18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
JanJankowski 2022-04-16, 14:46 17
Nareszcie coś pozytywnego w te święta
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-16, 14:50 3
Memy podjebane z dzidy.. Ja pierdole.. Tik toki też wrzucasz?
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2022-04-16, 15:04 2
John-Flopp napisał/a:

Memy podjebane z dzidy.. Ja pierdole.. Tik toki też wrzucasz?



O content chodzi, a nie o to skąd jest brany dzbanie
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-16, 15:34
A to ciekawe, bo zwolennikami paskudzenia gdzie się da są zazwyczaj ci, którzy są też przeciw BLM.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-04-16, 16:47 17
BLM marksistowska organizacja zrzeszająca na około siebie ludzi o pogladach LEWACKICH, pomyślcie sobie jak by takie coś było w druga stronę, w sumie to jest wlasnie definicja ku klux klan, te murzyny w USA chodziły po centrum miast zachodzili do pubów i kazali ludziom wstawać i salutować i grzecznie pokazywać ze są razem z BLM, bo inaczej zrobią im "coś" serio nie wiem do czego to porównać, najśmieszniejsze jest to ze jedna założycielek tego ruchu (oczywiście czarna) ostatnio sobie kupiła pare domów o łącznej kwocie 3.2mln dolarów z budżetu BLM xD a najmniejszniejsze jest to ze kupiła te domy w dzielnicach gdzie mieszkaja sami biali xD

ostatnio jakiś murzyn z uśmieszkiem na ryju sprawdzał sonde dotyczącą azjataów i rasismu wobec nich, jego mina była bezbłędna jak okazało się ze azjaci w 74% doznają rasizmu od czarnych xD a reszta to mexykaniem/biali itd

Jezeli ktoś serio uważa ze murzyni są dyskryminowani w USA to jest jebanym debilem, zasługuje na jebanie przez nich w dupe tak jak to robili na tych wielkich wystapieniach BLM gdzie BIALI musieli płacić zeby tam być xD jebać was lewaczki oby te czarnuchy was jebali jeszcze bardziej, amen.
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2022-04-16, 19:10
John-Flopp napisał/a:

Memy podjebane z dzidy.. Ja pierdole.. Tik toki też wrzucasz?


Ooo panie... Kiedyś na demotywatorach było co poczytać, dawno dawno temu... A Jeb z kija nie jest taki zły, pewnie większość użyszkodników sadistkia tam zagląda. No ale przecież nikt się nie przyzna bo wiocha pe el.
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2022-04-16, 19:34 1
Cycu320 napisał/a:

Ooo panie... Kiedyś na demotywatorach było co poczytać, dawno dawno temu... A Jeb z kija nie jest taki zły, pewnie większość użyszkodników sadistkia tam zagląda. No ale przecież nikt się nie przyzna bo wiocha pe el.


Ja zaglądam

Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-04-16, 20:00 2
Całokształt odpowiedni lecz ten znaczek to logo nie pasuje w prawym dolnym rogu...

Reszta jest jak najbardziej w porządku.
Śmiecie do wora.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-04-18, 9:50 2
Cały środkowy wiersz jest zbędny
Zgłoś