18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Błagam cię polsko....
Halman • 2012-06-25, 8:28
z góry informuję że jestem apolityczny i nie faworyzuję PO czy PIS, natomiast to co zobaczyłem przynosi mi wstyd jako polakowi, jest to wręcz forma ciemnogrodu XXI wieku, śmiech dla europy, śmiech dla świata... zobaczcie sami:











Makieta tupolewa, który rozbił się w czasie katastrofy smoleńskiej, została zaprezentowana i poświęcona w Kałkowie 24 czerwca. Zgodnie z projektem, wymiary pomnika to 10 na 11 metrów. Jest pomalowany na biało i czerwono, w oknach wiszą portrety osób które 10 kwietnia 2010 roku zginęły pod Smoleńskiem.

(zdjęcia i tekst pochodzą z serwisu Wirtualnej Polski)
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-25, 10:14 1
HAL9000/2 napisał/a:

Do faszysty mi daleko, raczej estetą,


Jak na mój gust póki komuś prawie coś zabraniasz, nieważne z jakich przyczyn ale nie licząc krzywdzenia nadal żywych ludzi to jesteś faszystą.

HAL9000/2 napisał/a:

to co nazywasz oryginalnością czczenia pamięci nijak nie mieści mi się dobrze pojętym szacunku dla nich...raczej odpustowym jarmarkiem w malutkim miasteczku i tą całą plastikową tandetą z tym związaną.


Jedyną osobą która ma prawo narzekać na formę czci jest osoba którą się właśnie czci. A że ona nie żyje to niestety musimy to przeżyć. A może jednak jesteś faszystom i sobie uzurpujesz prawo do mówienia kogo jak należy czcić?

HAL9000/2 napisał/a:

Wystarczy właśnie taki NYT by ukazać mentalność polaków przez pryzmat tej grupki już nie małej grupce w USA i tak rodzą się opinie o polakach...


Pudło... Wystarczy jedna nie sprawdzona plotka o nazistowskiej II RP a potem o polskich obozach śmierci by wyrobić światu zdanie o polakach.
Albo jeden tekst korespondenta mówiący że na Ukrainie nie było Wielkiego Głodu...
Tu nie trzeba zachowania Polaków by komuś coś powiedzieć, tu wystarczy cokolwiek napisać i opublikować...

HAL9000/2 napisał/a:

masz wrażenie że wszyscy na ulicy patrzą na pryszcza na nosie który ci akurat wyskoczył? jest brzydki i wolał byś się z nim nie obnosić, prawda?


Rozumiem że uzurpujesz sobie prawo do nazywania całej Polski swoim ciałem i uzurpujesz kolejne prawo by każdego pryszcza, czyli człowieka o innym sobie bytu, móc ich uciszać?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-25, 10:19 5
Tak szczerze, to dziś powoli zaczynam dochodzić do wniosku że to jednak była tragedia. Nie jest nią jakiś rozbity samolot, przecież codziennie się samoloty rozbijają, gdzie jest dużo więcej osób na pokładzie. W smoleńsku mały samolocik się rozbił, więc zbyt wiele ofiar nie było. Prawdziwą tragedią jest to, co potem się działo. Nagle wszyscy zapomnieli o Katyniu i tym co tam się stało. Nagle grupka polityków, na których wszyscy klęli i wyzywali od nieudolnych złodziei stała się wielkimi bohaterami. Nawet prezydent z żoną poszli na wawel, dlaczego, chyba nikt do dziś nie ma pojęcia. Oczywiście gloryfikuje się tylko odpowiednie osoby, kto by tam się przejmował pilotami, albo ludźmi nie związanymi z polityką, albo z innej opcji. Miliard teorii spiskowych, jakieś wywózki morderstwa. Ludzie prześcigają się, kto coś głupszego wymyśli. To jest prawdziwa tragedia, to co się dziś dzieje w związku z tym rozbitym samolotem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2012-06-25, 10:34
Cytat:

Jak na mój gust póki komuś prawie coś zabraniasz, nieważne z jakich przyczyn ale nie licząc krzywdzenia nadal żywych ludzi to jesteś faszystą.



Zabraniam? Na pewno nie... ubolewam głośno natomiast nad prymitywizmem socjologiczno-religijno-politycznym jaki się tworzy.

Cytat:


Jedyną osobą która ma prawo narzekać na formę czci jest osoba którą się właśnie czci. A że ona nie żyje to niestety musimy to przeżyć. A może jednak jesteś faszystom i sobie uzurpujesz prawo do mówienia kogo jak należy czcić?


No, doprawdy... ci najwięcej mogą czyli nic nie mogą a myślę że mieli by coś do powiedzenia i to nie pozytywnie.

Cytat:

Pudło... Wystarczy jedna nie sprawdzona plotka o nazistowskiej II RP a potem o polskich obozach śmierci by wyrobić światu zdanie o polakach.
Albo jeden tekst korespondenta mówiący że na Ukrainie nie było Wielkiego Głodu...
Tu nie trzeba zachowania Polaków by komuś coś powiedzieć, tu wystarczy cokolwiek napisać i opublikować..



Mity nie rodzą się z niczego... a tutaj mamy naoczny dowód polskiej mentalności jaką można u nas spotkać.

Cytat:

Rozumiem że uzurpujesz sobie prawo do nazywania całej Polski swoim ciałem i uzurpujesz kolejne prawo by każdego pryszcza, czyli człowieka o innym sobie bytu, móc ich uciszać?


Tak, bo mam takie samo prawo do opinii jak i ty wiec nie nazywaj mnie faszystą bo sam idziesz w tym kierunku.. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-25, 10:44
HAL9000/2 napisał/a:


Zabraniam? Na pewno nie... ubolewam głośno natomiast nad prymitywizmem socjologiczno-religijno-politycznym jaki się tworzy.


Dodaj jeszcze parę naukowych zwrotów i będzie bardziej kóól.
Nie masz nad czym ubolewać. Piłsudskiego podobnie się czci w tym kraju mimo że sam narobił więcej szkód jak pożytku przyniósł. To już po prostu jest jak w kraju jest spora grupa zwolenników danej osoby.

HAL9000/2 napisał/a:

No, doprawdy... ci najwięcej mogą czyli nic nie mogą a myślę że mieli by coś do powiedzenia i to nie pozytywnie.


Jeśli masz tak zamiar rzucać to zróbmy to inaczej... Proszę cię o jakieś źródło w którym Kaczyński się wypowiada/pisze że nie chce w jakiś taki sposób być czczonym.

HAL9000/2 napisał/a:

b]Mity nie rodzą się z niczego... a tutaj mamy naoczny dowód polskiej mentalności jaką można u nas spotkać.[/b]


Mity rodzą się braku informacji. Trudno od nas wymagać czegoś skoro Rosja i poprzedni prezydent jasno postawili sprawę i powiedzieli że nie dopuszczą do badania sprawy nikogo spoza ich kraju. Sprawa smoleńska mnie nie interesuje ale nawet dla mnie to już jest dość podejrzane zachowanie osoby która ma coś do ukrycia.

HAL9000/2 napisał/a:

Tak, bo mam takie samo prawo do opinii jak i ty wiec nie nazywaj mnie faszystą bo sam idziesz w tym kierunku..


Do opinii ma prawo każdy. Ale kiedy wkraczasz w obszar gdzie chcesz komuś coś zabraniać bo twoim zdaniem to coś "ciemnogrodzkiego" to zaczynasz wchodzić na grząski faszystowski grunt. A jeśli uważasz że ja broniąc ich wolności i nazywając ciebie faszystą sam zaczynam stawiać się faszystom to nie wiesz co to słowo znaczy, bo ja ciebie nie ograniczam, ja tylko można uznać że bronię tego byś ty im nie próbował zabierać czegoś...
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-06-25, 11:38 1
Ciemnotę umysłową warto pokazywać

Cytat:

polsko....


Zgłoś
Avatar
kubaska5 2012-06-25, 11:59
i w pizdu jak by to zobaczyli moj kuple we wloszech to by dopiero sie zdziwili do czego doprowadza wiara i slepe autorytety ,Jedna wielka propaganda koscielno-ludowa.a tak naprawde po 12 latach mieszkanie we wloszech ciesze sie ze tak wyszlo w moim zyciu bo przynajmniej tu nie ma takiego kiczu i manipulacj naiwnych ludzi przez kleryk, a muwie wam to dlatego bo tu wlasnie znajduje sie watykan od 54' jest legalna aborcja narkotyki typu haszysz i inne miekie sa uznawane za uzywki i co naj wiencej mozna tu dostac to mandat 36€ za skrenta a kosciul ma tyle do gadanie w polityce i w sprawach spoleczno gospodarczych ile zwykla instytucja po prostu jedno wielkie japierdole dla polskich spolecznie sterowanych ludzi...
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-06-25, 12:04
ile cytatów w komentach.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-25, 14:21
Ręce opadają. Z tragedii zrobili szopkę. I jedni i drudzy. I katole i pojeby z PO.
Zgłoś
Avatar
piter85 2012-06-25, 14:40
na miejscu ofiar bym się teraz w grobie przewracał
Zgłoś
Avatar
Władca Marionetek 2012-06-25, 15:09 23


Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-06-25, 15:11
stare pojeby do utylizacji
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-06-25, 15:11
Pierdolicie i to niezdrowo! "Orzeł wylądował" w Kałkowie!
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-06-25, 15:16 1
kubaska5 napisał/a:

i w pizdu jak by to zobaczyli moj kuple we wloszech to by dopiero sie zdziwili do czego doprowadza wiara i slepe autorytety ,Jedna wielka propaganda koscielno-ludowa.a tak naprawde po 12 latach mieszkanie we wloszech ciesze sie ze tak wyszlo w moim zyciu bo przynajmniej tu nie ma takiego kiczu i manipulacj naiwnych ludzi przez kleryk, a muwie wam to dlatego bo tu wlasnie znajduje sie watykan od 54' jest legalna aborcja narkotyki typu haszysz i inne miekie sa uznawane za uzywki i co naj wiencej mozna tu dostac to mandat 36€ za skrenta a kosciul ma tyle do gadanie w polityce i w sprawach spoleczno gospodarczych ile zwykla instytucja po prostu jedno wielkie japierdole dla polskich spolecznie sterowanych ludzi...



Wstydzisz się za coś, za co nie jesteś odpowiedzialny, a nie za to że nawet pisać nie potrafisz? Prawdziwy polaczek, chore priorytety, najpierw zjebać innych, a potem dopiero przejmować się sobą.
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-06-25, 15:23 1
Nie wiem czego sie lemingi czepiacie, upamietnili ofiary tak jak potrafia, nic wam do tego. Siedzcie dalej i ostrzcie dzidy przed kompem frajerzy
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-06-25, 15:27
Ja pierdole, co religia robi z ludźmi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie