18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Bill Burr amerykański komik...
Arrgi • 2015-07-17, 3:10
Witam sadole.
Już nie raz oglądałem amerykańskich komików - ich poczucie humoru po prostu potrafi mnie rozbawić, myślę że i wam podejdzie do gustu.

Jak to jest że w Polsce takie występy by nie przeszły?
Amerykanie nie mają tematów tabu, u nas jak ktoś publicznie powie pedofil, murzyn itd. to trzeba zmienić temat bo "nie wypada".
Cholera, przecież każdy wie że to tylko żarty. Bawią? - No mnie na przykład tak...

Innym amerykańskim komikiem który jak DLA MNIE jest najlepszy i polecam oglądnąć jego występy to George Carlin - komik który nie boi się żartować z religii, innych ludzi i samego siebie, ale robi to z klasą (przy okazji wulgarnie - to fakt, ale jednak z klasą)

Tak więc rozsiądźcie się wygodnie i bawcie się choć w połowie tak dobrze jak ja


Oczywiście mogliście już wcześniej widzieć jego występy, ale po tagach znalazłem tylko jeden krótki występ Billa. Tutaj macie dłuższy filmik.
Jak już było to do pieca z tym który tagował.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-07-17, 8:10 8
Najlepsze jest to, że w USA obecnie to komicy są... głosem rozsądku Vide powyżej.
Zgłoś
Avatar
GROMPOLAND 2015-07-17, 8:49 7
Masz ch...e poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
Guzik 2015-07-17, 10:08
Bill Hicks - najlepszy komik ever
Zgłoś