18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
🔥 Ewa Swoboda - teraz popularne
Avatar
danielusx25 2023-07-13, 17:28
ochrona nie dała sobie z gówniakami starych grubych pierników dali na ochrone co ledwo staoją jak by na trafiło na paru karków z ochrony to te dzieciaki pili by ze slomi zupe w szpitalu przez 2 miesiace
Zgłoś
Avatar
sokar444 2023-07-13, 18:41 3
Jakie starcie? Chłop nie chciał dzieciakowi krzywdy zrobić. Jak by go złapał i pierdolnął raz do gleby, to by gówniarz skończył nieprzytomny w kałuży własnego moczu.
Zgłoś
Avatar
Gruk 2023-07-13, 21:40
Panienka w najku powinna najwięcej dostać...
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-07-14, 2:22
@~VeIture

Co cie tak bawi, źe wszyscy mieli nogi?
Zgłoś
Avatar
pochminick 2023-07-14, 15:27 1
sokar444 napisał/a:

Jakie starcie? Chłop nie chciał dzieciakowi krzywdy zrobić. Jak by go złapał i pierdolnął raz do gleby, to by gówniarz skończył nieprzytomny w kałuży własnego moczu.


Dokladnie. Facet sie rusza dosc sprawnie, a przy takiej roznicy masy i sily, tylko czekalem, az pizgnie lbem agresora np w sciane. Widac ma spokojniejsze usposobienie od mojego.
Zgłoś
Avatar
Hollo 2023-07-15, 12:15 1
danielusx25 napisał/a:

ochrona nie dała sobie z gówniakami starych grubych pierników dali na ochrone co ledwo staoją jak by na trafiło na paru karków z ochrony to te dzieciaki pili by ze slomi zupe w szpitalu przez 2 miesiace



Masz tyle samo rozumu co te male gnojki. Ta ochrona nawet w tym stanie co jest, mogla by tym 2 szczawiom i na dokladzce tej scierce, wybic zeby i kregoslupy polamac, tylko że ta ochrona mimo calej sytuacji mysli, i po prostu nie chcieli gowniarzy takich jak ty zabic. Nie nie pracuje w ochronie, nie mam cierpliwości.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-07-16, 14:51


ochraniacze zajęte bitką, a czorny spierdala z zakupami bez płacenia
Zgłoś