18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Kapitan Cena 2013-10-16, 17:46 2
skarpety_atlety napisał/a:



tak jak się spodziewałem, klasyczny ból dupy jeśli skomentuje się coś nie zgodnie z ogólnie panującym przekonaniem, pozdrawiam spinaczy


Ból dupy spowodowany Twoim durnym komentarzem, nie masz nic sensownego do napisania to nie siadaj przed komputerem dopóki lekcji nie odrobisz.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-10-16, 18:38 4
Jednym słowem: umundurowany strażnik miejski za pieniądze państwa(służba, samochód, paliwo) załatwia prywatne sprawy a gdy dochodzi do rękoczynów i jego żona atakuje fizycznie mężczyzną wsiada w auto i odjeżdża. W dodatku jego(najprawdopodobniej) syn wykonując niebezpieczne manewry na drodze miejskiej ma jakiś problem z Emilem filmującym całe zdarzenie. Podejrzewam, że gdyby nie kamera to doszłoby tutaj do gróźb karalnych.

Wyslane do alert24. Wysyłajcie tez do roznych mediow, im wiecej tym wieksza szansa, ze puszcza to w telewizji albo napisza w gazecie.
Zgłoś
Avatar
sarenkowy 2013-10-16, 18:44
PRZEMKÓW - Stolica łemów...
Zgłoś
Avatar
Hasek 2013-10-16, 19:38
Najbardziej wkurwia mnie to, że dojdzie do "władzy" taki buc, żona pojebana syna wychowali pojebanego i oni są u władzy więc to jest ELITA - oni wszystko mogę, oni nic nie robią złego. Przeciętny kowalski to cham i prostak, gdy Pan Emil wytyka im rzeczowe błędy zaczynają się wyzwiska, osobiście bym zjebał głupią babę, bo nerwów nie mam do czegoś takiego. No i najgorsze jest to, że nie ma jak ich kontrolować!
Zgłoś
Avatar
Swka 2013-10-16, 20:10
Nie moge z tego buraka w Audi A3... Po prostu parodia! Uśmiałem się prawie do łez!
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-10-16, 20:56
pakicito napisał/a:


weź się przysłuż społeczeństwu i wypadnij z 10 piętra



Zgłoś
Avatar
Jason_x 2013-10-16, 21:21 1
Potrzeba więcej takich ludzi jak pan Emil, trzeba skończyć z państwem w Państwie!

A Siwa od razu się skapnęła i dlatego do służbowego nie wsiadła, jebana kociara:)
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-10-16, 23:13

życie byłoby znacznie łatwiejsze...
Zgłoś
Avatar
Lentas 2013-10-17, 10:16
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie ochronę dla Pana Emila wynająć! Piwko w ciemno za to co ten facet robi. Brawo!
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-10-17, 15:00
wiesniak w audi najlepszy
Zgłoś
Avatar
sleepo11 2013-10-17, 22:27 1
Pora kupić sobie gaz łzawiący. Na cyganke podziałało
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2013-10-18, 13:13
monto napisał/a:

1:00 znikaj chujosie - i jest obraza


mnie to brzmi bardziej jak "znikaj mi z oczu" lub ewentualnie "znikaj kmiocie" co już można uznać za obrazę. Mogę się mylić bo każdy pewnie słyszy coś innego
Zgłoś