18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Błagam cię polsko....
Halman • 2012-06-25, 8:28
z góry informuję że jestem apolityczny i nie faworyzuję PO czy PIS, natomiast to co zobaczyłem przynosi mi wstyd jako polakowi, jest to wręcz forma ciemnogrodu XXI wieku, śmiech dla europy, śmiech dla świata... zobaczcie sami:











Makieta tupolewa, który rozbił się w czasie katastrofy smoleńskiej, została zaprezentowana i poświęcona w Kałkowie 24 czerwca. Zgodnie z projektem, wymiary pomnika to 10 na 11 metrów. Jest pomalowany na biało i czerwono, w oknach wiszą portrety osób które 10 kwietnia 2010 roku zginęły pod Smoleńskiem.

(zdjęcia i tekst pochodzą z serwisu Wirtualnej Polski)
Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2012-06-25, 17:33
Najsmutniejsze jest, że nie chodzi w tym o złożenie hołdu czy uszanowanie pamięci. To zwykła szopka, która z szacunkiem nie ma wiele wspólnego, raczej już nawet wprost przeciwnie...
Zgłoś
Avatar
m3tr0wy 2012-06-25, 17:59 1
przemuś gosiewski jak żywy ;]
Zgłoś
Avatar
Stato 2012-06-25, 18:28
Ja bym tam pojechał i brzozy przed nim posadził.
To by dodało nieco realizmu
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-06-25, 18:39 2
PiSiory... a co dokonał nasz były prezydent takiego, że go na Wawelu chowali? Wystarczyło wyjebać się o sosnę i już chcą pomniki przed pałacem stawiać? Pomnik przecież już jest (nagrobek). PiS upolitycznił tą katastrofę, sami nie mają szacunku do ofiar skoro rok w rok odprawiają tą szopkę. Zapytać tych od PiS-owczyków o rzeż wołyńską a usłyszymy "coś takiego było?", chociaż lepiej im o Wołyniu nie wspominać bo i z tego cyrk-polityczny zrobią.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-25, 18:42
pojebało psa i łańcuch.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-25, 19:32
@Dymekx
Niech Cie wybiorą na prezydenta, jebniesz w sosnę po 2 latach kadencji to sam Cię na wawel zaniosę. Tylko Ty chuja a nie nawet 10% tego co on osiągnął w tym kraju będziesz miał.
Co on kurwa zrobił... był prezydentem kurwa mać wybranym w demokratycznych wyborach. Wg. polskiej precedencji to NAJWAŻNIEJSZA osoba w państwie.
Kaczyński spierdolił sprawę podpisując traktat lizboński, ale nikt go za to nie osądził i nie skazał więc umarł jako prezydent wykonujący obowiązki służbowe. Nie na urlopie, tylko na służbie. To tyle odnośnie wawelu - część pierdolących o tym pochówku nawet ni chuja nie wie kto tam spoczywa i co zrobił dla polski, bo tam król kompletny nieudacznik przynajmniej jeden leży. No ale tyfyny powiedział, że na wawelu to niedobrze...

A co do pomnika to chujowy, że aż się chce płakać, ale to prywatna sprawa tych ludzi. Wielce kurwa oświeceni się znaleźli, dobrze po polsku pisać nie umieją, ale zły wizerunek, zły wizerunek...
Zgłoś
Avatar
LilL 2012-06-25, 19:48
Władca Marionetek napisał/a:

Obrazek

Obrazek



Właśnie miałem pisać ze autor projektu "pomnika" zapomniał sprawdzić jak wyglada tupolew.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-25, 19:51
Dymekx napisał/a:

PiSiory... a co dokonał nasz były prezydent takiego, że go na Wawelu chowali?


Jako UPRowiec, żeby nie było że jestem PiSiorem czy POjebańcem, powiem ci że nic nie zrobił. Został tam pochowany z jednego ważnego powodu, zginał podczas pełnienia swojej służby, podczas podróży na miejsce uczczenie pamięci zamordowanych przez lewe stalinowskie kurwy...
Jak mówiłem wcześniej, Piłsudski też nic dobrego dla kraju nie zrobił a leży tam i nikt się nie czepia.
Zaakceptujmy ten fakt, zrozummy że to przypadek rzadki i raczej nikt się za często zabijać dla Wawelu nie będzie dawał i idźmy dalej.
Mamy inne problemy. UE zaraz nas ściągnie na dno...
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-06-25, 20:00
Za chwile połowa polaków poleci zagłosować na Tuska żeby kaczor nie wygrał bo w mediach powiedzieli że kaczor jest niefajny. A później znowu będzie 4 lata płaczu jak to w Polsce jest źle i jacy niedobrzy politycy. Zagłosujmy na kogoś innego albo wyjdźmy na ulice bo lepiej nie będzie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-25, 21:12
Arashel napisał/a:


Jako UPRowiec, żeby nie było że jestem PiSiorem czy POjebańcem, powiem ci że nic nie zrobił. Został tam pochowany z jednego ważnego powodu, zginał podczas pełnienia swojej służby, podczas podróży na miejsce uczczenie pamięci zamordowanych przez lewe stalinowskie kurwy...
Jak mówiłem wcześniej, Piłsudski też nic dobrego dla kraju nie zrobił a leży tam i nikt się nie czepia.
Zaakceptujmy ten fakt, zrozummy że to przypadek rzadki i raczej nikt się za często zabijać dla Wawelu nie będzie dawał i idźmy dalej.
Mamy inne problemy. UE zaraz nas ściągnie na dno...



Co do Piłsudskiego to mimo również mojej niechęci do owej osoby to zrobił jednak nieco więcej dla tego kraju aniżeli Kaczyński. Śmierć na służbie powiadasz ?? Hmmm śmierć śmierci nierówna. Zejście z tego świata w wypadku spowodowanym dziadostwem i szambem w państwie nie powinna być nagradzana pochówkiem na Wawelu. Bo pan Kaczyński był również jednym z odpowiedzialnych za stan państwa. Wszak w wielkiej polityce był od lat 90tych. To tak jakby gównianemu pracownikowi przyznać pośmiertnie ogromną premię za pracę tylko dlatego że miał wypadek...
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-06-25, 22:17
qhash napisał/a:

prawda jest taka, że im naród bardziej religijny tym...głupszy



A czy gimbus który nie chodzi do kościoła bo "ma wyjebane" jest geniuszem? Ja pierdole, co to za mongolskie teorie? Idź do RP albo PiS'u z takimi przemyśleniami "musgu".

Zgłoś
Avatar
qhash 2012-06-25, 22:24 1
sinjids napisał/a:



A czy gimbus który nie chodzi do kościoła bo "ma wyjebane" jest geniuszem? Ja pierdole, co to za mongolskie teorie? Idź do RP albo PiS'u z takimi przemyśleniami "musgu".



liż stopy
Zgłoś
Avatar
Spur 2012-06-25, 22:39
Na 3. zdjęciu w tle widać zamek z Mario, więc poglądy tych ludzi nie są tak dokładnie sprecyzowane jak może wam się wydawać.

Dajcie więcej zdjęć tej wiochy, bo tam musi być naprawdę ciekawa infrastruktura
Zgłoś
Avatar
Baltazar.G 2012-06-25, 23:40
Odnośnie charakteru wypowiedzi jakie się pojawiają to odnoszę wrażenie, że najgłośniej krzyczą Ci którzy mają najmniej do powiedzenia. Wiedza i świadomość niewiedzy zawsze podążają razem. Trochę pokory moi drodzy.

Taka forma pomnika mi się nie podoba ale szanuję wybór tych ludzi.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-06-26, 6:09
przecież to nie jest żadne oddawanie czci czy szacunku zmarłym tylko jebany Disneyland w tle masz sanktuarium pielgrzymkowe a to jest nowa atrakcja dla moherów chodzi tu tylko o ściąganie kasy z tych biednych ludzi za wycieczki nic kurwa więcej, weźcie się ogarnijcie tu nie ma żadnej wiary żadnego szacunku ani nawet polityki zwykły tandetny kiczowaty showbiznes na którym zarabia w tym wypadku kościół. a ty Arashel bronisz prawa tych ludzi do bycia idiotom bardziej niż to prawo jest warte. czemu nazywam ich tak bo tylko osoba intelektualni upośledzona nie dostrzega, że w tym pomniku nie ma krzty szacunku dla zmarłych, a chodzi tylko o to by jak najmniejszym kosztem dymać ich na kasę gdyby ktoś z fundatorów tego pomnika szanował ofiary tej katastrofy to zafundował by pomnik godny tych ofiar, a coś takiego to palikot mógł równie dobrze postawić by jeszcze bardziej wkurwić i wyśmiać jarosława
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie