawie zawsze nikt nic jej nie daje
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-06-10, 23:38
We Wrocławiu często pojawia się jakiś nawiedzony Cygan i udaje, że potrafi grać na akordeonie i jeszcze chce żeby mu za to płacić. Natomiast grupowe popisy w ich wykonaniu można zobaczyć na linii Wrocław-Opole - od żebrania do wymuszeń.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-10, 23:46
Mają coraz większe możliwości, w końcu są już ponad 2 lata w UE.
Zgłoś
Avatar
Els 2009-06-11, 0:12
Agaliarept napisał/a:

We Wrocławiu często pojawia się jakiś nawiedzony Cygan i udaje, że potrafi grać na akordeonie i jeszcze chce żeby mu za to płacić. Natomiast grupowe popisy w ich wykonaniu można zobaczyć na linii Wrocław-Opole - od żebrania do wymuszeń.



A żeby to jeden był cała zgraja jeździ, zagłuszają mi muzykę w "empetrójce"
Tyle się mówi o rasizmie i nietolerancji...no ale fakt faktem że zazwyczaj Cyganie zapewniają podróżnym pewien dyskomfort
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-06-11, 1:59
Agaliarept napisał/a:

Natomiast grupowe popisy w ich wykonaniu można zobaczyć na linii Wrocław-Opole - od żebrania do wymuszeń.


hmm, często jeżdżę tą trasą ale jakoś te cygańskie popisy narazie mnie omijają. ale jak nie jestem rasistką tak cyganów też nienawidzę -.-
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-11, 11:17
Agaliarept napisał/a:

We Wrocławiu często pojawia się jakiś nawiedzony Cygan i udaje, że potrafi grać na akordeonie i jeszcze chce żeby mu za to płacić.

w łodzi powinno ich się za to wrzucać pod tramwaje
Zgłoś
Avatar
Els 2009-06-11, 11:25
Jak zauważałam to w Warszawie nie pierdolą się z Cyganami W tramwaju koleś nie wytrzymał jak mu taki na wózku po nogach jeździł trochę go poturbował Słuszna postawa.
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-06-11, 12:06
Skoro już o żebrakach mowa (sorry za off topic) to dodam, że część typów krążących po pociągach i "zbierających na bilet" to stała ekipa cwaniaczków, którzy po skończonej zbiórce wysiadają na najbliższej stacji.
Zgłoś
Avatar
misiok15 2009-06-11, 20:50
Jest to pierwszy post na tym znakomitym forum
Nienawidze cyganów, żydów i czarnych.
Cyganów nienawidze bo wpychają się we 4 do tramwaju i drą morde, że chcą pieniędzy i jacy oni są biedni itp.
Na lini Sosnowiec-Będzin prawie w każdym tramwaju jest 4-5 cyganów, jeden gra, kolejny śpiewa(ooo matko), reszta chodzi i wymusza pieniądze.
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-12, 10:16
misiok15 napisał/a:

Jest to pierwszy post na tym znakomitym forum

chujowo Ci on wyszedł
Zgłoś
Avatar
Trzmielina 2010-04-15, 16:39
a kto najbardziej lubi nas z krajów Europy?

Rumunia!

- wg statystyk
Zgłoś
Avatar
marna 2010-10-29, 15:53
ja tam jeżdżę od X lat na miesięcznych, żebrakom też kasy nie daję i w sumie bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Zgłoś