18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Cobran 2019-06-23, 20:53 39
to akurat jest pojebane. Może miłe dla oka ale parę walk i emerytura, ryj do końca życia wygląda jak poskładany z puzli i pewnie nie jedna klepka się odlepi, a widownia zapomina po paru dniach/tygodniach.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-06-23, 21:28 11
Troglodyci i ich zabawy
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-06-23, 21:33 3
Cobran napisał/a:

to akurat jest pojebane. Może miłe dla oka ale parę walk i emerytura, ryj do końca życia wygląda jak poskładany z puzli i pewnie nie jedna klepka się odlepi, a widownia zapomina po paru dniach/tygodniach.



Publika zwykła zapominać o każdym przeciętnym zawodniku czegokolwiek. "Legends never die" jak to mówią, Może i tacy są znani przez jeden moment, ale niektórzy umierają w samotności a świat nigdy o nich nie usłyszał, ani nie usłyszy. Robią w życiu to co kochają i to się liczy. Sama walka na pięści to w zasadzie najbardziej naturalna męska rzecz, choć nie po to cywilizacja się rozwijała, aby intelektualne istoty napierdalały się po gębach jak zwierzęta. Ja osobiście szanuję dwóch facetów, którzy czysto przystępują do walki, mordobicia. Świadomi bycia zamkniętym na ringu sam na sam z człowiekiem pałającym taką samą chęcią zwycięstwa i walczącym do końca. Nie mówię tu oczywiści o tych wszystkich splendorach celebrytów i pizdeczek w spodenkach, którzy poćwiczą miesiąc i tacy to wielcy fajterzy kurwa, a liczy się i tak tylko hajs od zagonionej na wątpliwy fejm publiki, meh.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-23, 21:51 3
sport to zdrowie ale obijanie mordy to juz sport exstremalny
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2019-06-23, 22:28 4
Ewolucja wsteczna. Przecież wymyślono rękawice... Najlepsze jest to że kobiety też walczą w tej federacji
Zgłoś
Avatar
czakalakax 2019-06-23, 22:34
mam wrażenie, że ta krew czasem nawet jak cios nie docierał do twarzy do tryskała z tych rękawic, oglądając ten filmik ...
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-06-23, 23:19 1
Mają śmieszne uszka ciekawe czy to się da jakoś naprawić, czy zostaje do końca życia takie gówno.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2019-06-23, 23:44 1
ale fame mma to z zalozenia mial byc taki cyrk, jak idziesz do cyrku i wychodzisz to tez narzekasz ze to 'jebany cyrk'? :v
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-06-23, 23:53
FAME MMA to nie jest żadne MMA. To tak, jakby powiedzieć, że występujący w meczu Politycy vs. gwiazdy TVN to piłkarze. Fame też nie. Przejrzałam listę walk i ani jednego nazwiska z tej listy nie kojarzę. Nie wiem, kto takie coś ogląda.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2019-06-24, 0:37 1
@ im65tzw kalafiory zostają jak zaraz po urazie nie odciągnie ci ktoś strzykawką
Zgłoś
Avatar
Rydzu92 2019-06-24, 1:16 3
Justynka99 napisał/a:

FAME MMA to nie jest żadne MMA. To tak, jakby powiedzieć, że występujący w meczu Politycy vs. gwiazdy TVN to piłkarze. Fame też nie. Przejrzałam listę walk i ani jednego nazwiska z tej listy nie kojarzę. Nie wiem, kto takie coś ogląda.



Skoro organizatorzy mają z tego tak ogromne pieniądze to znaczy, że ktoś to ogląda.
Skoro Polsat ma o to tak ogromny ból dupy tzn. że FAME MMA jest popularne i osoby które tam walczą są znane w Internecie.
Ja naprawdę nie rozumiem o co ludzie się tak srają z tym FAME. Nie chcesz, nie oglądaj. Jak Ci się nie podoba to nie komentuj, olej.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-06-24, 1:32
To ja juz wole te walki kobitek poniżej....
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2019-06-24, 1:38
Kurla Artem jest ruskiem a nawija po hiszpansku i angielsku
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-06-24, 4:31
co to za jebane cioty?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie