18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
biznesmen i żebrak
-=coma=- • 2013-10-22, 9:19
Bardzo pobożny biznesmen co tydzień wychodząc z kościoła dawał żebrakowi 10zł, i tak przez kilka lat.
Pewnej niedzieli biznesmen daje żebrakowi tylko 5zł.
Ten oburzony pyta:
- ej, czego tylko 5zł, zawsze było 10zł.!?
Na to biznesmen:
- w tym roku posłałem syna na studia...
Na to żebrak:
- no spoko, ale dlaczego na mój koszt??

Niby kawał ale to trochę jak z przyzwyczajaniem ludzi do socjala. Dostaną zapomogę kilka razy to myślą później, że im się należy. Na pohybel socjalistom.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-22, 9:33 118
W taki właśnie sposób rozumują beneficjenci wszelkiego rodzaju socjalu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-22, 10:03 32
Każdy, bezwzględnie każdy socjalista powinien przeczytać ten kawał. Z KURWA ZROZUMIENIEM!
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-10-22, 12:12 1
fajny dzołk, ale masz aż tak małego ze musisz pisać mikro literkami ?
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-22, 12:19 1
Cocolinoc napisał/a:

masz aż tak małego ze musisz pisać mikro literkami ?



Zajebisty koment, ale nie mierz innych swoją miarą. Nie każdy pisze fiutkiem.
Takiś rozgoryczony bo skórki nie zeszły panie ratowniku medyczny? Zawsze sam możesz przyjąć dawkę pawulonu i uwolnić ten świat od jednego przygłupa.

Zgłoś
Avatar
hary51162 2013-10-22, 12:19
Stary żydowski humor.
Zgłoś
Avatar
motorniczy 2013-10-22, 12:32 1
Moderatorzy może wezmą się w końcu do roboty i zaczną banować za małą czcionkę, COOO?!
Zgłoś
Avatar
abominacja 2013-10-22, 12:38 5
Nie wiem kurwa - wstydzisz się tego co napisałeś pod tym dowcipem? Nie? To jebnij normalną czcionkę jak pełnosprawny umysłowo, a nie jebiesz mikruśną, sam nie wiedząc dlaczego i po co - generacja małej czcionki kurwa. Gang mikrusów-gimbusów czy co?
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-10-22, 12:42 1
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-22, 12:44 1
Up`y

małą czcionką napisał co myśli o dowcipie, bo do końca kawał to to nie jest. Nic to nie miało z tym zobrazowaniem życia w kraju socjalnym wspólnego, więc skąd ta napinka?
Zgłoś
Avatar
abominacja 2013-10-22, 12:51 1
kkndkkndkknd napisał/a:

Up`y

małą czcionką napisał co myśli o dowcipie, bo do końca kawał to to nie jest. Nic to nie miało z tym zobrazowaniem życia w kraju socjalnym wspólnego, więc skąd ta napinka?



No i spoko - ja się tylko próbuję dowiedzieć czy jest tak nierozgarnięty, że nie potrafi tego napisać w sposób przyjazny dla normalnego odbiorcy? Czy też boi się bo za wyrażanie takich poglądów mama leje go w dupsko pasem? Albo może należy do tajnego stowarzyszenia Szyfrantów o Bystrym Wzroku i jako jego członek zobowiązany jest napierdalać małą czcionką? Tylko o to mi kurwa chodzi :/
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-22, 13:01 1
@up - napinacze, których przerasta mała czcionka

Tak na prawdę powinienem mieć w dupie wasze wynurzenia, ale jako że czasem chwyta mnie litość do ludzi, którzy sobie w życiu nie radzą to sprzedam wam pewien patent. Może już nie będziecie zanudzać w przyszłości jak zobaczycie coś małą czcionką,

Zaznaczacie tekst jednym pociągnięciem kursora, klikacie prawy przycisk i "Kopiuj" lub ctrl+c na klawiaturze, następnie wklejacie (prawy+wklej lub ctrl+v) tekst gdziekolwiek (może być nawet w pasku adresu w przeglądarce lub w wyszukiwarce itp.). Czytacie
Całość nie zajmuje dłużej niż 2s.

kkndkkndkknd napisał/a:

Up`y

małą czcionką napisał co myśli o dowcipie, bo do końca kawał to to nie jest. Nic to nie miało z tym zobrazowaniem życia w kraju socjalnym wspólnego, więc skąd ta napinka?



Kolega powyżej zrozumiał mój zamysł.
Zgłoś
Avatar
motorniczy 2013-10-22, 13:09 8
A chuj mnie obchodzi jaki był Twój zamysł. Jak piszesz to pisz tak, żeby dało się to przeczytać. Wszedłem tu kurwa żeby poczytać normalnie, a nie bawić się w pierdolone przeklejanki. AMEN.
Zgłoś
Avatar
abominacja 2013-10-22, 13:12 3
"Zaznaczacie tekst jednym pociągnięciem kursora, klikacie prawy przycisk i "Kopiuj" lub ctrl+c na klawiaturze, następnie wklejacie (prawy+wklej lub ctrl+v) tekst gdziekolwiek (może być nawet w pasku adresu w przeglądarce lub w wyszukiwarce itp.). Czytacie
Całość nie zajmuje dłużej niż 2s."

Zajęcia z plastyki skończyłam dawno temu, w podstawówce, kolego.
Zgłoś
Avatar
motorniczy 2013-10-22, 13:13
abominacja, Jebać go. Jak lubisz młode bolce to chodź na piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie