18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Metyl30 2019-06-24, 7:36
Nie wiedzialem ze takie gowno tez organizuja w innych krajach.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2019-06-24, 9:52 4
Justynka99 napisał/a:

FAME MMA to nie jest żadne MMA. To tak, jakby powiedzieć, że występujący w meczu Politycy vs. gwiazdy TVN to piłkarze. Fame też nie. Przejrzałam listę walk i ani jednego nazwiska z tej listy nie kojarzę. Nie wiem, kto takie coś ogląda.



czyli do wszystkich - zawodnikiem mma nie stajesz sie wtedy, kiedy trenujesz mma i startujesz z walkami za (gruba) kase, tylko wtedy kiedy justynka99 rozpoznaje Twoje nazwisko :v

ludzie ktorzy nigdy nic nie cwiczyli to nawet na fame mma rzadkosc. wiekszosc cos trenuje - chociazby te pol roku, nawet jesli tylko po to zeby przygotowac sie do gali - niektorzy faktycznie cos z tych treningow wyniesli i to pokazali. sa tez tacy ktorzy jednak maja za soba jakies wieksze sportowe doswiadczenie, chociazby kasjo i kilkanascie stoczonych walk bokserskich, czy nawet seksmasterka, ktora kiedys byla wicemistrzynia polski w zapasy. no i oczywiscie takich zawodnikow tam jest wiecej, ale sam wiekszosci nie znam.

podsumowujac, jest to i fame, bo kazdy z tych ludzi tam JEST znany, przynajmniej w internecie - to ze nie tobie, to nic nie znaczy. losowych ludzi za gruba kase tam nie biora. no i mma tez to jest, wiekszosc trenowala cos albo kiedys, albo trenuje teraz.

back to the kitchen
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2019-06-24, 10:44
Kurła co za gunwo? 3/4 filmu w zwolnionym tempie i jeszcze jakaś chujowa muzyka do tego...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-06-24, 11:01 1
Nie wiem, dla mnie to głupota, wiele lat trenowałem boks i kilku takich parszywców co to chcieli się pobić bardziej jak w miękkich rękawicach i kaskach się przewinęło. Miałem wrażenie, że to albo jakaś patola albo jacyś furiaci, którzy chcą dojebać innym do krwi. Takie walki nigdy się nie wydarzały, ale czasami jak ktoś wyjątkowo chamsko podchodził do sparingów, to dostawał takiego niepozornego typa do sparowania i twarde rękawice. Gość nie napierdalał jakichś cepów, tylko świetnie obijał prostymi i mega czuł dystans. Po 2 rundach goście smarkali krwią, a jak wracali na trening po 3 dniach dalej mieli fioletowe gęby.

Mam wrażenie, że taki boks na gołe ręce to jest kariera na 4-5 walk, a potem ma się takie urazy w mózgu, tak rozjebaną gębę, że zostaje... no w sumie co? Nie sądzę, by była za to jakaś mega kasa, zostaje pakowanie żarcia w supermarkecie i spuszczanie się do swoich nagranych walk i męczenie znajomych tymi walkami i prowadzenie gówno fan page'a na facebooku.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-06-24, 13:18
cowboy napisał/a:

czyli do wszystkich - zawodnikiem mma nie stajesz sie wtedy, kiedy trenujesz mma i startujesz z walkami za (gruba) kase, tylko wtedy kiedy justynka99 rozpoznaje Twoje nazwisko :v
ludzie ktorzy nigdy nic nie cwiczyli to nawet na fame mma rzadkosc. wiekszosc cos trenuje - chociazby te pol roku, nawet jesli tylko po to zeby przygotowac sie do gali - niektorzy faktycznie cos z tych treningow wyniesli i to pokazali. sa tez tacy ktorzy jednak maja za soba jakies wieksze sportowe doswiadczenie, chociazby kasjo i kilkanascie stoczonych walk bokserskich, czy nawet seksmasterka, ktora kiedys byla wicemistrzynia polski w zapasy. no i oczywiscie takich zawodnikow tam jest wiecej, ale sam wiekszosci nie znam.
podsumowujac, jest to i fame, bo kazdy z tych ludzi tam JEST znany, przynajmniej w internecie - to ze nie tobie, to nic nie znaczy. losowych ludzi za gruba kase tam nie biora. no i mma tez to jest, wiekszosc trenowala cos albo kiedys, albo trenuje teraz.
back to the kitchen


Zgodnie z tą teorią gwiazdy TVN i politycy to piłkarze. Grali w meczu z dużą ilością kibiców i dużymi wpływami z biletów (chociaż przeznaczonymi na inne cele), a każdy coś tam grał, chociażby na podwórku w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
botspam 2019-06-24, 17:03
@ Justynka99
@ cowboy

FAME MMA to maszyna do robienia pieniędzy a nie widowisko sportowe i tak powinno być traktowane jako SHOW. Zresztą nawet zestawienie przeciwników na tej gali odbywa się na zasadzie skandali i afer a nie umiejętności sportowych czy chociażby kategorii wagowych .

To, że ktoś trenuje mma nie oznacza, że jest zawodnikiem, a już na pewno start w gali FAME MMA nie oznacza, że jest się sportowcem
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2019-06-24, 17:37
Ale skurwiele do siebie podobni!
Zgłoś
Avatar
Nejm 2019-06-24, 21:38
Ktoś może ma link do RIZIN 16?
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-06-25, 17:39
Cobran napisał/a:

to akurat jest pojebane. Może miłe dla oka ale parę walk i emerytura, ryj do końca życia wygląda jak poskładany z puzli i pewnie nie jedna klepka się odlepi, a widownia zapomina po paru dniach/tygodniach.



Chuj ich obchodzi rozgłos, dostają za te walki w chuj pieniędzy, tylko to się liczy.
Zgłoś