18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bill Clinton i świnia
mateuszmatel • 2010-11-06, 17:24
Bill Clinton i jego kierowca jechali przez wiele dni od jednego do drugiego wybrzeża. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Clinton widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko farmerowi i powiedzieć że wszelkie straty zostaną zrekompensowane.
Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce, i w poszarpanym ubraniu.
- Mój boże co Ci się stało.
- No cóż, farmer dał mi wino, jego żona dała mi cygaro, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy.
- Cóżeś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Billa Clintona i właśnie zabiłem świnię.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-11-06, 18:49
o Stalinie ten dowcip krążył jeszcze za zaborów...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-07, 7:44 3
Schrzaniony dowcip bo Bill Clinton był uwielbiany przez Amerykanów - zmniejszył bezrobocie, dług publiczny i nawet po słynnej "cygarowej" wpadce miał wciąż duże poparcie. W oryginale jak powiedział Mesiash dowcip był o Stalinie i był rzeczywiście śmieszny, ale co Ty tam możesz wiedzieć jak wtedy Cię nawet w planach nie było...
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-11-07, 23:35
bloodwar napisał/a:

Schrzaniony dowcip bo Bill Clinton był uwielbiany przez Amerykanów - zmniejszył bezrobocie, dług publiczny i nawet po słynnej "cygarowej" wpadce miał wciąż duże poparcie. W oryginale jak powiedział Mesiash dowcip był o Stalinie i był rzeczywiście śmieszny, ale co Ty tam możesz wiedzieć jak wtedy Cię nawet w planach nie było...



A ty byłeś...

Ale zgadza się, skurwiłeś dowcip, autorze. Mówiłem siedem razy, powtórzę raz jeszcze, od kawałów o Stalinie wypierdalać, za sam Ural. To jest nasze dziedzictwo narodowe. Tak jak "Zakazane piosenki". Wbrew pozorom, to bardzo ważna sprawa. Bo kurwy będą przeinaczać historię i wmawiać, że czerwono-białe jednak było czerwone, a starych, dobrych kawałów nic nie ruszy, chyba, że zaczniemy je zmieniać...
Zgłoś
Avatar
quzynek 2010-11-08, 7:59
Jak już to Georga W. Busha trzeba było dać.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-11-08, 13:53
Ja to słyszałem z Lepperem...
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-11-08, 23:53
W zasadzie jakiego polityka by się nie wstawiło, będzie dobrze
Zgłoś