18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
roughfuck 2024-08-07, 20:33 1
Tylko wiecie jak to wygląda z drugiej strony? Znajomy miał sytuacje że babka weszła do autobusu i oznajmiła że ma miesięczny. Nie było wtedy kamer i wpadły kanary, a babka że kierowca wziął ją na tzw łebka czyli wziął pieniądze i nie dał biletów. Ja wiem że wśród kierowców autobusów jest masa frustratów ale trzeba czasem też spojrzeć w drugą stronę.
Poza tym w autobusach przynajmniej tych międzymiastowych masz jasno napisane że kierowca upoważniony jest do kontroli biletów.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-07, 22:16 1
roughfuck napisał/a:

Tylko wiecie jak to wygląda z drugiej strony? Znajomy miał sytuacje że babka weszła do autobusu i oznajmiła że ma miesięczny. Nie było wtedy kamer i wpadły kanary, a babka że kierowca wziął ją na tzw łebka czyli wziął pieniądze i nie dał biletów. Ja wiem że wśród kierowców autobusów jest masa frustratów ale trzeba czasem też spojrzeć w drugą stronę.
Poza tym w autobusach przynajmniej tych międzymiastowych masz jasno napisane że kierowca upoważniony jest do kontroli biletów.



Wcześniej kamery zdemontowała czy jelczem jechali ?
Zgłoś