18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Biznesmen i jego żona
Nap_Limak • 2011-07-21, 22:18
Biznesmen wysłał fax do swojej żony:
Moja najukochańsza żono, mam nadzieję, że zrozumiesz, iż teraz, kiedy masz 54 lata, nie jesteś w stanie zaspokoić moich wszystkich potrzeb seksualnych. Jestem bardzo szczęśliwy żyjąc u Twego boku, jesteś najwspanialszą żoną pod słońcem! Dlatego mam szczerą nadzieję, że zrozumiesz, dlatego właśnie w tej chwili, kiedy czytasz tę wiadomość, jestem w hotelu FORUM razem z Anną, moją 18-letnią sekretarką.
Nic się nie martw, będę w domu przed północą.
Kiedy biznesmen wrócił do domu, znalazł na stole w kuchni kartkę od swojej żony:
Mój drogi mężu, dziękuję Ci za ten szczery fax. Chciałabym Ci przypomnieć, że Ty również masz 54 lata. Kiedy przeczytasz tę wiadomość, chcę, żebyś wiedział, że jestem w hotelu MERCURY razem z Michałem - moim 18-letnim instruktorem tenisa. Jako biznesmen znający się na matematyce niewątpliwie dostrzeżesz podobieństwo sytuacji, jest tylko mała różnica:
18 wejdzie więcej razy w 54, niż 54 w 18. Dlatego nie czekaj na mnie, wrócę nad ranem.
Twoja bardzo rozumiejąca Cię żona.
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-07-22, 8:44
Oj świetnie bardzo dobrze, Mam pytanie do ''biznesmena znającego się na matematyce''
Dlaczego dwa minusy dają kurwa plus ? Rozrysuj mi to
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-07-22, 10:51
znawcaekranu napisał/a:

Oj świetnie bardzo dobrze, Mam pytanie do ''biznesmena znającego się na matematyce''
Dlaczego dwa minusy dają kurwa plus ? Rozrysuj mi to



Bo tak jest i chuj.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-22, 16:00
A to kurwisko jedne!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-07-23, 9:30
koles 18 lat zamiast ganiac 15 to za 54 sie bierze? z jakiego kraju ten kawal pochodzi?
Zgłoś
Avatar
Adivost0 2011-07-23, 20:33
@up
Chodziło o lata na Marsie .
Zgłoś