18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Biznes
chester • 2015-10-17, 18:58
Szef pewnej firmy natknął się na ogłoszenie o sprzedaży takiego towaru, jakim handlowała jego firma - tylko taniej. Zadzwonił. Odezwał się nocny stróż.
Zgłoś
Avatar
delta241 2015-10-18, 22:15
Pewnie kupił taniej niż wyprodukował
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-10-18, 23:02
Wy macie chociaż maturę?
Zgłoś
Avatar
evon 2015-10-19, 1:09 5
Yellow_Submarine napisał/a:

powinno być odezwał się JEGO nocny stróż
*struż mu podpierdalał towar i handlował na lewo


Jezeli zart trzeba wjasnaic albo inaczezj sprecyzowac to jest chujowy. ja zrozumialem, ten kto nie zrozumie to jest idiota. myslisz ze wszyscy to idioci i tylko ty jedyny zrozumiales?
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2015-10-19, 3:01
Trzeba tlumaczyc czy nie i tak chujowy
Zgłoś
Avatar
A_taman 2015-10-19, 8:13
Czyli aby być na gównej potrzeba przepisać kawał z kwejka albo joemonstera.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-10-19, 8:32
evon napisał/a:


Jezeli zart trzeba wjasnaic albo inaczezj sprecyzowac to jest chujowy. ja zrozumialem, ten kto nie zrozumie to jest idiota. myslisz ze wszyscy to idioci i tylko ty jedyny zrozumiales?



odpierdol się od niego frajerze. żart nie wymagał tłumaczenia, tylko poprawy, bo był SPIERDOLONY. podobnie jak twój zwój mózgowy, tylko że żart da się poprawić.
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2015-10-19, 10:25 2
dashadow napisał/a:



odpierdol się od niego frajerze. żart nie wymagał tłumaczenia, tylko poprawy, bo był SPIERDOLONY. podobnie jak twój zwój mózgowy, tylko że żart da się poprawić.



"Szef pewnej firmy natknął się na ogłoszenie o sprzedaży takiego towaru, jakim handlowała jego firma - tylko taniej. Zadzwonił. Odezwał się nocny stróż" - nie wymagał żadnej poprawy. Jest jasny, prosty, nawet się można lekko uśmiechnąć i czytać kolejne tematy.
Serio jak ktoś tego nie załapał to pewnie był nie wyspany albo na kacu.. Albo debil.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2015-10-19, 15:20
Powinien wykupić mu cały towar i sprzedać u siebie, czysty zysk
Zgłoś