18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Szymekspt 2015-04-02, 22:55 83
Aha, czyli z filmiku wyciął 2 słowa, użył jednego, z czego 90% to gęganie? Zajebiste. -.-
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-04-02, 23:07 7
Chuj z nutą, piwo za "Bić komunę"!
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-04-03, 0:23 4
Spoko. Wystarczy zrobić 2 słupki i kopiować do osiągnięcia trochę ponad 3 minut Ach ta nowoczesna "muzyka".
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2015-04-03, 0:35
wygada jak zrobione w 5 minut. Nic ciekawego
Zgłoś
Avatar
Err501 2015-04-03, 0:36 1
Wstyd przyznać, ale baba bez zębów była lepsza - mimo iż stwierdziła iż jest ukrainką...
Zgłoś
Avatar
T................a 2015-04-03, 0:41 1
@Seboolek

I chuj z tym, że zrobione w 5 minut ? Brzmi zajebiście. Wcale nie trzeba siedzieć całych dni a do tego zarywać nocki aby stworzyć coś fajnego a już zwłaszcza we fruit loopie.
Zgłoś
Avatar
ShadowZ 2015-04-03, 0:42
W porównaniu do "oryginału" średniawe :/
Zgłoś
Avatar
rebi80 2015-04-03, 0:50
cienkie jak moja wypłata xC
Zgłoś
Avatar
blazers181818 2015-04-03, 0:51 21
kurwa sami producenci widze.
Zgłoś
Avatar
crixxu 2015-04-03, 1:14 5
w sumie nie zrobiłeś nic specjalnego
automatyzacja - banalnie zrobiona, typowe góra - dół, mogłeś chociaż coś nawymyślać ..
te gęganie cholernie powtarzające się .. masakra.
zrobiłeś prostego loopa, którego można skleić przy dobrych wiatrach w max 20 minut ..
cholernie to słabo zrobiłeś, w ogóle nie wykorzystałeś potencjału tego filmiku .
Zgłoś
Avatar
Reseller 2015-04-03, 1:50 51
To jest prawdziwy wypas ;p

Zgłoś
Avatar
N................k 2015-04-03, 2:11 23
OO takk sadisticowi pierdoleni znawcy producenci... "Wystarczy 2 słupki skopiować" "3 min roboty"..
Jakby każdy z Was co pierdolą zasiedli przed Abletonem, Logiciem, FL'em czy Reasonem to byście nie wiedzieli gdzie tempo ustawić... Nie mówiąc już o tym jak osiągnąć wysoki poziom brzmienia w dzisiejszych produkcjach... Trzeba mieć sporą wiedzę aby osiągnąć dobry Mix utworu, umiejscowić dobrze elementy w panoramie, odpowiednio dopasować sidechain by nie stracić groove, wyczesać kick i snare, który jest silny na całym paśmie, zlayerować dźwięki aby były pełniejsze, zresamplować je, dopasować lead aby prawidłowo tworzył harmonię z basem, nie mówiąc o kompresji i limiterze czy masteringu. To co widzicie, posamplowany dźwięk i układanie kropeczek to tylko 1/100 umiejętności jakie trzeba posiadać...
Szczególnie tworząc Dubstep czy klubową muzykę. Może się wydawać, że dubstepowy growl czy laser to napierdalanie talerzami... ale uwierzcie, żeby zrobić pojedynczy wykwaszony dubstepowy dźwięk (których jest w tym gatunku pełno) trzeba mieć w chuj pojęcie praktycznie z inżynierii dźwięku, które bije na łeb jakieś house'y, trance,y czy rock.
Zgłoś
Avatar
lukaniu 2015-04-03, 3:30 10
@NoFuk
Podpisuję się pod Twoim postem obiema rękoma. Sam nagrywając własną muzykę w Mixcrafcie i ucząc się tego od mojego przyjaciela który zajmuje się nagrywaniem i miksowaniem utworów naszego zespołu, przesiadłem się na FL'a aby spróbować tworzyć muzykę elektroniczną i oderwać się od grania Death Metalu, bo w sumie i Mixcraft jest do nagrywania muzyki, i FL jest do nagrywania muzyki, co nie? Mówiąc krótko, kiedy po 4 dniach nauczyłem się "układać kropeczki" przydzielać ścieżki do miksera, ukręciłem brzmienie na syntezatorze którego szukałem i spróbowałem już coś zrobić, program powiedział mi abym wypierdalał i się nie ośmieszał, i że mogę wrócić, jak nauczę się podstawowych praw rządzących tym edytorem i nabiorę umiejętności potrzebnych do stworzenia najprostszego techno w stylu lat 90.
Aby nie być gołosłowny, i że kłamię; moje stare śmieci z Mixcrafta:
soundcloud.com/ukasz-banasiak/8bit
soundcloud.com/ukasz-banasiak/iii
soundcloud.com/ukasz-banasiak/end-1 (pierwszy utwór jaki próbowałem nagrać i jedyny jaki skończyłem jakieś 3-4 lata temu)
Jak ściągnąłem słuchawki po nagrywaniu, okazało się, że drugi utwór ma tak niskie pasmo basu, że część dźwięków jest niesłyszalna na moich głośnikach, a to nic porównując z problemami jakie ma się nagrywając poważne utwory, a nie takie pitolenie dla siebie w swoim pokoiku.Także pamiętajcie, ile jest pierdolenia, rzucanych kurw, już podczas nagrywania gównianych linii muzycznych dla samego siebie, zanim powiecie "nic prostszego"
Zgłoś
Avatar
Sznazik 2015-04-03, 5:01 4
Kurwa ludzie, gdzie nie spojrzeć w komentarze to zawsze jest ból dupy, bólem dupy nawet jest to jeżeli wkazujesz komuś jego ból dupy, a co Was obchodzi czyjeś pierdolenie? Przestańcie zwracać uwagę na te nic nie znaczące komentarze i spróbujcie coś wnieść w temat, a nie w kółko to samo. TO się robi już po prostu nudne. Co do filmiku spoko, ale bit byłby lepszy gdyby jednak to "bić komunę!" było a po nim jakiś drop

~peace, love, harmony kurwa!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie