18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
bliżej wejścia
ZieleAngielskie • 2013-04-04, 20:21
Oglądając paraolimpiadę nabrałem niesamowitego szacunku do osób niepełnosprawnych. Wiele z nich biega szybciej, podnosi więcej czy rzuca dalej niż ja kiedykolwiek zdołam. Zastanawiam się teraz tylko dlaczego w takim razie mogą parkować bliżej wejścia do centrum handlowego?
Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-04-04, 20:39 4
po co na końcu dodałeś to gówno?
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-04, 20:53 1
Bo kurwa mać niektórzy naprawdę mają problem z przejściem tych pierdolonych kilkunastu metrów!

Poza tym nie każdy niepełnosprawny może parkować na kopertach, a jedynie ten, który wyrobi sobie kartę parkingową. Na ową kartę wymagane jest orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w zakresie narządu ruchu lub neurologicznym. Inne orzeczenia muszą dodatkowo być poparte papierkiem od ortopedy potwierdzającym trudności w poruszaniu się.
Czy więc nadal zastanawiasz się nad tym, czemu niepełnosprawni mogą parkować bliżej? Jeśli tak, upierdol sobie nogi i sprawdź na własnej skórze.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-04, 21:19 41
Raper... Tobie ktoś upierdolił poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
JezusChytrus 2013-04-04, 21:53 4
raper...w kwestii wyjasnienia to byl ZART i to jest SADISTIC
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-04-04, 22:31
raper900 napisał/a:

Bo kurwa mać niektórzy naprawdę mają problem z przejściem tych pierdolonych kilkunastu metrów!

Poza tym nie każdy niepełnosprawny może parkować na kopertach, a jedynie ten, który wyrobi sobie kartę parkingową. Na ową kartę wymagane jest orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w zakresie narządu ruchu lub neurologicznym. Inne orzeczenia muszą dodatkowo być poparte papierkiem od ortopedy potwierdzającym trudności w poruszaniu się.
Czy więc nadal zastanawiasz się nad tym, czemu niepełnosprawni mogą parkować bliżej? Jeśli tak, upierdol sobie nogi i sprawdź na własnej skórze.



Masz rację, ale musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że aby dostać umiarkowany stopień niepełnosprawności nie trzeba poruszać się o kulach czy jeździć na wózku. Ja sam mam lekko krzywy kręgosłup, gdzie kompletnie mi to nie przeszkadza w życiu codziennym i nawet tego nie widać, a mam umiarkowaną niepełnosprawność. W papierach mam to opisane jako upośledzenie narządu ruchu Lekka kpina, no ale w końcu takie państwo.
Zgłoś
Avatar
Adacho 2013-04-05, 15:21 18
Pewien facet zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych. Podchodzi do niego strażnik miejski i pyta:
-Czy aby na pewno jest pan upośledzony?
-Tak, mam zespół Tourette'a. Wypierdalaj złamasie
Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-04-05, 15:22
chodziło mi o ten wkurwiający emotikon,także nie spinaj się tak bo ci kręgosłup wysiądzie i będziesz parkował na tych swoich zajebistych miejscówkach;)
Zgłoś
Avatar
Szakardan 2013-04-05, 15:33
Czyżbym to słyszał w jakimś stand upie ? ; )
Zgłoś
Avatar
KAMA_PL 2013-04-05, 16:41
Verry Ill Person? V.I.P.
Zgłoś
Avatar
ZieleAngielskie 2013-04-05, 18:13 1
Raper, nie spinaj się tak bo Ci żyła pęknie, sama miałam złamany kręgosłup i nie strugam dałna z tego powodu.. albo sobie strzep jak musisz się gdzieś wyżyć
a tak wogóle...
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2013-04-05, 23:36
jednoręki-ujeżdżacz,

hymmm a tobie prawdo podobnie rękę??
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-04-06, 15:42
@lisu777

Naprawdę sądzisz, że to była odpowiedź na twój post...? Hahahaha!
Zgłoś
Avatar
mizab 2013-04-07, 9:43
raper900, chyba tobie nie przyznali takiego miejsca ? :< biedny... ;-D
Zgłoś