18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Pablohasan85 2024-08-07, 8:11 5
Myslałem że w krainie mlekiem i miodem płynącej nie trzeba płacić za komunikacje miejska.
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-08-07, 8:16 22
Nie dość że na specjalną operację wojskową wiozą, to jeszcze za bilet płacić każą.
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-08-07, 10:29 3
Dziadzia dostał w ryj za jakieś 1,60 PLN. Za brak biletu za 100 PLN to tam chyba gułag jest.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-08-07, 10:46 1
Ten jeszcze ma połączenie z bazą w uchu! niezły szef
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 11:12 16
Kierowca MPK to niezły społeczniak.

Takie są najgorsze kurwy. Znałem takiego, jego żona pracowała w Państwowej Inspekcji Pracy. Jedna kurwa większa od drugiej. Pisali donosy nawet na panią przedszkolankę, że kupuje dzieciom kolorowanki za swoje pieniądze, czym łamie ustawę o szkolnictwie. Dziewczyna płakała przez nich...

Ha, tfu!
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-08-07, 11:32 2
Ten psi język jak i ta ruska swołocz, powinny zostać wyeliminowane.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-07, 11:35 2
smc napisał/a:

Kierowca MPK to niezły społeczniak.
Takie są najgorsze kurwy. Znałem takiego, jego żona pracowała w Państwowej Inspekcji Pracy. Jedna kurwa większa od drugiej. Pisali donosy nawet na panią przedszkolankę, że kupuje dzieciom kolorowanki za swoje pieniądze, czym łamie ustawę o szkolnictwie. Dziewczyna płakała przez nich...
Ha, tfu!



Ja pierodle bo kolorowanki dziecią kupi głupie kurwy i tyle bojące się życia
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-08-07, 11:38 4
Grzecznie upomina. Lubię go
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-07, 12:05 1
dogadali się:
-paszoł won odsuda!
- ni chuja!
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-07, 12:17 11
smc napisał/a:

Kierowca MPK to niezły społeczniak.
Takie są najgorsze kurwy. Znałem takiego, jego żona pracowała w Państwowej Inspekcji Pracy. Jedna kurwa większa od drugiej. Pisali donosy nawet na panią przedszkolankę, że kupuje dzieciom kolorowanki za swoje pieniądze, czym łamie ustawę o szkolnictwie. Dziewczyna płakała przez nich...
Ha, tfu!


Typowe ludzkie kurwy zajrzą Ci w portfel, a nawet do łóżka. Pełno takich było, wśród młodych jest takich mniej, ale pewnie i tak kilku można takich spotkać na swojej drodze. Najlepsze, że jak jakieś chłopaczki po pijaku awantury robiły, to taki śmieć nagle znikał i nie było go widać i słychać. Męczyć potrafili zawsze tylko słabszych i takich, którzy ich na 100% nie zaatakują. Nie cierpię tego typu osób, bo są na tym samym poziomie co małpy w dresie bijące 1 gościa w kilku.
Najlepsze, że większość ludzi łamie prawo w jakiś sposób. Oczywiście zazwyczaj jest to martwe prawo, którego nikt już nie przestrzega i każdy ma w dupie, ale taki ludzki śmieć ma się wtedy do czego przyczepić.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-08-07, 13:20 2
Chuj mnie strzela jak słyszę ten bełkot. Na ulicy to ja już się dziwię jak Polaka usłyszę.
Zgłoś
Avatar
Dokaka 2024-08-07, 13:55 1
Ten strzał na pys i basowy odgłos kacapsksiej czachy nakurwiającej o szybę aż prosi się o jakąś przeróbke techno:}}
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-07, 17:32 6
silwerbalk napisał/a:

Ja pierodle bo kolorowanki dziecią kupi głupie kurwy i tyle bojące się życia



O większy bełkot trudniej nawet w ruskim autobusie.
Zgłoś
Avatar
Marshal00 2024-08-07, 17:57 1
Ostatnio w Koszalinie było tak samo, tylko odwrotnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie