18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Psowa 2014-10-11, 21:38 11
Fragment o tym co babsztyle robią gdy przegrywają kłótnię/wiedzą że nie mają racji tak bardzo prawdziwy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-10-11, 22:48 7
Szampan Zwycięstwa
Zgłoś
Avatar
Miziou 2014-10-11, 23:18 27
Przy opowieści z tym co kobiety robią kiedy przegrywają, od razu mi się przypomniała moja ex, z którą żyłem kilkanaście lat. Jak trafiała do niej logika tego co mówię, zaraz okazywało się, że moja mama to, mój tata tamto, a moja siostra to darmozjad, wczoraj nie wyniosłem śmieci, a sześć kurwa lat temu spojrzała na mnie sprzedawczyni taki wzrokiem, że ja MUSIAŁEM wcześniej na nią w SPECJALNY sposób patrzeć. Co oczywiście miało z dyskusją na konkretny temat tyle wspólnego, co pierogi z wirusem Ebola. I hitem była końcówka, prawie zawsze: NIC NIE ROZUMIESZ. Niestety, z pewnego powodu mam z nią wątpliwą przyjemność kontaktować się kilka razy w tygodniu i do dzisiaj - minęło prawie 5 lat od rozstania - jest jeden zajebisty patent, żeby ją wkurwić na maksa, do czerwoności i animowanego gwizdania czajnika, mianowicie: brak reakcji. Ja tego nie ogarniam, ale w momencie kiedy się nie odzywałem, żeby nie robić większego gnoju jak jest, ona kurwa dostawała takiego wkurwa perpetuum mobile, że ja współczuję jej obecnemu facetowi kiedy wreszcie mu minie okres ochronny, zamieszkają razem i pewnego razu on nieświadomie wypierdoli jej zawleczkę... Albo niech ma, co sam będę ten krzyż niósł

Ten gatunek jest zdrowo jebnięty. A wyjątki potwierdzają regułę
Zgłoś
Avatar
krzywyogurek 2014-10-12, 1:32 3
cała prawda...
Zgłoś