18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
#BlackLivesMatter
~Velture • 2017-11-02, 6:58
Jednak to prawda co mówią, że można murzyna zabrać z Afryki ale Afryki z murzyna się nigdy nie zabierze...

ale jakby to jemu coś zepsuć to pewnie całe stado dindu nuffinów by zaraz się zleciało aby zatłuc na śmierć

Zgłoś
Avatar
ganji 2017-11-02, 8:12 38
Może to już zaleci stereotypem ale mi nikogo nie żal kto sobie takie gówno sprowadził. Mam tylko nadzieje, że my nie ucierpimy mocno na tym, że małpy i mocno opalone "ofiary wojen" rozkurwiają inne państwa od środka.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-11-02, 9:09 2
Też znam takiego jedne czarnucha podobnego do tego na filmie, ale potrafi się zamaskować i wygląda jak biały, nie wiem jak to robi.
Zgłoś
Avatar
ablablabl 2017-11-02, 13:07 3
Nie macie tolerancji dla innych kultur i cywilizacji starszych od naszej, co? Odstajecie swym tępym myśleniem od postępowych społeczeństw na zachodzie. Jesteście zatęchłym ciemnogrodem!
Zgłoś
Avatar
qwerty123hwdp 2017-11-02, 14:47 5
Co można mu zepsuć? Mieszkanie socjalne, zajebany od kogoś rower, czy niewiadomego pochodzenia pęk miniaturowych Wież Eiffla?
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-11-02, 15:10 7
ganji napisał/a:

Może to już zaleci stereotypem ale mi nikogo nie żal kto sobie takie gówno sprowadził. Mam tylko nadzieje, że my nie ucierpimy mocno na tym, że małpy i mocno opalone "ofiary wojen" rozkurwiają inne państwa od środka.


tak, ten sprzedawca, któremu nyger rozjebał stoisko, na pewno go tam sprowadził . Nam nie potrzeba syfu w postaci małp czy mocno opalonych, mamy nacjozjebów, lewaków, patoli-dzieciorobów i pis u władzy
Zgłoś
Avatar
ddss 2017-11-02, 16:11
Jak mawiał shorty

Zgłoś
Avatar
garota 2017-11-02, 16:40 7
@ Majkizrpgw

No i mamy jeszcze ciebie. Rzeczywiście, więcej czarnuchów nam nie trzeba.

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i czarnuchów na ulicach...ale logika w polsce jest mocno poszukiwana więc rzyczę tylko powodzenia...może znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-11-02, 16:46 10
garota napisał/a:

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i czarnuchów na ulicach


Logika typowego PiS-iora - nieważne, że nas okradają socjalistyczne kurwy, przynajmniej nie mamy "uchodźców"!

Bo to jest największy problem tego zasranego świata - ciapaci i czarnuchy!

A nie mamy ich tylko dlatego, że PiS to populiści, a większość idących do urn to zmanipulowane bydło - do którego jak widzę należysz.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-11-02, 17:13
Socjalistyczne kurwy rozkradają ten kraj od dawna, to się tu przecież nie zmieni. Jedyne na czym mi zależy to to, żeby jeszcze 2 lata nie było tu tych smieci, najpierw muszę zarobić żeby stąd spierdolić.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2017-11-02, 17:32
Zgłoś
Avatar
Bugini 2017-11-02, 18:16 5
TB303 napisał/a:


Bo to jest największy problem tego zasranego świata - ciapaci i czarnuchy!

A nie mamy ich tylko dlatego, że PiS to populiści, a większość idących do urn to zmanipulowane bydło - do którego jak widzę należysz.



Istotnie jest to aktualnie największy problem. Całkiem sprawnie destabilizują kraje lepiej rozwinięte gospodarczo od Polski. Co najgorsze jest to trend rozwijający się i bez zdecydowanej reakcji ze strony społeczeństwa albo rządzących może się wydarzyć coś gorszego niż obecne 2 zamachy tygodniowo i 50 gwałtów. Póki jesteśmy od tego syfu oddzieleni granicami ten poważny problem bezpośrednio nas nie dotyka.
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-11-02, 18:18 1
dalej mówicie (lewaki), że to są ludzie ?
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-02, 18:22 13
garota napisał/a:

@ Majkizrpgw

No i mamy jeszcze ciebie. Rzeczywiście, więcej czarnuchów nam nie trzeba.

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i czarnuchów na ulicach...ale logika w polsce jest mocno poszukiwana więc rzyczę tylko powodzenia...może znajdziesz.



Jesteś debilem totalnym
Ciapaci NIE CHCĄ do nas przyjeżdżać, od tego zacznijmy, oni jadą do Niemiec i Francji gdzie jest bogactwo i socjal a nie do Polski.
Nawet jakbyśmy się zgodzili na te zasrane kwoty to oni by i tak od nas spierdolili, bo enklawy dzikusów są w Niemczech, Francji, UK, tam mają całe to swoje ziomkostwo a nie w Polsce.
Na zachodzie mają swoich znajomych, swoje gangi, swoje rodziny i całą infrastrukturę, dzielnice etc.
Gdzie Ty masz kurwa rozum?
Polacy spierdalają z Polski milionami na zachód do normalnej pracy bo w Polsce nie ma nic prócz pracy za 1400 zł u wyzyskiwacza, z zasiłków dla bezrobotnych nie przeżyjesz, chyba że w biedzie jako pies w budzie zabitej dechami jak cyganie w Maszkowicach, a ty mi tu pierdolisz, że banda dzikusów, która przyjeżdża by żyć na zasiłkach jak pan siedziałaby w Polsce? Ty jesteś kurwa głupi, masz mózg wyprany propagandą

Wystarczyło postraszyć polaczków cebulaczków islamską dziczą oraz dać im 500 zł za ruchanie z ich własnych pieniędzy i polecieli głosować na PiS wierząc, że państwo im coś daje oraz że ciapaki chcą do nas przyjeżdżać
Jakoś mi się nie chce wierzyć, że te tępe debile nie mieli alternatywy zamiast PO i PiSu, bo kurwa mieli w postaci Kukiza, ale wybrali to samo socjalistyczne gówno.
Ten naród polaków-robaków jest tępy i do szpiku kości socjalistyczny, lewicowy.

A nacjo-robaki-prawaki jeszcze mają kurwa do mnie pretensję, że obrażam własny naród i bezczelnie nazywają mnie lewakiem - cytując pana Stonogę - "jesteście bandą narodowych kurwiów, nieudaczników" To ten naród, o który macie taki ból dupy jest lewacki, socjalistyczny bo to ten jebany naród głosuje na socjalistów a nie ja, to ten naród głosuje albo na pobożnych socjalistów z PiSu albo na niepobożnych socjalistów z PO udających wolnorynkowców, liberałów... "narodowi polscy idioci".
Zgłoś
Avatar
padawid1 2017-11-02, 18:36
Czy tylko ja zauwazylem, ze to wiz khalifa ?

zartowalem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie